Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:


@Gina 955 δεν ξέρω ακριβώς να σου πω για την οιστραδιόλη αλλά καλή φαίνεται. Πόσα ωοθηλάκια έχεις;;;Γιατί η οιστραδιόλη αυξάνεται ανάλογα με τον αριθμό και το μέγεθος των ωοθηλακίων.

 

10 αυγουλακια έχω  ..ο γιατρός μου είπε ότι τα πάμε τέλεια και ότι μεσα στη βδομάδα θα γίνει η ωοληψια ..σημερα με ξεκίνησε και τις cetrotide 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bellaki εσύ τι κάνεις;;;Πότε με το καλό η χοριακή;;

Γειά σου nikona μου! Όλα καλά μέχρι στιγμής... την Παρασκευή η χοριακή μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

είχα στις 09.00. έπρεπε να ήμουν  8,30 αλλα έφτασα στις 10.00!! μέχρι να ετοιμαστούμε να περιμένουμε στη σειρά έκανα στις 10,30 με 10.45!!

βγάζεις τα ρουχαλάκια και φοράς μία ρομπίτσα ,σκουφάκι και ποδονάρια. θα είναι λογικά πολλές κοπέλες στην αναμονή μαζί σου και θα έχεις παρέα έτσι για να μην αγχώνεσαι!! εγώ έκανα κάποιες γνωριμίες με κορίτσια ,με τα οποία βρεθήκαμε και στην εμβρυομεταφορα!!! φοβερή παρέα!!!

Εγώ έχω ακριβώς σε 36 ώρες, τελικά μέχρι να γίνει δε θα φύγει το άγχος.πραγματικα είναι πρωτόγνωρη εμπειρία εγώ σήμερα όλη μέρα συγκινουμαι αφού στεναχωρηθηκα που σταμάτησα τις ενεσεις ή μαζοχα χαχα,τωρα αρχίζει το μεγαλύτερο άγχος τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

 

Ου μία χαρά είναι κι εγώ κάπου τόσο είχα προχτες,σε κάνα δυο μερουλες σε βλέπω και σένα,για ποτέ σου είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Mairh32 καλή επιτυχία με την ωοληψία.

Σου είπαν και τα κορίτσιαα παραπάνω ότι με την μέθη θα κοιμηθείς και δεν θα καταλάβεις τίποτα από τη διαδικασία.

Όσο για την ένεση και την ωορρηξία όλες αυτό κάνουμε. Πάντα γίνεται 36 ώρες πριν. Μην ανησυχείς. Θα περιμένουμε τα νέα σου.

Ευχαριστώ πολύ @nikona μου με το καλό κι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Εγώ έχω ακριβώς σε 36 ώρες, τελικά μέχρι να γίνει δε θα φύγει το άγχος.πραγματικα είναι πρωτόγνωρη εμπειρία εγώ σήμερα όλη μέρα συγκινουμαι αφού στεναχωρηθηκα που σταμάτησα τις ενεσεις ή μαζοχα χαχα,τωρα αρχίζει το μεγαλύτερο άγχος τελικά.

Χαχαχα κάθε φάση έχει το δικό της άγχος... όσο για τις ενέσεις μην ανησυχείς.. έρχονται κι άλλες λογικά!!! Δε θα σου λείψουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Εγώ έχω ακριβώς σε 36 ώρες, τελικά μέχρι να γίνει δε θα φύγει το άγχος.πραγματικα είναι πρωτόγνωρη εμπειρία εγώ σήμερα όλη μέρα συγκινουμαι αφού στεναχωρηθηκα που σταμάτησα τις ενεσεις ή μαζοχα χαχα,τωρα αρχίζει το μεγαλύτερο άγχος τελικά.

Το μεγαλύτερο άγχος ξεκινά οταν μετράς μερες αναμονής απο εμβρυομεταφορα για χοριακη  το πιο δύσκολο κομματι της προσπάθειας. Μην αγχωνεσαι ολαα καλα θα πάνε θα ε8ναι εκεί και θα σε περιμένουν τα αυγουλακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2018 at 2:10 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Βρε κορίτσια τόσα χάπια μετά από την εμβρυομεταφορα;;;; 9 σύνολο,        1 ένεση και μία κολπική κρέμα!!! Κι εγώ που νόμιζα μετά τις ενέσεις της διέγερσης οτι θα ηρεμούσα λιγάκι..

Εμένα μου τα δώσανε μετά την ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Χαχαχα κάθε φάση έχει το δικό της άγχος... όσο για τις ενέσεις μην ανησυχείς.. έρχονται κι άλλες λογικά!!! Δε θα σου λείψουν!!

Θα κάνω κι άλλες ενεσεις;δεν μου έχουν δώσει άλλες ενεσεις.εσυ πως νιώθεις τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Ου μία χαρά είναι κι εγώ κάπου τόσο είχα προχτες,σε κάνα δυο μερουλες σε βλέπω και σένα,για ποτέ σου είπαν;

Μεσα στη βδομάδα...θα με δει την Τρίτη και θα μου πει!!!!! Αχ μακαρι Να έχουμε ποιότητα αυτήν την φορά.. φφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μιχαηλ είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες. Κορίτσια είναι η 1 προσπάθεια μου κ είμαι πολύ αγχωμένη. Δευτέρα θα πάω για να με δουν κ δυστυχώς έκανα μόνο 2 ωοθηλακια. Έχω πολύ χαμηλό ΑΜΗ 0.58 . Υπάρχει κάποια με παρόμοια περίπτωση?

Kαλή επιτυχία σου εύχομαι. Εγώ είχα ΑΜΗ 0,79 οι άλλες εξετάσεις ήταν καλές. Έκανα 6 ωοθυλάκια και στην ωοληψία τα δύο μόνο είχαν ωάρια τα άλλα ήταν άδεια και το ένα γονιμοποιήθηκε. Αύριο παω για εμβρυομεταφορα. Να έχεις πίστη και να είσαι ήρεμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η casperoula είπε:

Εμένα μου τα δώσανε μετά την ωοληψία.

Μετά την ωοληψία είχα μόνο υπόθετα utragestan και  cyclacur πρωί βράδυ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Θα κάνω κι άλλες ενεσεις;δεν μου έχουν δώσει άλλες ενεσεις.εσυ πως νιώθεις τώρα;

Μετά την εμβρυομεταφορά μου τις δώσανε. Είναι αντιπηκτικές. Πάντως νιώθω πολύ καλά δεν έχω μέχρι στιγμής κάποια παρενέργεια εδώ και έξι μέρες. Μακάρι να έχει γίνει εμφύτευση και ας πέρνω τόσα φάρμακα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η casperoula είπε:

Kαλή επιτυχία σου εύχομαι. Εγώ είχα ΑΜΗ 0,79 οι άλλες εξετάσεις ήταν καλές. Έκανα 6 ωοθυλάκια και στην ωοληψία τα δύο μόνο είχαν ωάρια τα άλλα ήταν άδεια και το ένα γονιμοποιήθηκε. Αύριο παω για εμβρυομεταφορα. Να έχεις πίστη και να είσαι ήρεμη.

@ΜιχαηλΚι εγώ 10 ωοθυλάκια ,5 ωάρια , 1 γονιμοποιημένο..  καλή ψυχολογία θέλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Το μεγαλύτερο άγχος ξεκινά οταν μετράς μερες αναμονής απο εμβρυομεταφορα για χοριακη  το πιο δύσκολο κομματι της προσπάθειας. Μην αγχωνεσαι ολαα καλα θα πάνε θα ε8ναι εκεί και θα σε περιμένουν τα αυγουλακια σου

Πόσο δίκιο έχεις... δεν περνάνε οι μέρες...  λες είμαι, δεν είμαι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Πόσο δίκιο έχεις... δεν περνάνε οι μέρες...  λες είμαι, δεν είμαι... ?

Πιανεις κοιλιτσα χαιδευεις κοιλιτσα μια σκέφτεσαι θετικά την αλλη arnitικά μήπως ίσως;την αλλη μερα εχεις μια σιγουρια. Ενα σωρό συναισθήματα απεριγραπτα και οχρονος αιώνας. ΜΊα μεγάλη χοριακη εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Πιανεις κοιλιτσα χαιδευεις κοιλιτσα μια σκέφτεσαι θετικά την αλλη arnitικά μήπως ίσως;την αλλη μερα εχεις μια σιγουρια. Ενα σωρό συναισθήματα απεριγραπτα και οχρονος αιώνας. ΜΊα μεγάλη χοριακη εύχομαι 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπερα!!είμαι καινούρια στη παρέα σας, παλια στον αγώνα... :roll:

μετά από αποτυχημένες σπερματεγχύσεις απο το 2016 20/2 έκανα την πρωτη εξωσωματικη και περιμενω 3/3 να παω για β -χοριακη, αν και δεν εχω καθολου καλό προαίσθημα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσόρισες Cat. Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια. Εγω 4 εμβρυομεταφορές με διαφορετικά συμπτώματα κάθε φορά , αλλές με πονους , άλλες με τσιμπίματα, αλλες χωρίς. Τι να πω . Μόνο η χοριακή θα μας δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!είμαι καινούρια στη παρέα σας, παλια στον αγώνα... :roll:

μετά από αποτυχημένες σπερματεγχύσεις απο το 2016 20/2 έκανα την πρωτη εξωσωματικη και περιμενω 3/3 να παω για β -χοριακη, αν και δεν εχω καθολου καλό προαίσθημα... 

@Cat! καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!είμαι καινούρια στη παρέα σας, παλια στον αγώνα... :roll:

μετά από αποτυχημένες σπερματεγχύσεις απο το 2016 20/2 έκανα την πρωτη εξωσωματικη και περιμενω 3/3 να παω για β -χοριακη, αν και δεν εχω καθολου καλό προαίσθημα... 

Καλή επιτυχία...μη σκέφτεσαι αρνητικά!!

@casperoula και @Mairh32 καλή επιτυχία για σήμερα!!

@Bellaki μπήκες στην τελική ευθεία..να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά κ έτσι θα γίνει..το έχω περάσει το στάδιο κ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!είμαι καινούρια στη παρέα σας, παλια στον αγώνα... :roll:

μετά από αποτυχημένες σπερματεγχύσεις απο το 2016 20/2 έκανα την πρωτη εξωσωματικη και περιμενω 3/3 να παω για β -χοριακη, αν και δεν εχω καθολου καλό προαίσθημα... 

Καλησπερα μονο θετικες σκεψεις κανε και ολα θα πανε καλα εφτασε σιγα σιγα η μερα καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bellaki φτασανε οι μερες κοντευεις καλα αποτελεσματα !

@casperoula @Mairh32καλη επυτυχια για σημερα!

@karenτι κανεις πως εισαι?

@Gina 955 @loralora και οοοοοολα τα κοριτσια τι κανετε δε σας ξεχναω απλα και αυτα τα ονοματα που εκανα παραθεση τα εγραψα 5 φορες συνεχεια λαθος παταγα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...