Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

εγω εκανα καταστολη την προηγουμενη τεταρτη και οταν πηρα τηλ να ενημερωσω, μου ειπαν να παω 2η μερα περιοδου για υπερηχο για να ξεκινησω δειγερση. ομως μου ειπε οτι λογω της ενεσης μπορει να μη δω περιοδο οποτε σ αυτην την περιπτωση να παω την 14η μερα απο την ενεση καταστολης. υποψιν οτι εγω εκανα μια ενεση εφαπαξ, την αρβεκαπ 3,75. καλη επιτυχια!!!!!!!!!!

Εγώ είμαι στην 9η μέρα καταστολής κανονικά σήμερα αύριο θα ξεκινούσαν διέγερση αλλά δεν μου έχει έρθει ακόμη,τ ι να πω πάντως έκανα μόλις ένα τεστ κ είναι αρνητικό άρα είναι από το φάρμακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σημερα ειναι η πρωτη μου ενεση...η πρωτη μου εξωσωματικη.....θελω να πιστευω οτι σημερα γυρισα μια νεα σελιδα στη ζωη μου.....μακαρι το ονειρο να πραγματοποιηθει για ολες μας.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! στα κοριτσια του ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

σημερα ειναι η πρωτη μου ενεση...η πρωτη μου εξωσωματικη.....θελω να πιστευω οτι σημερα γυρισα μια νεα σελιδα στη ζωη μου.....μακαρι το ονειρο να πραγματοποιηθει για ολες μας.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! στα κοριτσια του ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018!!!!!!

Καλή επιτυχία @antzy9!!! Σου εύχομαι να είναι η πρώτη και τυχερή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

σημερα ειναι η πρωτη μου ενεση...η πρωτη μου εξωσωματικη.....θελω να πιστευω οτι σημερα γυρισα μια νεα σελιδα στη ζωη μου.....μακαρι το ονειρο να πραγματοποιηθει για ολες μας.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! στα κοριτσια του ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018!!!!!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Πριν λίγη ώρα έκανα την τελευταία μου ένεση!!!η διαδικασία απλούστατη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

σημερα ειναι η πρωτη μου ενεση...η πρωτη μου εξωσωματικη.....θελω να πιστευω οτι σημερα γυρισα μια νεα σελιδα στη ζωη μου.....μακαρι το ονειρο να πραγματοποιηθει για ολες μας.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! στα κοριτσια του ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018!!!!!!

Καλή επιτυχία!!!!!!λες να έχουμε τη τύχη του πρωτάρη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

σημερα ειναι η πρωτη μου ενεση...η πρωτη μου εξωσωματικη.....θελω να πιστευω οτι σημερα γυρισα μια νεα σελιδα στη ζωη μου.....μακαρι το ονειρο να πραγματοποιηθει για ολες μας.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! στα κοριτσια του ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018!!!!!!

Καλή επιτυχία!!!Πλούσια και ποιοτική παραγωγή και θετική εμβρυομεταφορά!!!Μια και καλή σου εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 με προλάβες θα ξεκινούσαν μαζί.Παρακαλαω βρε κορίτσια να έρθει να ξεκινησω και δεν έρχεται,τοσο πολύ καθυστερεί με τη καταστολή πάω για τρίτη μέρα καθυστέρησης.μολις έρθει μου είπαν να μετρησω πρώτα την οιστραδιολη και θα ξεκινησω όμως αγχωθηκα που δεν ήρθε ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

@antzy9 με προλάβες θα ξεκινούσαν μαζί.Παρακαλαω βρε κορίτσια να έρθει να ξεκινησω και δεν έρχεται,τοσο πολύ καθυστερεί με τη καταστολή πάω για τρίτη μέρα καθυστέρησης.μολις έρθει μου είπαν να μετρησω πρώτα την οιστραδιολη και θα ξεκινησω όμως αγχωθηκα που δεν ήρθε ακόμη.

@Mairh32 κι εγώ είχα 3-4 ημέρες καθυστέρηση με την καταστολή αλλά ήρθε. Μην ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Mairh32 κι εγώ είχα 3-4 ημέρες καθυστέρηση με την καταστολή αλλά ήρθε. Μην ανησυχείς.

Ουφ με καθησύχασες τώρα γιατί είμαι να σκασω,αγχωνομαι τι θα γίνει αν μου έρθει παρασκευή κ μετά πέφτει καθαρή δευτέρα θα πάω πέμπτη μέρα να ξεκινησω διέγερση;μου είπαν να συνεχίσω μέχρι να μου έρθει αλλά με αγχωνει μη πέσει αυτές τις μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αδιαθετησααα!!!Έχω τόση χαρά που ξεκιναω κι εγω.ευχομαι σε όλες μας μέσα απο τη καρδιά μου να τα καταφερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Κορίτσια μου αδιαθετησααα!!!Έχω τόση χαρά που ξεκιναω κι εγω.ευχομαι σε όλες μας μέσα απο τη καρδιά μου να τα καταφερουμε.

Μπράβοοοοοο! Καλή αρχή εύχομαι! Και βέβαια ακόμα καλύτερη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβοοοοοο! Καλή αρχή εύχομαι! Και βέβαια ακόμα καλύτερη συνέχεια!

Ευχαριστώ πολύ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κοριτσια ...σε λίγες μέρες ξεκινάω και εγώ...μακαρι όλες μας σε λίγους μήνες να έχουμέ μια φουσκωμένη κοιλίτσα ?? Επειδή είναι η δεύτερη προσπάθεια που θα ξεκινήσω σας συμβουλεύω να μην έχετε καθόλου άγχος.. Όλα είναι απλά ..μην σκεφτείτε κανέναν μονο τον εαυτό σας και νσ κάνετε πράγματα που σας ηρεμούν και σας κάνουν να περνάτε καλά..και όλα θα πάνε καλά!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mairh32καλή αρχη .Τι ενεσεις κάνεις για διέγερση; Με το καλό ευχομαι μεγαλη αυγουλοπαραγωγη και μανούλα με αυτη σου την προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η loralora είπε:

@Mairh32καλή αρχη .Τι ενεσεις κάνεις για διέγερση; Με το καλό ευχομαι μεγαλη αυγουλοπαραγωγη και μανούλα με αυτη σου την προσπάθεια

Σ ευχαριστώ πολύ,κανω τις gonal είναι ή πρώτη μου προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσια ...σε λίγες μέρες ξεκινάω και εγώ...μακαρι όλες μας σε λίγους μήνες να έχουμέ μια φουσκωμένη κοιλίτσα ?? Επειδή είναι η δεύτερη προσπάθεια που θα ξεκινήσω σας συμβουλεύω να μην έχετε καθόλου άγχος.. Όλα είναι απλά ..μην σκεφτείτε κανέναν μονο τον εαυτό σας και νσ κάνετε πράγματα που σας ηρεμούν και σας κάνουν να περνάτε καλά..και όλα θα πάνε καλά!! ?

Καλή αρχή και σε σένα @Gina 955 εγώ είχα άγχος μέχρι να αδιαθετησω τώρα είμαι πολύ πολύ χαρούμενη που ξεκιναω,μακαρι για όλες τις κοπέλες να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Καλή αρχή και σε σένα @Gina 955 εγώ είχα άγχος μέχρι να αδιαθετησω τώρα είμαι πολύ πολύ χαρούμενη που ξεκιναω,μακαρι για όλες τις κοπέλες να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα.

Μακάρι     ....εμεις οι γυναίκες που μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία αξίζουμε πολλά   ..δείχνουμε Πόσο καλές μητέρες ήμαστε πριν καν αποκτήσουμε το παιδί μας . Και πόσο θα το αγαπάμε..εγω είναι 23 χρονών όταν έκανα την πρώτη προσπάθεια ήμουν 22 ...ο λογος είναι το το παλεύουμε Χρόνια και επειδή είναι μονόδρομος η εξωσωματική ξεκινήσαμε..πολλες μπορεί να πουν ότι είμαι μικρή η να με κοροϊδεύουν αλλά αυτά δεν έχουν ηλικία...η μητρότητα δεν έχει ηλικία!! Μακάρι ο Θεός να μας δώσει αυτό που επιθυμούμε  ολες μας !! Και ας σταματήσει εδώ αυτό το καλό όνειρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Μακάρι     ....εμεις οι γυναίκες που μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία αξίζουμε πολλά   ..δείχνουμε Πόσο καλές μητέρες ήμαστε πριν καν αποκτήσουμε το παιδί μας . Και πόσο θα το αγαπάμε..εγω είναι 23 χρονών όταν έκανα την πρώτη προσπάθεια ήμουν 22 ...ο λογος είναι το το παλεύουμε Χρόνια και επειδή είναι μονόδρομος η εξωσωματική ξεκινήσαμε..πολλες μπορεί να πουν ότι είμαι μικρή η να με κοροϊδεύουν αλλά αυτά δεν έχουν ηλικία...η μητρότητα δεν έχει ηλικία!! Μακάρι ο Θεός να μας δώσει αυτό που επιθυμούμε  ολες μας !! Και ας σταματήσει εδώ αυτό το καλό όνειρο!!

Έχεις απόλυτο δίκιο,η μητρότητα πρέπει να έρχεται όταν την αισθανόμαστε είτε είμαστε 20 είτε 40,και φυσικά όταν βρίσκουμε αυτόν που θέλουμε πραγματικά να κάνουμε οικογένεια.μετα από όλα αυτά που περνάμε έχουμε δεθεί με τον άντρα μου σαν μία γροθιά και όταν έρθει με το καλό θα βλέπει δυο γονείς δέκα φορές πιο ενωμενους έτσι νιώθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο,η μητρότητα πρέπει να έρχεται όταν την αισθανόμαστε είτε είμαστε 20 είτε 40,και φυσικά όταν βρίσκουμε αυτόν που θέλουμε πραγματικά να κάνουμε οικογένεια.μετα από όλα αυτά που περνάμε έχουμε δεθεί με τον άντρα μου σαν μία γροθιά και όταν έρθει με το καλό θα βλέπει δυο γονείς δέκα φορές πιο ενωμενους έτσι νιώθω.

Έτσι ακριβώς είναι!!!!!!!!! Θα γίνει αυτό να σκεφτεσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Μπορώ να πω οτι είμαι αρκετά στενοχωρημένη...      Χθές έκανα την ωοληψία και πήραμε από 10 ωοθηλάκια μόνο 5 ωάρια.   Σήμερα με πήρε η εμβρυολόγος και μου είπε οτι γονιμοποιήθηκε μόνο ένα...   θα περιμένουνε μέχρι αύριο να δούνε αν θα έχουν γονιμοποιηθεί κι'άλλα, γιατί κάποιες φορές καθυστερούν και θα με ενημερώσουν. Απογοητέυτηκα. Την τρίτη θα γίνει εμβρυομεταφορά.. αναρωτιέμαι αν θα έχει προχωρήσει σε βλαστοκύστη μέχρι την Τρίτη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bellaki μην απογοητεύεσαι!!! Ένα και καλό θέλουμε. Ευχομαι να προχωρήσει καλά.

Καταλαβαίνω ότι ήθελες περισσότερα. Αλλά δυστυχώς κάποιες φορές δεν το καταφέρνουμε.

Με το καλό να ΄γινει η εμβρυομεταφορ.α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...