Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kukki είπε:

Λοιπόν εγώ έχω κύκλο 25 ημερών με ωορρηξία 12-13η ημέρα. Αυτόν τον μήνα, αδιαθέτησα στις 16/01 και τα τεστάκια έδειξαν ωορρηξία στις 27/01 κι εμείς ήρθαμε σε επαφή 21, 23, 26, 27, 28, 29/01

Την Τετάρτη θα πάω από τη γυναικολόγο για έναν υπέρηχο που μου είπε ότι κάτι θέλει να δει κ μετά θα περιμένω καρτερικά μέχρι τις 9/02 να δω τι έγινε κι αυτόν τον μήνα...

Ακριβώς τα ίδια! Σήμερα εκανα υπέρηχο 11η μέρα και μου είπε αύριο θα έχω ωορρηξία τη 12η, ήρθα σε επαφή 9,10,11 και ξανά αυριο κ περιμένω να αδιαθετησω στις 12.τη πέμπτη περναω από επιτροπή επιτέλους οπότε αν αποτυχω ξεκινησω αμέσως,καλη μας τύχη μαζί θα περιμένουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ποια φαρμακα?εηωσωματικης?

Ναι, επιτέλους με ειδοποίησαν και περναω από επιτροπή θα καλύψει όλο το ποσό ή θα πληρώνω κι εγώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Serpafar και Merional. Δυστυχώς δεν έχω τίποτε στην κατάψυξη. Θα ξαναπροσπαθησω αλλά αργότερα ίσως...Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάνε...δεν έχω πολλά περιθώρια καθώς είμαι φτωχή ανταποκριτρια. Ελπίζω ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Ακριβώς τα ίδια! Σήμερα εκανα υπέρηχο 11η μέρα και μου είπε αύριο θα έχω ωορρηξία τη 12η, ήρθα σε επαφή 9,10,11 και ξανά αυριο κ περιμένω να αδιαθετησω στις 12.τη πέμπτη περναω από επιτροπή επιτέλους οπότε αν αποτυχω ξεκινησω αμέσως,καλη μας τύχη μαζί θα περιμένουμε.

Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας αυτός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Serpafar και Merional. Δυστυχώς δεν έχω τίποτε στην κατάψυξη. Θα ξαναπροσπαθησω αλλά αργότερα ίσως...Καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάνε...δεν έχω πολλά περιθώρια καθώς είμαι φτωχή ανταποκριτρια. Ελπίζω ομως

Τι ανταπόκριση είχες με αυτό το πρωτόκολλο.Μου έδωσε αυτα τα φαρμακα για νέο πρωτόκολλο συν μενοπουρ.Το ενδομήτριο σου λέπτυνε με τα σεπραφαρ; αυτή ειναι η μεγάλη μου αγωνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kukki είπε:
στις πριν 1 ώρα, ο/η Kukki είπε:

Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας αυτός!!

Από το στόμα σου και στου θεού τ αυτί, έχω κάνει όσες προσευχές δεν έκανα σ όλη μου τη ζωή μαζεμένες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια βοηθήσετε με λίγο έχω ετοιμάσει τα χαρτιά μου για επιτροπή και τώρα κάπου διάβασα για β χοριακη θέλει κι αυτή την εξέταση;δεν μου την είχαν πει και δε θα προλαβω αγχωθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ γτ δε θα προλάβεις; ποτέ περνάς Επιτροπή; την χοριακη μπορούν να σ τη βγάλουν κ σε 3 ώρες. Πας τ πρωί δίνεις αίμα κ τ μεσημέρι την έχεις. Ούτως ή άλλως πρέπει να είναι τ πολύ 15 μέρες πριν την Επιτροπή. Ο γιατρός σ δ τσέκαρε τ φάκελο σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Miracle17 καλημέρα!!! Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου!!!Κι εγώ γκοναλ έκανα και arvecap.

Καλημερα γλυκεια μου !! Ευχαριστω , ειχες καλη ανταποκριση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η loralora είπε:

Τι ανταπόκριση είχες με αυτό το πρωτόκολλο.Μου έδωσε αυτα τα φαρμακα για νέο πρωτόκολλο συν μενοπουρ.Το ενδομήτριο σου λέπτυνε με τα σεπραφαρ; αυτή ειναι η μεγάλη μου αγωνία

@loraloraκαλημερα ξερω απο προσωπικη εμπειρια οτι το σερπαφαρ λεπταινει το ενδομητριο .. αλλα μην σαπασχολεο αυτο με σικλακουρ φτιαχνει !! Περιμενω νεα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Ναι, επιτέλους με ειδοποίησαν και περναω από επιτροπή θα καλύψει όλο το ποσό ή θα πληρώνω κι εγώ;

Mairh32 ο εοπυυ καλύπτει μόνο τις πολύ ακριβές ενεσεις. Ονομάζονται γοναδοτροπίνες. Τα υπόλοιπα φάρμακα θα τα πάρεςι με την συμμετοχή του ταμείου σου.

Πήγαινε σήμερα και δώσε αίμα για να έχεις και την χοριακή. Μην αγχώνεσαι. Πότε περνάς επιτροπή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Αχ κορίτσια βοηθήσετε με λίγο έχω ετοιμάσει τα χαρτιά μου για επιτροπή και τώρα κάπου διάβασα για β χοριακη θέλει κι αυτή την εξέταση;δεν μου την είχαν πει και δε θα προλαβω αγχωθηκα.

Καλημερα κοριτσι μου !! Ναι παντα θελουν χοριακη πριν και μετα απο την προσπαθεια .. αλλα οντως σε 2 ωρες στη βγαζουν !! Ευχομαι ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Αχ κορίτσια βοηθήσετε με λίγο έχω ετοιμάσει τα χαρτιά μου για επιτροπή και τώρα κάπου διάβασα για β χοριακη θέλει κι αυτή την εξέταση;δεν μου την είχαν πει και δε θα προλαβω αγχωθηκα.

Θα τους π ει ς στο μικροβιολογικό ότι ειναι κατεπειγον κ μπορείς να έχεις τα αποτελέσματα σε 1-2 ώρες. Κ στην επιτροπή να μην την έχεις μαζί, τους την πας αργότερα. Καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Ναι, επιτέλους με ειδοποίησαν και περναω από επιτροπή θα καλύψει όλο το ποσό ή θα πληρώνω κι εγώ;

Καποια φαρμακα θα παρεις και εσυ π.χ. gonal menopur cetrotide merional τα περνεις απο το εοπυυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά την έκανα είναι όλα έτοιμα, σε δέκα μέρες ξεκιναω ενεσεις σήμερα με έπιασε τρομερή αγωνία.σας ευχαριστώ όλες μακάρι να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα αυτό το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσι μ γτ δε θα προλάβεις; ποτέ περνάς Επιτροπή; την χοριακη μπορούν να σ τη βγάλουν κ σε 3 ώρες. Πας τ πρωί δίνεις αίμα κ τ μεσημέρι την έχεις. Ούτως ή άλλως πρέπει να είναι τ πολύ 15 μέρες πριν την Επιτροπή. Ο γιατρός σ δ τσέκαρε τ φάκελο σου; 

Είχες δίκιο την έκανα σήμερα και είναι έτοιμη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Τελικά την έκανα είναι όλα έτοιμα, σε δέκα μέρες ξεκιναω ενεσεις σήμερα με έπιασε τρομερή αγωνία.σας ευχαριστώ όλες μακάρι να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα αυτό το μήνα.

Καλημέρα Μαίρη! Καλή αρχή!!! Πέρασες από την επιτροπή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Είχες δίκιο την έκανα σήμερα και είναι έτοιμη.?

Καλη επιτυχια!! Ηταν ευκολο να περασεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω τελικα δενξεκιναω ακομα ?εχω μια κυστη , και παμε για τον έπομενο μηνα , το εχει παθει καμια σας; Ειναι ο δευτερος μηνας και δεν εφυγε .. ξεκινησα αντισυλλιπτικα παλι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

κοριτσια εγω τελικα δενξεκιναω ακομα ?εχω μια κυστη , και παμε για τον έπομενο μηνα , το εχει παθει καμια σας; Ειναι ο δευτερος μηνας και δεν εφυγε .. ξεκινησα αντισυλλιπτικα παλι ..

Κοριτσακι μου καθε εμποδιο για καλο ετσι δε λενε  να το σκεφτεσε ετσι!!!! Εγω ειχα παθει ετσι πηγα για να ξεκινησω και τσουπ απο τη μια μερα στην αλλη κυστη αλλα εφυγε αμεσως δηλαδη στον επομενο κυκλο ηταν οκ! Καλη επυτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

Καλη επιτυχια!! Ηταν ευκολο να περασεις;

Ευχαριστώ πολύ!ναι πέρασα εύκολα και ξεκιναω αυτή τη βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημέρα Μαίρη! Καλή αρχή!!! Πέρασες από την επιτροπή;;

Πέρασα ναιι αυτή τη βδομάδα ξεκινησω καταστολή!ξέρεις μήπως αν θα επηρεάσει μία πιθανή εγκυμοσυνη ή ένεση της καταστολής;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...