Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα έχω φυσιολογική εγκυμοσύνη;


Lenaki1890

Recommended Posts

Γεια σας και από εμένα, είμαι καινούργια στο φόρουμ και θέλω να σας παραθέσω τις δύο δυσάρεστες εμπειρίες που είχα. Το Νοέμβριο είχα λίγες μέρες καθυστέρηση, και κατάλαβα ότι μάλλον μπορεί να είμαι εγκυος γιατί ο κύκλος μου είναι πολύ σταθερός. Οπότε αγόρασα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό, ακριβώς την επόμενη λοιπόν έκλεισα ραντεβού στο γυναικολόγο ο οποίος μου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη, ήμουν 4 εβδομάδων, δυστυχώς όμως μετά από τρεις ημέρες μου ήρθε κανονική περίοδος, βιοχημικη μου είπε, στεναχωρήθηκα πολύ αλλά λέω μάλλον ήταν τυχαίο, τον επόμενο μήνα ξαναπροσπαθήσαμε όπου έμεινα πάλι εγκυος και δυστυχώς στη 5 εβδομαδων το ξανά έχασα πάλι βιοχημικη. Είμαι πολύ στεναχωρημένη και εγώ και ο άντρας μου, νομίζω ότι ποτέ δεν θα έχω φυσιολογική εγκυμοσύνη, από το μυαλό μου περνάνε χίλιες σκέψεις. Έχουμε μπει στη διαδικασία των εξετάσεων και περιμένουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες κορίτσι! Νομιζω να μην ανησυχεις καθως πολλες πολλες κοπελεες εδω μεσα που εχουν κανει παιδακι ή ειναι ετοιμογεννες ειχαν στο ιστορικο τους βιοχημιες ή παλινδρομες κυήσεις! Πιστευω θα ξαναμεινεις πολυ συντομα και θα πανε ολα καλα! ?Ως τοτε ακου και το γιατρο σου και μην αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenakidol είπε:

Γεια σας και από εμένα, είμαι καινούργια στο φόρουμ και θέλω να σας παραθέσω τις δύο δυσάρεστες εμπειρίες που είχα. Το Νοέμβριο είχα λίγες μέρες καθυστέρηση, και κατάλαβα ότι μάλλον μπορεί να είμαι εγκυος γιατί ο κύκλος μου είναι πολύ σταθερός. Οπότε αγόρασα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε θετικό, ακριβώς την επόμενη λοιπόν έκλεισα ραντεβού στο γυναικολόγο ο οποίος μου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη, ήμουν 4 εβδομάδων, δυστυχώς όμως μετά από τρεις ημέρες μου ήρθε κανονική περίοδος, βιοχημικη μου είπε, στεναχωρήθηκα πολύ αλλά λέω μάλλον ήταν τυχαίο, τον επόμενο μήνα ξαναπροσπαθήσαμε όπου έμεινα πάλι εγκυος και δυστυχώς στη 5 εβδομαδων το ξανά έχασα πάλι βιοχημικη. Είμαι πολύ στεναχωρημένη και εγώ και ο άντρας μου, νομίζω ότι ποτέ δεν θα έχω φυσιολογική εγκυμοσύνη, από το μυαλό μου περνάνε χίλιες σκέψεις. Έχουμε μπει στη διαδικασία των εξετάσεων και περιμένουμε.

Εδω!! Εγω παραδειγμα!! 2 βιοχημικες κ μια παλλινδρομη!! Τωρα ειμαι 36η βδομαδα..!

Σε καταλαβαινω απολυτα. Κανε καποιες βασικες εξετασεις (ορμονολογικες, θρομβοφιλια, θυροειδη) κ ολα θα πανε καλα!! Το πιο πιθανο ειναι να ειναι τυχαια γεγονοτα! Εισαι γονιμη κ αποκλειεται να μην κανεις παιδακι..!

Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lenakidol και εγω 2 ατυχεις εγκυμοσυνες. και δυστυχως η μια πολυ πολυ προχωρημενη. εχω ψαξει τα ΠΑΝΤΑ και δεν βρεθηκε τιποτα. ολοι οι γιατροι λενε οτι υπαρχει και ο παραγοντας τυχη. παντα καποιος θα ειναι ατυχος. ψαξε καποια πραγματα φυσικα αλλα μην αποκλειεις τι μπορει απλα να ετυχε. η @Rosemary ειναι παραδειγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lenakidol καλώς όρισες.Δεν το έχω πάθει αλλά από τη στιγμή που συλλαμβάνει τόσο εύκολα.....είναι σίγουρα ένα θετικοτατο σημάδι και όπως σου είπαν και τα κορίτσια πιθανοτατα να είναι τυχαίο.Πιστεύω από όσα μας γράφεις ότι οι εξετάσεις θα είναι τέλειες!Υπομονή και επιμονή.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κατι σημαντικο.. Ο γιατρος μου με ειχε καθησυχασει. Βρηκα κατι μικροπραγματα που διορθωσα ή προσεξα στην τωρινη μου κυηση.. Πχ ενα μικρο θεματακι με τον θυροειδη κ καποιους παραγοντες θρομβοφιλιας (σε αυτην την εγκυμοσυνη με το που ειδα θετικο τεστ- πριν καν κανω χοριακη ξεκινησα σαλοσπιρ).

Παντως λιγο πριν μςινω εγκυος (θυμαμαι ειχα ανοιξει κ σχετικο αρθρο στο φορουμ) ημουν ετοιμη να παω στο Ελενα στο τμημα καθ'εξιν αποβολων.

Εσυ σε τι φαση εισαι? Θυμαμαι την δυσκολη ιστορια που μας ειπες οτι ειχες περασει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιώθω τυχερή που μπήκα στο φόρουμ γιατί επιτέλους μπορώ να συζητώ μαζί σας, μου δίνεται δύναμη όλες σας με αυτά που γράφεται,η ψυχολογία μου είναι χάλια. Εξετάσεις ξεκινήσαμε, έκανα θρομβοφιλία και τα γονιδιακά όπου δεν βρέθηκε τίποτα, ο θυροειδης μου είναι στο 1,9 TSH όποτε θεωρείται καλός, Κυστική ινωση όλα καλά, τώρα περιμένουμε τον καρυοτυπο ζεύγους και αύριο έχουμε ραντεβού για σπερματοδιαγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Lenakidol και εγω 2 ατυχεις εγκυμοσυνες. και δυστυχως η μια πολυ πολυ προχωρημενη. εχω ψαξει τα ΠΑΝΤΑ και δεν βρεθηκε τιποτα. ολοι οι γιατροι λενε οτι υπαρχει και ο παραγοντας τυχη. παντα καποιος θα ειναι ατυχος. ψαξε καποια πραγματα φυσικα αλλα μην αποκλειεις τι μπορει απλα να ετυχε. η @Rosemary ειναι παραδειγμα.

Dim ηθελα να σε ρωτησω.. Στην προχωρημενη σου αποβολη, δεν προμηνυε κατι οτι τα πραγματα δεν πηγαιναν καλα?? Πχ τα κιλα του μωρου (δηλ η αναπτυξη του), οι χτυποι της καρδιας του, η κατασταση του πλακουντα ή κατι τελος παντων. Δε σου ειπε καποιος τι εφταιξε? Πως γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη?? Πολυ συχνα με πιανει φοβια μηπως κατι δεν παει καλα στο τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Οχι κατι σημαντικο.. Ο γιατρος μου με ειχε καθησυχασει. Βρηκα κατι μικροπραγματα που διορθωσα ή προσεξα στην τωρινη μου κυηση.. Πχ ενα μικρο θεματακι με τον θυροειδη κ καποιους παραγοντες θρομβοφιλιας (σε αυτην την εγκυμοσυνη με το που ειδα θετικο τεστ- πριν καν κανω χοριακη ξεκινησα σαλοσπιρ).

Παντως λιγο πριν μςινω εγκυος (θυμαμαι ειχα ανοιξει κ σχετικο αρθρο στο φορουμ) ημουν ετοιμη να παω στο Ελενα στο τμημα καθ'εξιν αποβολων.

Εσυ σε τι φαση εισαι? Θυμαμαι την δυσκολη ιστορια που μας ειπες οτι ειχες περασει...

 

Με τον θυρεοειδή τι πρόβλημα είχες? Εγώ έχω 1,9TSH , μήπως πρέπει να το κατεβάσω στο 1. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lenakidol είπε:

Με τον θυρεοειδή τι πρόβλημα είχες? Εγώ έχω 1,9TSH , μήπως πρέπει να το κατεβάσω στο 1. 

Οχι παιδι μου, μια χαρα ειναι!! Εμενα ηταν οριακος (κοντα στο 4).

Κοιτα, μην αγχωνεσαι τοσο. Οι βιοχημικες εινσι συνηθως τυχαιες. Σχεδον ολες!! Προγεστερονη ειχες μετρηση οταν εμενες εφκυος. Εμενα 2 φορες που ειχα μετρησει ηταν στα πατωματα. Φαντασου στην τελευταια μου αποβολη ηταν 1,9!!! Ανυπαρκτη. Ενω στην τωρινη μου εγκυμοσυνη ηταν 150!! Τεραστια!!!

Να δεις, που συντομα θα μεινεις εγκυος κ δε θα ναι τιποτα. Εγω παντως δεν ειχα κανει τοσες εξετασεις...

Να ξερεις οτι δεν ειμαστε λιγες οι κοπελες που εχουμε περασει κατι τετοιο απλα οι περισσοτεροι δεν τα λενε.

Εχω 2 φιλες, η μια με 2 αποβολες που τωρα ειναι εγκυος κ η αλλη με 3 που εχει πια 2 παιδια. Ολες θεωρηθηκαν τυχαιες!

Ετσι θα ειναι κ οι δικες σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω εδω!! Μια βιοχημικη κυηση και μετα απο 3 μήνες μια παλινδρομη κύηση. Τώρα ειμαι παλι εγκυος κ σε λιγες μερες μπαίνω στον 6ο.. εκανα εξετασεις και δε βρεθηκε κατι, παρολα αυτα σε αυτη την εγκυμοσύνη πηρα κ εγω σαλοσπιρ και προγεστερόνη..Μέσα στην ατυχια μας ειμαστε καξ τυχερες επειδη μπορούμε να μείνουμε εγκυες..ειναι πολυ σημαντικό αυτο οσο κ αν τωρα μπορει να μη σου φαίνεται παρηγορητικο..ξερω οτι ποναει ολο αυτο αλλα να ξερεις πως θα τα καταφερεις και ηδη ειστε σε πολυ καλο δρόμο που το ψαχνετε ηδη! Τουλάχιστον να ξερεις οτι, οσο περνούσε απο το χερι σου, δε το αφησες στη τυχη του! Εύχομαι κ πιστεύω πως ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenakidol είπε:

Με τον θυρεοειδή τι πρόβλημα είχες? Εγώ έχω 1,9TSH , μήπως πρέπει να το κατεβάσω στο 1. 

ΤSH ειναι τελεια! Σε περιοδο εγκυμοσυνης πρεπει να ειναι ρυθμισμενη κατω απο 2,5 και εισαι αψογη! Μολις μεινεις εγκυος αν παιρνεις Τ4 θα το πεις σε γιατρο σου (ενδοκρινολογο) και μαλλον θα σου αυξήσει τη δόση κατα 0,25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Οχι παιδι μου, μια χαρα ειναι!! Εμενα ηταν οριακος (κοντα στο 4).

Κοιτα, μην αγχωνεσαι τοσο. Οι βιοχημικες εινσι συνηθως τυχαιες. Σχεδον ολες!! Προγεστερονη ειχες μετρηση οταν εμενες εφκυος. Εμενα 2 φορες που ειχα μετρησει ηταν στα πατωματα. Φαντασου στην τελευταια μου αποβολη ηταν 1,9!!! Ανυπαρκτη. Ενω στην τωρινη μου εγκυμοσυνη ηταν 150!! Τεραστια!!!

Να δεις, που συντομα θα μεινεις εγκυος κ δε θα ναι τιποτα. Εγω παντως δεν ειχα κανει τοσες εξετασεις...

Να ξερεις οτι δεν ειμαστε λιγες οι κοπελες που εχουμε περασει κατι τετοιο απλα οι περισσοτεροι δεν τα λενε.

Εχω 2 φιλες, η μια με 2 αποβολες που τωρα ειναι εγκυος κ η αλλη με 3 που εχει πια 2 παιδια. Ολες θεωρηθηκαν τυχαιες!

Ετσι θα ειναι κ οι δικες σου!!

Ισχυει αυτό με τις αποβολές. Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι άσχετο το σαλοσπιρ το επαιρνες προληπτικα? Η κολλητη μου επαιρνε αλλα ειχε θεμα θρομβοφιλιας εκ γενετης δηλαδη, και λαμβανε αγωγή την οποια διεκοψε αναγκαστικα στην εγκυμοσυνη. Προγεστερονη δεν εχω μετρησει ποτε μου να πω την αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary καλημερα! καταρχην να μην ανησυχεις καθολου και να μην κανεις τετοιες σκεψεις. η εσγκυμοσυνη σου παει μια χαρα και εφτασες ενα βημα πριν το τελος. μετρας αναποδα!

φυσικα και υπηρχαν ενδειξεις. δεν εγινε ετσι ξαφνικα. απο τη β επιπεδου βρηκαμε οτι το μωρο ηταν μικροτερο. μεγαλωνε αλλα πιο αργα. τα ντοπλερ δεν ηταν παθολογικα και ο πλακουντας μεχρι 26 βδομαδα ηταν grade 0. το μονο που εδειχνε προβηματικο ηταν οτι ο πλακουντας ηταν οιδηματωδης και επισης οταν γεννησα εγινε κομματια. η διαγνωση των γιατρων ειναι οτι εγινε κακη πλακουντοποιηση.και επειδη εχουμε ψαξει τα παντα καταληγουν οτι μαλλον "ετυχε". η αληθεια ειναι οτι ψαχνοντας βρηκα κ αλλες κοπελες που τους ετυχε. ελπιζω την επομενη φορα να ειναι πιο τυχερη! ποτε εχεις ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες, τα λόγια σας με παρηγορούν πολύ, τα είχα τόσο ανάγκη αυτό το διάστημα. Προγεστερόνη και προλακτινη δεν μέτρησα καθόλου και σκέφτομαι να τη κάνω και αυτή την εξέταση. Στη δεύτερη βιοχημικη είχα για 9 μερες κάθε μέρα λίγο αίμα μέχρι που τελικά έφτασα στη τέλος 5 εβδομαδας και απέβαλα, ο γιατρός μου έγραψε utrogest, μια μέρα πρόλαβα και τα πήρα και μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Τη δεύτερη εγκυμοσυνη δεν τη κατάλαβα γρήγορα γιατί έβλεπα κάθε μέρα λίγο αίμα και λέω είναι περίοδος, όταν το συνειδητοποίησα ήταν αργά γιατί μετά το έχασα. Σκέφτομαι ότι αν έπαιρνα πιο μπροστά αυτά τα χάπια δεν θα συνέβαινε, δεν ξέρω τι να πιστέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lenakidol είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες, τα λόγια σας με παρηγορούν πολύ, τα είχα τόσο ανάγκη αυτό το διάστημα. Προγεστερόνη και προλακτινη δεν μέτρησα καθόλου και σκέφτομαι να τη κάνω και αυτή την εξέταση. Στη δεύτερη βιοχημικη είχα για 9 μερες κάθε μέρα λίγο αίμα μέχρι που τελικά έφτασα στη τέλος 5 εβδομαδας και απέβαλα, ο γιατρός μου έγραψε utrogest, μια μέρα πρόλαβα και τα πήρα και μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Τη δεύτερη εγκυμοσυνη δεν τη κατάλαβα γρήγορα γιατί έβλεπα κάθε μέρα λίγο αίμα και λέω είναι περίοδος, όταν το συνειδητοποίησα ήταν αργά γιατί μετά το έχασα. Σκέφτομαι ότι αν έπαιρνα πιο μπροστά αυτά τα χάπια δεν θα συνέβαινε, δεν ξέρω τι να πιστέψω...

μην κατηγορεις τον εαυτο σου. Δε φταις εσυ. Η επομενη φορα θα ναι και η τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Ισχυει αυτό με τις αποβολές. Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι άσχετο το σαλοσπιρ το επαιρνες προληπτικα? Η κολλητη μου επαιρνε αλλα ειχε θεμα θρομβοφιλιας εκ γενετης δηλαδη, και λαμβανε αγωγή την οποια διεκοψε αναγκαστικα στην εγκυμοσυνη. Προγεστερονη δεν εχω μετρησει ποτε μου να πω την αληθεια.

Το σαλοσπιρ το πσιρνω προληπτικα μονο τωρα που ειμσι εγκυος. Ειχα κανει εξετασεις θρομβοφιλιας κ μου ειπε ο γιατρος να το παιρνω. Ξερω παντως παρα πολλες κοπελες που το παιρνουν προληπτικα στην κυηση (κ χωρις να εχουν εξεταστει για θρομβοφιλια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

@Rosemary καλημερα! καταρχην να μην ανησυχεις καθολου και να μην κανεις τετοιες σκεψεις. η εσγκυμοσυνη σου παει μια χαρα και εφτασες ενα βημα πριν το τελος. μετρας αναποδα!

φυσικα και υπηρχαν ενδειξεις. δεν εγινε ετσι ξαφνικα. απο τη β επιπεδου βρηκαμε οτι το μωρο ηταν μικροτερο. μεγαλωνε αλλα πιο αργα. τα ντοπλερ δεν ηταν παθολογικα και ο πλακουντας μεχρι 26 βδομαδα ηταν grade 0. το μονο που εδειχνε προβηματικο ηταν οτι ο πλακουντας ηταν οιδηματωδης και επισης οταν γεννησα εγινε κομματια. η διαγνωση των γιατρων ειναι οτι εγινε κακη πλακουντοποιηση.και επειδη εχουμε ψαξει τα παντα καταληγουν οτι μαλλον "ετυχε". η αληθεια ειναι οτι ψαχνοντας βρηκα κ αλλες κοπελες που τους ετυχε. ελπιζω την επομενη φορα να ειναι πιο τυχερη! ποτε εχεις ΠΗΤ?

Ευχαριστω για την εμψυχωση..! Πολυ λυπαμαι γι αυτο που περασες-πραγματικα.. Την επομενη φορα θα εισαι πιο τυχερη. ςγω αυτο ελεγα.... ΚΑΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ!!!

25 φλεβαρη μου εχουν δωσει!! Κοντευουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lenakidol είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες, τα λόγια σας με παρηγορούν πολύ, τα είχα τόσο ανάγκη αυτό το διάστημα. Προγεστερόνη και προλακτινη δεν μέτρησα καθόλου και σκέφτομαι να τη κάνω και αυτή την εξέταση. Στη δεύτερη βιοχημικη είχα για 9 μερες κάθε μέρα λίγο αίμα μέχρι που τελικά έφτασα στη τέλος 5 εβδομαδας και απέβαλα, ο γιατρός μου έγραψε utrogest, μια μέρα πρόλαβα και τα πήρα και μετά μου ήρθε πολύ αίμα. Τη δεύτερη εγκυμοσυνη δεν τη κατάλαβα γρήγορα γιατί έβλεπα κάθε μέρα λίγο αίμα και λέω είναι περίοδος, όταν το συνειδητοποίησα ήταν αργά γιατί μετά το έχασα. Σκέφτομαι ότι αν έπαιρνα πιο μπροστά αυτά τα χάπια δεν θα συνέβαινε, δεν ξέρω τι να πιστέψω...

Κ εγω εχω περασει κατι παρομοιο. Οταν ξαναμεινεις εγκυος, μαλλον θα χρειαστει να παρεις απο την αρχη προγεστερονη.. Ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Ευχαριστω για την εμψυχωση..! Πολυ λυπαμαι γι αυτο που περασες-πραγματικα.. Την επομενη φορα θα εισαι πιο τυχερη. ςγω αυτο ελεγα.... ΚΑΙ Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ!!!

25 φλεβαρη μου εχουν δωσει!! Κοντευουμε!!

τι καλα πραγματικα!!!!! μια εγκυμοσυνη ειναι παντα κατι ευχαριστο. κυριως οταν οι ανθρωποι το θελουν πραγματικα και ειναι συνειδητη αποφαση μονο χαρα φερνει. οταν δε βλεπω κοπελες που εχουν φαει τα χαστουκια τους πριν και συνεχιζουν και προσπαθουν συγκινουμαι πολυ. χαιρομαι με τη χαρα τους. καμια φορα σκεφτομαι οτι αν φτασει αυτη η μερα και για μενα (μακαρι να φτασει και να ειναι κ συντομα) και πανε ολα καλα και γεννησω.... θα ζησω την ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ @Kat-Cat εισαι μεγαλο νουμερο! ο τροπος που γραφεις μου θυμιζει χαρακτηρα σε ελληνικη ταινια! τυπου "γυρισατεεεεεε?????"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

εσυ @Kat-Cat εισαι μεγαλο νουμερο! ο τροπος που γραφεις μου θυμιζει χαρακτηρα σε ελληνικη ταινια! τυπου "γυρισατεεεεεε?????"

οτι ειμαι ειμαι, μου το λενε και οι φιλες μου! αχαχαχχαχα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οτι ειμαι ειμαι, μου το λενε και οι φιλες μου! αχαχαχχαχα :P

που να δεις τι εκανες στο αλλο τοπικ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...