Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βακας Παναγιωτης


Recommended Posts

Καλησπερα χρονια πολλα σε ολες με υγεια και οτι αλλο επιθυμειτε!!!!Γνωριζει καποια τον κυριο Βακα Παναγιωτη???Ειναι καθηγητης στο Αρεταιειο και συνεργαζεται και με ιδιωτικα δεν ξερω ποια...Αν ξερει καποια κατι πειτε μου παρακαλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Καλησπερα χρονια πολλα σε ολες με υγεια και οτι αλλο επιθυμειτε!!!!Γνωριζει καποια τον κυριο Βακα Παναγιωτη???Ειναι καθηγητης στο Αρεταιειο και συνεργαζεται και με ιδιωτικα δεν ξερω ποια...Αν ξερει καποια κατι πειτε μου παρακαλω!!!!!

Καλησπέρα χρόνια πολλά κορίτσι μου εύχομαι ότι καλύτερο εγώ δεν έχω καθόλου ιδέα ελπίζω να βρεις απαντήσεις απ< τα υπόλοιπα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα χρόνια πολλά κορίτσι μου εύχομαι ότι καλύτερο εγώ δεν έχω καθόλου ιδέα ελπίζω να βρεις απαντήσεις απ< τα υπόλοιπα κορίτσια 

Σε ευχαριστω πολυ και για σενα ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά και σε εσένα.Προσωπικά δεν τον γνωρίζω το όνομα του όμως το είχα ακούσει από μια συνάδελφο που τον είχε επισκεφθεί για θέματα γονιμότητας που είναι και το δυνατό του σημείο από ότι μου έλεγε. Πριν χρόνια είχε το ιατρείο του κάπου στους Αμπελόκηπους και συνεργαζόταν με το μητέρα. Δεν θυμάμαι κάτι άλλο.Σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ!!!Εχω κλεισει ραντεβου για την Πεμπτη και εχω πολυ αγχος ειναι ο 3 γυναικολογος που θα επισκεφτω ειμαι πολυ απογοητευμενη και γι αυτο ηθελα πληροφοριες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!!Εχω κλεισει ραντεβου για την Πεμπτη και εχω πολυ αγχος ειναι ο 3 γυναικολογος που θα επισκεφτω ειμαι πολυ απογοητευμενη και γι αυτο ηθελα πληροφοριες!!!

Θίγεις ένα ευαίσθητο θέμα.... η αλήθεια είναι ότι από προσωπική εμπειρία υπάρχουν αρκετοί.... "αγαρμποι" θα τους πω που σε κάνουν να σκέφτεσαι αν θα ξαναπας η όχι! Παίζει μεγάλο ρόλο ο γιατρός να είναι πάνω από όλα άνθρωπος. Ελπίζω όλα να πάνε όπως τα θες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Θίγεις ένα ευαίσθητο θέμα.... η αλήθεια είναι ότι από προσωπική εμπειρία υπάρχουν αρκετοί.... "αγαρμποι" θα τους πω που σε κάνουν να σκέφτεσαι αν θα ξαναπας η όχι! Παίζει μεγάλο ρόλο ο γιατρός να είναι πάνω από όλα άνθρωπος. Ελπίζω όλα να πάνε όπως τα θες!?

Αχ κοριτσι μου νομιζω πως οι περισσοτεροι κοιτανε μονο την τσεπη σου και πατανε στον πονο σου στην λαχταρα σου να φερεις στον κοσμο ενα παιδι!!!!και στην αρχη ολοι καλοι φαινονται....Ελπιζω να βγαλω ακρη ειμαι πολυ μπερδεμενη και το θεμα ειναι οτι με παρακολπουθει ηδη ενας εδω και 8 μηνες ημουν απιστευτα ευχαριστημενη ομως την τελευταια φορα εκανε κατι που δεν μου αρεσε καθολου και γενικα θελω να παρω και μια δευτερη γνωμη φοβαμαι ομως μην μπερδευτω και δεν ξερω με ποιον να συνεχισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Αχ κοριτσι μου νομιζω πως οι περισσοτεροι κοιτανε μονο την τσεπη σου και πατανε στον πονο σου στην λαχταρα σου να φερεις στον κοσμο ενα παιδι!!!!και στην αρχη ολοι καλοι φαινονται....Ελπιζω να βγαλω ακρη ειμαι πολυ μπερδεμενη και το θεμα ειναι οτι με παρακολπουθει ηδη ενας εδω και 8 μηνες ημουν απιστευτα ευχαριστημενη ομως την τελευταια φορα εκανε κατι που δεν μου αρεσε καθολου και γενικα θελω να παρω και μια δευτερη γνωμη φοβαμαι ομως μην μπερδευτω και δεν ξερω με ποιον να συνεχισω...

Να μη φοβάσαι πρέπει να σου εμπνέει εμπιστοσύνη ένας γιατρός πόσο μάλλον ο γυναικολόγος που παίζει πολύ σημαντικό ρόλο καθ'όλη τη ζωή μιας γυναίκας.Όλα καλά θα πάνε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Εννοειται η εμπιστοσυνη ειναι το ποιο σημαντικο!!ευχαριστω και παλι!!!

Τίποτα κορίτσι μου αλίμονο!Να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...