Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι παράδειγμα που μ άφησε μικροσυμφυσεις η αποξεση κ με την σαλπιγγογραφια καθάρισα! Επίσης έχω στενό τράχηλο αλλά εφόσον πραγματοποιήθηκε η σαλπιγγογραφια (περνοντας το σωληνάκι από μέσα) δε δημιουργεί κάποιο θέμα ώστε να μην περνά το σπέρμα! Ψάξτε το! Επιβάλλεται σαλπιγγογραφια μετά από ένα χειρουργείο εκεί όπως η αποξεση και δυστυχώς δεν ενημερώνουν... Εγω είμαι στα 2 χρόνια και τζάμπα έχασα τόσο χρόνο! 
    • @Rian εγώ είχα ήδη ελιές και τώρα κάποιες έχουν μεγαλώσει...λένε ότι είναι φυσιολογικό. @MariannakiM @MissMary κι εγώ τα έχω πάρει τα κιλά μου...
    • Το δοσολογία παίρνεις στο serpafar; σ έδινε ωορρηξιες; για πόσο καιρό το παίρνεις;; όσο για τα υπόλοιπα καλό είναι να κάνετε έναν πλήρη έλεγχο για να σιγουρευτείτε πως δεν υπάρχει κάτι παθολογικο! Ο γιατρός σ δε σ έχει προτείνει ήδη κάποιες εξετάσεις; σπέρμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφια κλπ; 
    • Δεν πειραζει τον επομενο μηνα! Θετικη ενεργεια και θα ερθει και το θαυματακι!!!
    • Να σ πω εμένα η γιατρός μ είπε ότι καλό είναι να έχουμε επαφές οποια στιγμή θέλουμε μέσα στο μήνα αλλά όταν ξεκινάνε οι γόνιμες δηλ πχ 9η-10η μέρα να σταματαμε μέχρι να δούμε τη στιγμή... Δηλ να έχουμε αποχή κάνα 4ημερο για πιο δυνατό σπέρμα! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...