Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια εγινε η εμβρυομεταφορα σημερα το πρωι. Πριν μπω μεσα μας φωναξε ο εμβρυολογος να μας μιλησει. Ειπε οτι ολα κυλισαν πολυ καλα. Εχουμε ενα πολυ καλης ποιοτητας εμβρυο. Μας εξηγουσε κ αλλα εγω δεν καταλαβα και πολλα. Χωριακη την αλλη παρασκευη με το καλο. :oops:

Μου δωσαν και αλλη μια ενεση στο συνολο δυο ενεσεις καθημερινα συν ολα τα υπολοιπα χαπια κ κολπικη κρεμα. 

Επεξεργάστηκε από casperoula
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@Bellaki φτασανε οι μερες κοντευεις καλα αποτελεσματα !

@casperoula @Mairh32καλη επυτυχια για σημερα!

@karenτι κανεις πως εισαι?

@Gina 955 @loralora και οοοοοολα τα κοριτσια τι κανετε δε σας ξεχναω απλα και αυτα τα ονοματα που εκανα παραθεση τα εγραψα 5 φορες συνεχεια λαθος παταγα χαχαχαχ

Ευχαριστωω πολυυ σε ολες ευχομαι καλα αποτελεσματα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!είμαι καινούρια στη παρέα σας, παλια στον αγώνα... :roll:

μετά από αποτυχημένες σπερματεγχύσεις απο το 2016 20/2 έκανα την πρωτη εξωσωματικη και περιμενω 3/3 να παω για β -χοριακη, αν και δεν εχω καθολου καλό προαίσθημα... 

Καλησπέρα, εύχομαι με μια τεραστια χοριακη. Μην είσαι αρνητικη να σαι αισιόδοξη και μην ψάχνεις για συμπτώματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλή επιτυχία...μη σκέφτεσαι αρνητικά!!

@casperoula και @Mairh32 καλή επιτυχία για σήμερα!!

@Bellaki μπήκες στην τελική ευθεία..να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά κ έτσι θα γίνει..το έχω περάσει το στάδιο κ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Μακαρι σε ολες μας θετικα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η casperoula είπε:

Ευχαριστωω πολυυ σε ολες ευψομαι καλα αποτελεσματα:)

Καλησπέρα σας. Καλα γλυκιά μου εσυ? Πως είσαι ;Εγω έβαλα τρια εμβρυακια σούπερ καναπέ και αναμονή περιμένω νεα τωρα για εξέλιξη των 6 αν περπάτησαν να τα καταψυξουμε. Εσυ όλα εντάξει άντε κοριτσαρα μου με ευχάριστα  μη σκέφτεσαι τίποτα απόλαυσε την ξαπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

@casperoula με το καλό η ετ!!!

 

@Mairh32 καλή επιτυχία στην ωοληψία!!!Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

Ευχαριστω παρα πολυ...

Συγνωμη κοριτσια για τα τρια συνεχομμενα ποστ, αλλα ειμαι απο κινητο κ δεν ξερω πως να τα βαλω σε ενα για να σας απαντησω:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα σας. Καλα γλυκιά μου εσυ? Πως είσαι ;Εγω έβαλα τρια εμβρυακια σούπερ καναπέ και αναμονή περιμένω νεα τωρα για εξέλιξη των 6 αν περπάτησαν να τα καταψυξουμε. Εσυ όλα εντάξει άντε κοριτσαρα μου με ευχάριστα  μη σκέφτεσαι τίποτα απόλαυσε την ξαπλα

@karen εκανες εμβρυομεταφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30Στην αναμονή είμαι εγω.Θα σας πω μολις βγει η χοριακή.Κανένα σύμπτωμα τίποτα. Φοβάμαι το τζίφος για 4η φορα.Τι να πω οτι θέλει ο θεός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα ωοληψία☺☺☺☺☺ όλα πήγαν καλά πήραν δέκα ωαριακια τώρα θα δουμε αύριο τα αποτελέσματα.ομως τώρα ποναω πολύ στις ωοθήκες όταν σηκώνονται από το κρεβάτι όταν έφυγα περπατούσα μία χαρα τώρα ποναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα σας. Καλα γλυκιά μου εσυ? Πως είσαι ;Εγω έβαλα τρια εμβρυακια σούπερ καναπέ και αναμονή περιμένω νεα τωρα για εξέλιξη των 6 αν περπάτησαν να τα καταψυξουμε. Εσυ όλα εντάξει άντε κοριτσαρα μου με ευχάριστα  μη σκέφτεσαι τίποτα απόλαυσε την ξαπλα

Καλή επιτυχία ρε κορίτσι!! Μακάρι να πάνε όλα σουπερ, και να χεις μια ωραία ωραια χοριακούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen?? τελεια κοριτσι μου! να ναι τυχερα σου ευχομαι??? με το καλο τα αποτελεσματα ?

@casperoula με το καλο μια +++ χοριακη, υπομονη και θετικη σκεψη?

@Mairh32 ειδες που δεν ηταν τιποτα; Ειχα διαβασει οτι αγχωνοσουν! Ειναι λογικο λιγο που πονας. Πρεπει να σου ειχαν βαλει καποιο υποθετο εκει γι αυτο δεν πονουσες μετα. Αν συνεχισεις να πονας και δεν το αντεχεις μιλα με τον γιατρο. Εμενα μου χε πει να παρω buscopan plus. Καλη επιτυχια! 

@loralora @Bellaki @Cat!καλη επιτυχια κοριτσια ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@karen?? τελεια κοριτσι μου! να ναι τυχερα σου ευχομαι??? με το καλο τα αποτελεσματα ?

@casperoula με το καλο μια +++ χοριακη, υπομονη και θετικη σκεψη?

@Mairh32 ειδες που δεν ηταν τιποτα; Ειχα διαβασει οτι αγχωνοσουν! Ειναι λογικο λιγο που πονας. Πρεπει να σου ειχαν βαλει καποιο υποθετο εκει γι αυτο δεν πονουσες μετα. Αν συνεχισεις να πονας και δεν το αντεχεις μιλα με τον γιατρο. Εμενα μου χε πει να παρω buscopan plus. Καλη επιτυχια! 

@loralora @Bellaki @Cat!καλη επιτυχια κοριτσια ❣️

@eriv ναι δεν ήταν τίποτα τελικά μόνο μία φοβία πήρα στην αρχή αλλά εριξα έναν ύπνο μετά είμαι φρέσκια φρέσκια τώρα.τωρα ένα σωρό χάπια σαν τους παππούδες.καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Bellaki φτασανε οι μερες κοντευεις καλα αποτελεσματα !

@casperoula @Mairh32καλη επυτυχια για σημερα!

@karenτι κανεις πως εισαι?

@Gina 955 @loralora και οοοοοολα τα κοριτσια τι κανετε δε σας ξεχναω απλα και αυτα τα ονοματα που εκανα παραθεση τα εγραψα 5 φορες συνεχεια λαθος παταγα χαχαχαχ

Έγω τα ιδια  αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο μου για να με δει και να κανονησουμε ωοληψια ...εχω ξεκινήσει και cetrotide και έχω πριστει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η loralora είπε:

καλωσόρισες Cat. Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια. Εγω 4 εμβρυομεταφορές με διαφορετικά συμπτώματα κάθε φορά , αλλές με πονους , άλλες με τσιμπίματα, αλλες χωρίς. Τι να πω . Μόνο η χοριακή θα μας δείξει.

Καλώς σας βρηκα! Δικιο εχεις και το ξερω... αλλα ο μυαλο εκει... κανει τα δικα του παιχνίδια!!! Περιμενεις για χοριακη και εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλή επιτυχία...μη σκέφτεσαι αρνητικά!!

@casperoula και @Mairh32 καλή επιτυχία για σήμερα!!

@Bellaki μπήκες στην τελική ευθεία..να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά κ έτσι θα γίνει..το έχω περάσει το στάδιο κ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα μονο θετικες σκεψεις κανε και ολα θα πανε καλα εφτασε σιγα σιγα η μερα καλα αποτελεσματα!

Δικιο εχετε!!! Μακαρι!!! Μακαρι να ειμαστε ολες τυχερές αυτον τον μηνα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

@eriv ναι δεν ήταν τίποτα τελικά μόνο μία φοβία πήρα στην αρχή αλλά εριξα έναν ύπνο μετά είμαι φρέσκια φρέσκια τώρα.τωρα ένα σωρό χάπια σαν τους παππούδες.καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια.

Ειδες τζάμπα φόβος και άγχος. Χάπια άστα να πάνε με τις χούφτες εύχομαι με ωάρια δυνατά γονιμοποοηησμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Κορίτσια μου έκανα ωοληψία☺☺☺☺☺ όλα πήγαν καλά πήραν δέκα ωαριακια τώρα θα δουμε αύριο τα αποτελέσματα.ομως τώρα ποναω πολύ στις ωοθήκες όταν σηκώνονται από το κρεβάτι όταν έφυγα περπατούσα μία χαρα τώρα ποναω.

Πάρε κάνα ντεπον ηρέμησε μονο σήμερα θα χεις αυτά ταπονακια ε λίγο ειναι σαν περίοδο μη αγχωνεσαι αύριο όλα καλ.10υπεροχα να περπατήσουν όσα περισσότερα μπορούν ??ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η loralora είπε:

@love30Στην αναμονή είμαι εγω.Θα σας πω μολις βγει η χοριακή.Κανένα σύμπτωμα τίποτα. Φοβάμαι το τζίφος για 4η φορα.Τι να πω οτι θέλει ο θεός.

Μην σκέφτεσαι έτσι και μην φοβασσι να σαι αισιοδοξη. Εύχομαι τέταρτη και τελευταία. Εγω σήμερα νιώθω σαν να ναι η πρωτη μου προσπάθεια και ο λογος γνωστός,, (δανεικά) και με αλλη ψυχολογία , όχι οτι έχω την επιτυχία σίγουρη αλλά ναι περισσότερες ελπίδες μη σε αγχωνει και μη σε στεναχωρευει όλες θα γίνετε μανουλες είτε με τον εναν τροπο είτε με τον αλλον προς το παρόν χαλαραααα κ ηρεμα μέχρι χοριακη. Μη παοδευεις τη ψυχολόγια και το μυαλό σου. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Bellaki φτασανε οι μερες κοντευεις καλα αποτελεσματα !

@casperoula @Mairh32καλη επυτυχια για σημερα!

@karenτι κανεις πως εισαι?

@Gina 955 @loralora και οοοοοολα τα κοριτσια τι κανετε δε σας ξεχναω απλα και αυτα τα ονοματα που εκανα παραθεση τα εγραψα 5 φορες συνεχεια λαθος παταγα χαχαχαχ

Υπέροχα, τα γνωστά μετά έμβρυο μεταφοράς καναπέ τν νταντεμα και φουλ προγεστερόνη τα ξέρεις δεν συνεχιζω ηδη έχω αρχίσει κ βαριεμαι πφφφ εσυ;Πως είσαι εχουμε κατάψυξη θυμάμαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cat!περιμένω χοριακη 5/3.Κανενα σύμπτωμα από τη μερια μου.Στηθος νορμαλ και κοιλια ελαφρως πρησμένη απο την τοση προγεστερονη που παίρνω.Υπομονη και ξεκουραση.4η φορά που το περνάω.Τουλάχιστον τρίτωσε δε λένέ;

 

Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karenΝα κάνω μια διόρθωση.Όλες θα γίνουμε μανούλες.Κάνε υπομονη κι εσυ.Ξέρω για σένα είνα μια καινουργια πίστα.Οτι καλύτερο.Χοριακή πότε.

Καλέ τι γινεται ; εχουμε πλακώσει όλες αρχες Μάρτη.Παναγια μου βάλε το χερι σου για όλα τα κορίτσια που ελπίζουν και περιμένουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...