Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Πωπω @andy2019 τι σπαστικό αυτο.....Περίμενες πως και πως και τελικα δεν το έκανες.Δεν πειράζει έχεις κάτι να περιμένεις τωρα για την Δευτερα 😝 @Ε.Γ.Α. μια χαρα το μπεμπακι μεγάλωνει.Τι ειναι τα αλλα δυο παιδάκια σου;Λες να δείτε και φύλλο στην αυχενική;
    • Με το καλό τα αποτελέσματα σας!!  Κοίταξε, δεδομένου ότι είναι 45 και καπνίζει αρκετά, 61 εκατομμύρια ήταν ο αριθμός, 152 εκατ. ο ολικός, 40% η κίνηση εμπρός, 52 εκατ. ζωντανά. Φυσιολογικά μου φάνηκαν. Και αν συνεχίσει τις βιταμίνες πιστεύω θα φτιάξει κι άλλο.. 
    • Κορίτσια καλησπέρα...τι ωραίες αγορές που κάνατε! Με γεια σας! Και τα μωράκια βλέπω μεγαλώνουν...είχα κι εγώ ραντεβού σήμερα ..27η εβδομάδα κ φτάσαμε το κιλό.. κεφάλι πάνω πόδια κάτω η κυρία ..βέβαια από όσο μου είπε ο γιατρός ως 34η εβδομάδα έχουν περιθώριο να γυρίσουν...εγώ βέβαια δεν ανησυχώ για αυτό γιατί θα μπω προγραμματισμένα για καισαρική...γύρω στις 10-15 μαϊου μου είπε ο γιατρός...
    • Αααα όχι αυτά..τέτοιου είδους που αναφέρεις πράγματι δεν κάνου κ δεν βοηθά στη σύλληψη.. έχω διάβασε ότι σκοτώνει τα σπερματοζωάρια . Εγώ τον προηγούμενο μήνα πήρα το actisperm το οποίο λέει πως είναι για το σκοπό αυτό. Δεν κάνει οποιοδήποτε..
    • Ρε κορίτσια έχω μπερδευτεί.. Δν ειναι ίδια η ραχιαια με την επισκληριδιο? Στην καισαρική τι κάνουν τλκ κ πως νιώθεις μετά το χειρουργείο? 
  • Νέες συζητήσεις