Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

Αθηνά μου μην σε πτοεί το αρνητικό τεστ. Εχουμε διαβάσει τόσα και τόσα. Θετική ενέργεια και μακάρι να μην ερθει η περιοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Antelope μου γεια σου. Εγὠ περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινησω υπερήχους για ελεγχο του ενδομητριου και ορμονες. Δεν ξερω ακόμη πότε ακριβώς θα γίνει η μεταφορά. Σκεφτόμαστε να βάλουμε πάλι τη μία βλαστοκύστη. Οι άλλες δύο έχουν καταψυχθεί μαζί οπότε αν δεν πετύχουμε και τώρα η τελευταία μας θα είναι με δύο μαζί.

Εσύ πότε πας για χοριακή;;;;

Nikona na se rwtisw i timi einai idia otan kaneis mono emvriometafora???g tin kliniki milaw kai oxi g ta farmaka 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χαλαρά καναπέ-κρεβάτι και αραλίκι! Τελικά δεν είναι κι άσχημα! Ο άντρας μου είπε ότι τώρα καταλαβαίνει πόσες δουλειές πρέπει να γίνουν σε ένα σπίτι.

Δεν νιώθω και κάτι ιδιαίτερο, εκτός από μικρά τσιμπηματάκια που μπορεί να είναι και ιδεά μου. Εσάς μετά από εμβρυομεταφορά τι οδηγίες σας έδωσαν;

Χοριακή 6/2 και φυσικά δεν ξέρω πώς θα περάσουν. Καμιά καλή ταινία έχετε να προτείνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Εγώ χαλαρά καναπέ-κρεβάτι και αραλίκι! Τελικά δεν είναι κι άσχημα! Ο άντρας μου είπε ότι τώρα καταλαβαίνει πόσες δουλειές πρέπει να γίνουν σε ένα σπίτι.

Δεν νιώθω και κάτι ιδιαίτερο, εκτός από μικρά τσιμπηματάκια που μπορεί να είναι και ιδεά μου. Εσάς μετά από εμβρυομεταφορά τι οδηγίες σας έδωσαν;

Χοριακή 6/2 και φυσικά δεν ξέρω πώς θα περάσουν. Καμιά καλή ταινία έχετε να προτείνετε;

Kai egw kapws etsi!Emena mou eipan stis 9/2 alla tha kanw mia stis 6 kai ksana stis 9.....Emena i giatros mou eipe na paw gia douleia tin epomeni na sikonw kai varu kai genika na min prosexw kati!!!Enoeite pws leei vlakeieeeees kai den ta kanw!!!Den einai to idio i eksosomatiki me tin fusiki silipsi kai emas me eksosomatiki exw diavasei oti uparxei megaluteros kinidinos na to xasoyme apo oti mia gunaika pou emeine egkuos fusiologika....Den kserw ti na pw!!!Prwti mou fora eksosomatiki alla se autin tin kliniki den ksana pataw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αθηνά μου μην σε πτοεί το αρνητικό τεστ. Εχουμε διαβάσει τόσα και τόσα. Θετική ενέργεια και μακάρι να μην ερθει η περιοδος.

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kai egw kapws etsi!Emena mou eipan stis 9/2 alla tha kanw mia stis 6 kai ksana stis 9.....Emena i giatros mou eipe na paw gia douleia tin epomeni na sikonw kai varu kai genika na min prosexw kati!!!Enoeite pws leei vlakeieeeees kai den ta kanw!!!Den einai to idio i eksosomatiki me tin fusiki silipsi kai emas me eksosomatiki exw diavasei oti uparxei megaluteros kinidinos na to xasoyme apo oti mia gunaika pou emeine egkuos fusiologika....Den kserw ti na pw!!!Prwti mou fora eksosomatiki alla se autin tin kliniki den ksana pataw!!!

Προσεχε τον εαυτο σου ,ξαπλα ,ξεκουραση και γενικα παρατα τις δουλειες και απολαυσε τις μερες μεχρι να ακουσεις τα ευχαριστα ,που και παλι θα προσεχεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Εγώ χαλαρά καναπέ-κρεβάτι και αραλίκι! Τελικά δεν είναι κι άσχημα! Ο άντρας μου είπε ότι τώρα καταλαβαίνει πόσες δουλειές πρέπει να γίνουν σε ένα σπίτι.

Δεν νιώθω και κάτι ιδιαίτερο, εκτός από μικρά τσιμπηματάκια που μπορεί να είναι και ιδεά μου. Εσάς μετά από εμβρυομεταφορά τι οδηγίες σας έδωσαν;

Χοριακή 6/2 και φυσικά δεν ξέρω πώς θα περάσουν. Καμιά καλή ταινία έχετε να προτείνετε;

Την ωραιοτερη δουλεια κανεις!Μια χαρα να το ευχαριστηθεις και να το απολαυσεις!!!Και να μας ανακοινωσεις με χαρα τα ευχαριστααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς το άγχος δεν τελειώνει ποτέ ας πάρουμε της μαμάδες μας ος παράδειγμα. @nikona μου καλύτερα δύο έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες .

Εγώ κορίτσια είμαισαν ζαλισμένη κότα πάω μια δεξιά μια αριστερά όταν είμαι όρθια όταν μαγειρεύω νιώθω ότι κάνω μαραθώνιο βέβαια τα ουτρογεσταν κάνουν αυτές της παρενέργειες.

@Athena D. σου εύχομαι ένα σπορακη να έχει εμφυτευτη και ας ήταν αρνητικό το τεστ ποτέ δεν ξέρεις τόσα έχουμε ακούσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Δυστυχώς το άγχος δεν τελειώνει ποτέ ας πάρουμε της μαμάδες μας ος παράδειγμα. @nikona μου καλύτερα δύο έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες .

Εγώ κορίτσια είμαισαν ζαλισμένη κότα πάω μια δεξιά μια αριστερά όταν είμαι όρθια όταν μαγειρεύω νιώθω ότι κάνω μαραθώνιο βέβαια τα ουτρογεσταν κάνουν αυτές της παρενέργειες.

@Athena D. σου εύχομαι ένα σπορακη να έχει εμφυτευτη και ας ήταν αρνητικό το τεστ ποτέ δεν ξέρεις τόσα έχουμε ακούσει 

Ευχαριστώ πολυ πολυ!!!Σε λιγες μερες θα ξέρουμε.Διαφορετικά ,πάμε παρακάτω με νεες ενέργειες.. ?Να πρόσεχεις κ να μην κουραζεις τον εαυτό σου.Χαλαρα..Τα φιλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Ευχαριστώ πολυ πολυ!!!Σε λιγες μερες θα ξέρουμε.Διαφορετικά ,πάμε παρακάτω με νεες ενέργειες.. ?

Έτσι σε θέλουμε κορίτσι ψηλά τον ηθικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Έτσι σε θέλουμε κορίτσι ψηλά τον ηθικό 

Η αλήθεια ειναι οτι χαλαστηκα οταν την ακριβη μερα της ωορρηξία ς δεν μπορεσαμε ν κάνουμε τιποτα,μετα απο τοση παρακολουθηση κ υπερηχους ,μεχρι που σκέφτηκα οτι δεν αντεχω αλλο κ τα παραταω...Αλλα μεσα απο εδω κ τα κορίτσια μας πηρα κουραγιο και αρχισα να ανεβαινω ψυχολογίκα...Να ειστε καλα ολες σας.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Castrop rauxel είπε:

Nikona na se rwtisw i timi einai idia otan kaneis mono emvriometafora???g tin kliniki milaw kai oxi g ta farmaka 

Στην κλινική που πηγαίνουμε εμείς Castrop είναι σχεδόν τα μισά χρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Δυστυχώς το άγχος δεν τελειώνει ποτέ ας πάρουμε της μαμάδες μας ος παράδειγμα. @nikona μου καλύτερα δύο έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες .

Εγώ κορίτσια είμαισαν ζαλισμένη κότα πάω μια δεξιά μια αριστερά όταν είμαι όρθια όταν μαγειρεύω νιώθω ότι κάνω μαραθώνιο βέβαια τα ουτρογεσταν κάνουν αυτές της παρενέργειες.

@Athena D. σου εύχομαι ένα σπορακη να έχει εμφυτευτη και ας ήταν αρνητικό το τεστ ποτέ δεν ξέρεις τόσα έχουμε ακούσει 

Sunshine μου ναι το ξέρω ότι είναι κάπως μεγαλύτερες οι πιθανότητες με δύο αλλά μάλλον και αυτή τη φορά θα βάλουμε το ένα και μετά τα δύο. Θα δούμε. Ανάλογα και πώς θα πάνε τα πράγματα. Αν χρειαστεί να κάνω υστεροσκόπηση μπορεί να βάλουμε τα δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Σήμερα είχα κι άλλο δυσάρεστο τηλεφώνημα: Μου είπαν ότι από τα 4 εμβρυάκια που είχαν μείνει στο εργαστήριο κανένα δεν προχώρησε σωστά σε βλαστοκύστη ώστε να πάει για κατάψυξη. Κανένας δεν ξέρει γιατί. Απλά συμβαίνουν αυτά. Και να φανταστείτε ότι ξεκίνησα με 16 ωοθηλάκια και φουλ ελπίδες και τώρα έχω μόνο τα 2 στην κοιλιά μου που κι αυτά δεν είναι άριστης ποιότητας :(

Εσείς έχετε κανένα καλό νέο να πάρουμε θάρρος και οι υπόλοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντιλόπη μου καλημέρα. Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά. Εσύ να είσαι τώρα συγκεντρωμένη και αφοσιωμενη σε αυτά που έχεις στην κοιλίτσα σου. Να μην σε ρίξει όλο αυτό. Προσπάθησε τουλάχιστον.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope  μου δεν πρέπει να απελπίζεσαι πολλές τα έχουν καταφέρει με μέτρια έμβρυα σκέψου θετικά μιλά στα έμβρυα σου προσπάθησε να είσαι θετική όλα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Σήμερα είχα κι άλλο δυσάρεστο τηλεφώνημα: Μου είπαν ότι από τα 4 εμβρυάκια που είχαν μείνει στο εργαστήριο κανένα δεν προχώρησε σωστά σε βλαστοκύστη ώστε να πάει για κατάψυξη. Κανένας δεν ξέρει γιατί. Απλά συμβαίνουν αυτά. Και να φανταστείτε ότι ξεκίνησα με 16 ωοθηλάκια και φουλ ελπίδες και τώρα έχω μόνο τα 2 στην κοιλιά μου που κι αυτά δεν είναι άριστης ποιότητας :(

Εσείς έχετε κανένα καλό νέο να πάρουμε θάρρος και οι υπόλοιπες;

Μην στενοχωριέσαι κοπέλα μου.Προσπαθησε να είσαι ήρεμη κ με θετική διάθεση γ αυτα που εχεις στην κοιλιτσα σου.!!!Να πανε ολα καλα σ εύχομαι.

Δυστυχώς ουτε κ εγω εχω ευχάριστα νεα.Εκανα χοριακη,δεν μπορουσα να περιμένω ως την Τρίτη ,Τετάρτη πουμ ειπε ο γιατρός κ ηταν αρνητική.Αν δεν ειχα πόνους περιοδου θα ελπιζα ,αλλα ποναω κ πιστεύω οτι παω γ εκει...Σε λιγες μερες θα φανει...Απογοήτευτηκα γ αλλη μια φορα,αλλα τι να κάνουμε;;Θα μ περάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANtelope min stenaxwriesai koita ta emvriakia pou exeis stin koilia sou kai ola tha pane kala!!!Se katalavenw kai einai logiko na skeftesai etsi alla paei twra auto perase koita apo dw kai pera ti tha kaneis!!!Athena min skeftesai arnitika gia na mas lene mia sugkekrimeni imerominia simainei oti tote tha fanei kathara kai oi ponoi mporei na einai logo egkumosinis skepsou thetika i an sou einai diskolo min skeftesai tpt ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μεταφέραμε 2 εμβρυάκια. Το 1 άριστο και σε αυτό έχουμε τις ελπίδες μας. Είδα και στον υπέρηχο τις κουκιδίτσες μου... Τι όμορφο συναίσθημα... Antelope όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη και να θεωρείς τον εαυτό σου εγκυούλα... Και να το ζήσεις όσο πιο έντονα μπορεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Κοριτσάκια μεταφέραμε 2 εμβρυάκια. Το 1 άριστο και σε αυτό έχουμε τις ελπίδες μας. Είδα και στον υπέρηχο τις κουκιδίτσες μου... Τι όμορφο συναίσθημα... Antelope όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη και να θεωρείς τον εαυτό σου εγκυούλα... Και να το ζήσεις όσο πιο έντονα μπορεις...

Συγχαρητήρια μπράβο κορίτσι καλή επυτυχια με σύντομα καλά νεα περιμένω από σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ourania είπε:

Κοριτσάκια μεταφέραμε 2 εμβρυάκια. Το 1 άριστο και σε αυτό έχουμε τις ελπίδες μας. Είδα και στον υπέρηχο τις κουκιδίτσες μου... Τι όμορφο συναίσθημα... Antelope όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη και να θεωρείς τον εαυτό σου εγκυούλα... Και να το ζήσεις όσο πιο έντονα μπορεις...

Suxaritiria ouraniaaaa ola pigan kala!!!!Na se rwtisw me to tsigaro pws ta pas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ourania είπε:

Κοριτσάκια μεταφέραμε 2 εμβρυάκια. Το 1 άριστο και σε αυτό έχουμε τις ελπίδες μας. Είδα και στον υπέρηχο τις κουκιδίτσες μου... Τι όμορφο συναίσθημα... Antelope όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη και να θεωρείς τον εαυτό σου εγκυούλα... Και να το ζήσεις όσο πιο έντονα μπορεις...

Πόσο χαίρομαι για σένα! Ξεκούραση τώρα! Σου έδωσε ειδικές οδηγίες; και πότε πας για χοριακή;

Ευχαριστώ για τα θετικά κύματα αλλά δεν ειμαι πολύ αισιοδοξη για μένα. Ωρες ωρες νιώθω οτι χαιδευω μια αδεια κοιλια και με πιανει θλίψη. Αλλες πάλι αναπτερώνονται οι ελπίδες μου και μιλάω στα σποράκια μου με σιγουριά!

Ουφ! Και πώς να περάσουν αυτές οι μέρες χωρίς τσιγάρο! Έχω 1 μήνα που το εκοψα τελείως αλλά τώρα είναι η πιο βασανιστική περίοδος. Χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antelope όχι κάτι ιδιαίτερο. Απλά 3-4 μέρες να κάτσω τον κώλο μου κάτω... Μετά τα κλασικά. Οχι βάρη, όχι σεξ, οχη μηχανή, όχι κούραση. 9/2 χοριακή. Όντως πως περνάν οι μέρες??? Αφου σκέφτομαι να του πω να πηγαίνω ενδιάμεσα να με βλέπει, έτσι να μην χάσουμε την συνήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...