Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

καλημέρα κορίτσια! ευχαριστώ πολύ! έδωσα αίμα το πρωί και περιμένω τώρα όπου να ναι τα αποτελέσματα... εννοείται θα σας πω αμέσως. αλλά πλέον νιώθω ότι δεν έχω καμία ελπίδα :(

Ela min les vlakies min eisai arnitiki se parakalw...Kala apotelesmata ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες κορίτσια. Δυστυχώς ήταν αρνητική...

Να σας πω όμως το παράδοξο; Νιώθω πολύ πιο ήρεμη τώρα. Με την ησυχία μας θα δούμε τι έφταιξε και θα συνεχίσουμε με νέα εφόδια.

Εύχομαι εκ βαθέων να έχετε καλά νέα όλες σας!  Θα σας παρακολουθώ στενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αntelope είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες κορίτσια. Δυστυχώς ήταν αρνητική...

Να σας πω όμως το παράδοξο; Νιώθω πολύ πιο ήρεμη τώρα. Με την ησυχία μας θα δούμε τι έφταιξε και θα συνεχίσουμε με νέα εφόδια.

Εύχομαι εκ βαθέων να έχετε καλά νέα όλες σας!  Θα σας παρακολουθώ στενά!

Antelope min stenaxwriesai opws eipes tha deite ti eftekse kai stin epomeni prospatheia tha eisai pio xalari gt tha ksereis oti tha to exeis ftiaksei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες κορίτσια. Δυστυχώς ήταν αρνητική...

Να σας πω όμως το παράδοξο; Νιώθω πολύ πιο ήρεμη τώρα. Με την ησυχία μας θα δούμε τι έφταιξε και θα συνεχίσουμε με νέα εφόδια.

Εύχομαι εκ βαθέων να έχετε καλά νέα όλες σας!  Θα σας παρακολουθώ στενά!

Ηρέμησε κοπέλα μου,ανασυγκροτήσου και όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα. Χαλαρώστε με τον άντρα σου κι όταν νιώστε έτοιμοι το πιάνετε από κει που ταφήσατε. Τα καλά έρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες κορίτσια. Δυστυχώς ήταν αρνητική...

Να σας πω όμως το παράδοξο; Νιώθω πολύ πιο ήρεμη τώρα. Με την ησυχία μας θα δούμε τι έφταιξε και θα συνεχίσουμε με νέα εφόδια.

Εύχομαι εκ βαθέων να έχετε καλά νέα όλες σας!  Θα σας παρακολουθώ στενά!

Αντιλοπη λυπάμαι. Ηρεμηστε και οι δύο και θα ξαναπροσπαθησετε με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααααα.....Σας διαβάζω και γω συννέχεια από τη στιγμή που ανακάλυψα το forum και μου έχει κάνει εντύπωση η αλληλεγγύη που υπάρχει πάνω σε αυτό το θέμα.Νόμιζα ότι εγώ έχω γίνει απλά πολύ ευαίσθητη.Σήμερα αποφάσισα να γράψω και γω για να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλες για το κουράγιο και την αποφασιστικότητα ώστε να φτάσουμε στο στόχο μας!!!!Είμαι και γω σε αναμονή χοριακής (9/2) και είναι η πρώτη προσπάθεια.Καλή επιτυχία λοιπόν σε όσες περιμένουμε και υπομονή στα κορίτσια που δεν τα κατάφεραν.Μακάρι να μπορέσουν να ξαναπροσπαθήσουν και να πετύχουν να κάνουν το ονείρο τους πραγματικότητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η MinaX είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα.....Σας διαβάζω και γω συννέχεια από τη στιγμή που ανακάλυψα το forum και μου έχει κάνει εντύπωση η αλληλεγγύη που υπάρχει πάνω σε αυτό το θέμα.Νόμιζα ότι εγώ έχω γίνει απλά πολύ ευαίσθητη.Σήμερα αποφάσισα να γράψω και γω για να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλες για το κουράγιο και την αποφασιστικότητα ώστε να φτάσουμε στο στόχο μας!!!!Είμαι και γω σε αναμονή χοριακής (9/2) και είναι η πρώτη προσπάθεια.Καλή επιτυχία λοιπόν σε όσες περιμένουμε και υπομονή στα κορίτσια που δεν τα κατάφεραν.Μακάρι να μπορέσουν να ξαναπροσπαθήσουν και να πετύχουν να κάνουν το ονείρο τους πραγματικότητα!!!

Kalimera Minax kapws etsi exoume graftei oles sto forum exoume vrei zestasia kai sumoarastasi!!!Esu g poio logo ekanes eksosomatiki???stis 9/2 exw kai egw alla epeidi savvato einai kleista ola kai to apotelesma vgenei tin epomeni tha tin kanw pemti tin xoriaki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Έχω την απαισια αίσθηση οτι θα αδιαθετησω. Οποτε και εις αλλά με υγεια. Δεν με έχει πειράξει κ τόσο. Θα μου ερθει απότομο αν βγει θετικό. Πάντως όλη την ωρα πάω τουαλέτα και περιμένω να δω την κόκκινη επελαση (που δεν παιζει πριν την παρασκευή αλλά...). Άιντε να δουμε τι θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Καλημέρα. Έχω την απαισια αίσθηση οτι θα αδιαθετησω. Οποτε και εις αλλά με υγεια. Δεν με έχει πειράξει κ τόσο. Θα μου ερθει απότομο αν βγει θετικό. Πάντως όλη την ωρα πάω τουαλέτα και περιμένω να δω την κόκκινη επελαση (που δεν παιζει πριν την παρασκευή αλλά...). Άιντε να δουμε τι θα δουμε.

Ουρανια μην σκεφτεσαι ετσι καλε .. Ξεκουραση κ παντα θετικη σκεψη . Και κανε κατι ωραιο ν περναν οι ωρες .. Να βρεθεις μ φιλους ν μιλατε για αλλα .. Να γελασετε .. Δημιουργησε στην μαγειρικη . Και ξεχασε την τουαλετα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω την ίδια αίσθηση εχω αλλά ξερω ότι το προκαλούν τα "λίγα" φαρμακα που παίρνουμε! πφφφφφ!!!!!! :(

Όλα καλα θα ειναι :) θελει υπομονη κ ηρεμια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Καλώς ήρθες @MinaX !!!! Ευχομαι θετική χοριακή κορίτσι μου!

Εγω εχω χοριακή 10/02... finger crossed!

Καλή επυτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel παίζει να πάω κ αυριο που εφημερευει ένας φίλος αλλιώς παρασκευή απόγευμα που έχει βαρδια φίλη στο εργαστηριο. Ακόμα δεν ξέρω. Πάντως το βάρος έφυγε κ έμεινε ενόχληση κ πόνος στην αριστερη ωοθήκη. Ειλκρινά δεν ξέρω τι θέλω να κάνω... Τα συναισθήματα ασανσέρ. Μια πάνω μια κάτω... Όλοι γύρο μου σίγουροι για το θετικό κ εγώ σίγουρη για το αρνητικό... Σκέφτομαι πότε είναι καλύτερα να ξεκινήσω τον επόμενο κύκλο. Από Μάιο Ιουνιο κ μετά αλλά να το αρχίσω καλοκαίρι ή το αφήσω για οκτώβριο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ourania είπε:

@Castrop rauxel παίζει να πάω κ αυριο που εφημερευει ένας φίλος αλλιώς παρασκευή απόγευμα που έχει βαρδια φίλη στο εργαστηριο. Ακόμα δεν ξέρω. Πάντως το βάρος έφυγε κ έμεινε ενόχληση κ πόνος στην αριστερη ωοθήκη. Ειλκρινά δεν ξέρω τι θέλω να κάνω... Τα συναισθήματα ασανσέρ. Μια πάνω μια κάτω... Όλοι γύρο μου σίγουροι για το θετικό κ εγώ σίγουρη για το αρνητικό... Σκέφτομαι πότε είναι καλύτερα να ξεκινήσω τον επόμενο κύκλο. Από Μάιο Ιουνιο κ μετά αλλά να το αρχίσω καλοκαίρι ή το αφήσω για οκτώβριο????

Αχ πόσο πολυ σε καταλαβαίνω...

Και σε μενα όλοι σίγουροι για την επιτυχία κι εγω ήδη διαβαζω στο ιντερνετ για επαναλαμβανόμενες αποτυχίες εμφυτευσης...

Τι νιωθεις εσυ @ourania μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ourania είπε:

@Castrop rauxel παίζει να πάω κ αυριο που εφημερευει ένας φίλος αλλιώς παρασκευή απόγευμα που έχει βαρδια φίλη στο εργαστηριο. Ακόμα δεν ξέρω. Πάντως το βάρος έφυγε κ έμεινε ενόχληση κ πόνος στην αριστερη ωοθήκη. Ειλκρινά δεν ξέρω τι θέλω να κάνω... Τα συναισθήματα ασανσέρ. Μια πάνω μια κάτω... Όλοι γύρο μου σίγουροι για το θετικό κ εγώ σίγουρη για το αρνητικό... Σκέφτομαι πότε είναι καλύτερα να ξεκινήσω τον επόμενο κύκλο. Από Μάιο Ιουνιο κ μετά αλλά να το αρχίσω καλοκαίρι ή το αφήσω για οκτώβριο????

Kai emena oloi pistevoun oti einai thetiko alla egw den mporw na pw oti skeftomai toso edona oti tha vgei arnitiko!!!!to mono pou aisthanomai edona einai o FOVOS...mexri kai gia aima pleon den thelw na paw giati fovamai san na thelw na min parw apadisi etsi niwthw!!!!suptomata exw alla logika apo ta farmaka..kati allo pou mou kanei edipwsei einai oti stis roges mou auta ta mikra mikra pou einai san spirakia exoun fouskwsei....Ade 2 meres meinane na iremisei to kefali mas koritsia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock χτες είχα αυτο το βάρος κ την αηδία του "θα έρθει η ρουφιάνα". Το βράδυ δεν είχα τπτ και με πονούσε η αριστερή ωοθήκη. Σήμερα πάλι τπτ απολύτως εκτός από τσιμπήματα χαμηλά (μήτρα τα υπολογίζω). Επίσης το στήθος που πονούσε όλες τις μέρες τωρα πονάει μόνο στον ύπνο (η αλήθεια είναι το καταπλακώνω το ερμο)... Κοιμάμαι άτσαλα. Το ανάσκελα δεν ξέρω τι είναι στον ύπνο...:roll: κ επίσης κλαίω με το παραμικρό... Ποια εγώ, που αναίσθητη με ανεβάζουν γουρούνα με κατεβάζουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οι ωοθηκες κοιμουνται... χαχαχαχα  Εγω εχω μόνιμα πόνο στο στηθος και αίσθηση ότι θα αδιαθετησω γιατί καποιες στιγμες με πιανουν ποναλακια σα κραμπες. Καλα δε συζηταω για το γενικότερο φουσκωμα..εγω και τα μπαλόνια... :P   Αχ αυτό το χαπακωμα μας... αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου έκανες εμβρυομεταφορα; σε έχασα κ περίμενα νέα σου!

@ourania ποτέ ειναι να κάνεις κανονικα χοριακη; ποτέ σ ειπαν; 

@Sunshine 88 Πηγές στο γιατρο; ξέρουμε πόσα μωράκια περιμένεις;

Καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια που αναμένουν τις χοριακες σας! Εύχομαι τ φόρουμ να γεμίσει μανούλες κ διδυμομανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@peacock μου έκανες εμβρυομεταφορα; σε έχασα κ περίμενα νέα σου!

@ourania ποτέ ειναι να κάνεις κανονικα χοριακη; ποτέ σ ειπαν; 

@Sunshine 88 Πηγές στο γιατρο; ξέρουμε πόσα μωράκια περιμένεις;

Καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια που αναμένουν τις χοριακες σας! Εύχομαι τ φόρουμ να γεμίσει μανούλες κ διδυμομανουλες!

Ναι κορίτσι πήγα από την  προηγούμενη εβδομάδα έμαθα ότι είναι ενα το ζουζούνι μου. Πήγα και το ξαναείδα έχε μεγαλώσει το μικρό μου είδαμε και καρδιακή λειτουργία όλα καλα μου είπε  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...