Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πω πω ευτυχώς υπάρχει και άλλο μωρό που έκανε σαν τρελό με τον μάρσιπο!!!Χαχαχα την έβαλα και έκανε σαν να τη σκότωσαν!!!σπαράζε στο Κλάμα!!!μια απογοήτευση Εγώ!!!γιατί έλεγα θα τη βάζω εκεί και θα κάνω κάποια πράγματα,ακόμη και στο σούπερ μάρκετ να πάω!!!Ελπίζω  να το δεχτεί!είπα θα περιμένω λίγο να το ξεχάσει και θα ξανά δοκιμάσω!!!!!
    • Η προγεστερονη δημιουργεί πολλά συμπτώματα, θα σου έλεγα να μην δίνεις σημασία. Επίσης καλύτερα να την παίρνεις κολπικά, γιατί από το στόμα δημιουργεί αυτήν την ανακατωσουρα και τη ζαλάδα! Για ovitrelle, δεν ξέρω, αλλά θα σου έλεγα να να κάνεις υπομονή κ τεστ 15 μέρες μετά την ovitrelle. 
    • Καλημέρα κορίτσι μου.. Εγώ έχω σ 15 μέρες περίπου.. Πωσ ήταν? Εσύ πως είσαι?? 😕 νσπω δν ξέρω καθόλου από νούμερα.. 😕 να μας πει κάποια αν ξέρει πιο ενημερωμένη.. 
    • Έτσι που λες  Το κλάμα κι εμένα πήγαινε σύννεφο! Αλλά εγώ βρε παιδί μου έχω κι ένα σωρό θέματα, εσυ;; Να πας σίγουρα στην ενδοκρινολόγο, εγώ σε εκείνον στηρίζομαι κυρίως και εκείνος έλυσε τα προβλήματά μου!
    • Κορίτσια το οτι βλεπεουν στον υπέρηχο 20-30 ωοθηλάκια δε σημαίνει πως όλα έχουν ωάρια μέσα.. Ο γιατρός βλεπει τα ωοθηλάκια μόνο στον υπέρηχο, δε μπορεί να γνωρίζει πριν την ωοληψία αν είναι κυστικά ή με ωάριο. Μια χαρα πιστευω πήγε της @Σταυρι και με καλές γονιμοποιήσεις! Ευχομαι ποιοτικότατες βλαστοκυστούλες!  
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...