Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπαρχει ελπιδα ???


Recommended Posts

Καλημερα. Μετα απο 2 χρονια προσπαθειας επιτελους τα καταφεραμε αλλα ανησυχω πολυ τελευταια περιοδος 28/12 θετικο τεστ 28/1 χοριακη 1/2 βραδυ τιμη 232 χοριακη 5/2 πρωι τιμη 500. Φοβαμαι οτι το μωρακι μου δε θα τα καταφερει :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Υπαρχει ελπιδα ???

Καταρχάς μην αγχώνεσαι! Η χοριακή σου ανεβαίνει και δεν γνωρίζεις και πότε ακριβώς έγινε η σύλληψη. Στο γιατρό σου είπες για τη χοριακή? Δε σου ειπε να την επαναλάβεις? Συγχαρητήρια και κυρίως ηρεμία και θα πάνε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ. Ναι τα γνωριζει μου πε πεμπτη 8/2 να επαναλαβω. Πολυ φοβαμαι οτι παλι δεν θα ανεβει οπως πρεπει. Δηλαδη μπορει να εξελιχθει καλα και ας μην διπλασιαζεται ??? Ολο κλαιω αγχωνομαι φοβαμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ariadni4ever_2018 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ. Ναι τα γνωριζει μου πε πεμπτη 8/2 να επαναλαβω. Πολυ φοβαμαι οτι παλι δεν θα ανεβει οπως πρεπει. Δηλαδη μπορει να εξελιχθει καλα και ας μην διπλασιαζεται ??? Ολο κλαιω αγχωνομαι φοβαμαι. 

Καλησπέρα.Λογικό να έχεις άγχος μετά από τόσες προσπάθειες αλλά τώρα έγινε!!!!Καταρχήν συγχαρητήρια και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι.Θέλει ηρεμία και θετική σκέψη. Το να αγχώνεσαι και να προδικαζεις το αποτέλεσμα δεν βοηθάει κάπου ούτε εσένα,ούτε το σπορακι σου άλλωστε 2 μερουλες έμειναν ?. Όλα καλά θα πάνε!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μην κλαις!!! χιχιιχ Σταματα να κλαις! Πολλες κοπελες ειχαν σχετικα χαμηλη και υπερδιπλασιαστηκε μετα απο λιγες μερες (Εσενα δεν ειναι καν πολυ χαμηλη). όπως ειπε και η @zoi.ko δυο μερες εμειναν, δηλαδη τιποτα, με το να κλαις και να αγχωνεσαι κακο κανεις σκεψου το και ετσι! Αντε και ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα. Ηθελα να παω και σημερα αλλα ο γιατρος ειπε να χαλαρω λιγο και να παω κανονικα τη πεμπτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 παιδιά έχω με εξωσωματική εκεί που όπως καταλαβαίνεις η χοριακη είναι μετρημένα κουκιά..ποτέ δεν διπλασιαστικε( καημό το χω) ανά δύο Μερες Μετρούσα κ τίποτα κι όμως μια χαρά γεννησα..χαλαρά δεν είναι όλα μαθηματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...