Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;;;


katerina-90

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και απο μένα είμαι καινούρια εδώ. Λοιπόν, με τον άντρα μου προσπαθούμε περίπου ένα χρόνο χωρίς βέβαια εντατικές προσπάθειες!! Έχω πολυκυστικές όμως ο γιατρός μου είπε ότι δεν έχω κάποιο θέμα και ότι το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να ξέρω τις γόνιμες μέρες μου καθώς δεν έχω σταθερή περίοδο!!! Άμα προσπαθούμε καιρό και δεν μπορούμε τότε να το ψάξουμε περαιτέρω! Πολλούς μήνες νόμιζα είχα συμπτώματα αλλά τελικά ερχόταν η περίοδος.. Λοιπόν αυτόν τον μήνα συμβαίνει κάτι περίεργο. Τελευταία περίοδο είχα 1-12. Και άλλες φορές τυχαίνει να έχω τόσες μέρες κύκλο και παραπάνω. Το θέμα είναι ότι την Τρίτη είδα κάποιες καφέ σταγόνες ελάχιστες!! Και από τότε τίποτα άλλο.. Δεν μου έχει ξανατύχει αυτό και δεν ξέρω αν πρέπει να έχω ελπίδες. Συμπτώματα δεν έχω κάτι. Το στήθος μου είναι φυσιολογικό. Λίγες καούρες σαν να έχω αλλά όχι ιδιαίτερα!! Τι πιστεύετε μπορεί να είναι μωράκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ίσως να είναι κάτι, ίσως και να μην είναι, λόγω του μεγάλου και άστατου κύκλου που έχεις.... ένα τεστ ή μια χοριακη, Ότι σου είναι πιο εύκολο, θα ξεκαθαρίσει το τοπίο! καλα αποτελέσματα σου εύχομαι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λάθος το έγραψα 1-1 είχα τελευταία περίοδο!!! Αν την Τρίτη στις 6-2 που είδα το καφέ ήταν λόγω εμφύτευσης πότε μπορώ να κάνω τέστ; Επίσης μπορεί να είναι και ωορρηξίας αυτά;; Και αν ναι έρχονται πριν ή μετά την ωορρηξία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...