Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έγκυος!!!


Recommended Posts

Καλημερα σε όλους!!!! Είμαι στην αρχή αρχή της εγκυμοσύνης μου με πολύ ανχος για βοηθατε να το ξεπεράσουμε τελ.περιοδο 20/12 με κυκλο 26 ημέρες χοριακη πρωτη 191 δευτερη 454 μετα απο δυο μέρες παίρνω φιλισιν κ προληπτικά ουτροτζεσταν έχω ανακατοσουρα κ πινακίδα περιόδου κ ανχοςςςς:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε τέλεια!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Η χοριακή σου μια χαρούλα, θα δεις όλα θα πάνε καλά! "Πινακίδα" περιόδου εννοείς μάλλον τα πονάκια σωστά;;; Άτιμο λεξικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babybaby είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε τέλεια!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Η χοριακή σου μια χαρούλα, θα δεις όλα θα πάνε καλά! "Πινακίδα" περιόδου εννοείς μάλλον τα πονάκια σωστά;;; Άτιμο λεξικό! 

Ναι πονακια μακαρι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όλα καλά θα πάνε, και χοριακη μια χαρά έχεις και εγώ ακριβώς τα ίδια παίρνω από χάπια και έχω τους ίδιους πόνους, φαντασου εγώ από 74,2 την Τετάρτη έφτασα 538,5 την Τρίτη και τώρα περιμένω στης 25/1 να πάω στο γιατρό, σου εύχομαι να είναι όλα τέλεια. ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...