Μετάβαση σε περιεχόμενο

2018 Ζεστές Ευχές


Recommended Posts

2018 Ζεστές Ευχές για μια χρονιά γεμάτη υγεία, δημιουργία, όμορφα όνειρα, αγαπημένες στιγμές. Πάντα κοντά στα αγαπημένα σας πρόσωπα. Πάντα κοντά στους συνανθρώπους μας.
Το 2017 αφήνει τις τελευταίες του παραστάσεις σε όλους μας. Άλλες πικρές άλλες γλύκες, άλλες αδιάφορες. Κρατάμε τις εμπειρίες που αποκτήσαμε μέσα στο χρόνο που πέρασε....!!!
όπως έρχεται το 2018 να φέρει μαζί του πολλά χαμογελά πολλά ευχάριστα νέα και πολλές πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες (όχι από το φάι και τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες)...!!
Στα κορίτσια που δεν έφερε το 2017 ένα μωράκι η και παραπάνω να το φέρει το 2018 και σύντομα ξέρω όλες μας ανυπομονούμε αλλά θα τα καταφέρουμε να ζήσουμε κι εμείς το όμορφο ταξίδι προς την μητρότητα κορίτσια... ψιλά το κεφάλι και με το 2018 μπαίνουμε πιο αισιόδοξες και πιο δυνατές...!!!
Και στα κορίτσια που τους το έφερε με το κάλο να έρθει στην αγκαλίτσα σας το μικρό θαύμα και να ζήσετε το όμορφο ταξίδι που ξεκινάει ή ξεκίνησε τις μητρότητας...!!!

 

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΚΑΙ ΛΗΓΕΙ...!!!!

(την φωτογραφία την έχω τραβήξει εγώ )

23845998_1213009152161323_2886581515560622185_o.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Νίκη μου καλή χρονιά με υγεία σε όλο τον κόσμο και σύντομα όλες μας μανούλες!! Εύχομαι το 2018 να συζητάμε για πάνες, ειλικρινά!!!!!

Για άλλη μια φορά τα είπες πολύ ωραία και μας έδειξες και πόσο υπέροχη φωτογράφος είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh και σε οοολα τα κοριτσια ευχομαι να εχουμε μια υπεροχη χρονια❣️ Σε ολες μας να φερει αυτο το θαυματακι που ποθουμε τοοοοοσο πολυ και σε οσες το περιμενουν να σφιξουν τα μωρακια τους γερα και δυνατα ⭐️

Δεν εχω να πω κατι αλλο, τα ειπες τελεια! 

Καλα να περασετε σημερα κοριτσια ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε γελιο , καθε προσωπο ,καθε δακρυ,καθε επιτυχια και καθε αποτυχια ειναι μερος του χρονου που περνα. Ολα ειναι ενα μαθημα που θα σε παει παρακατω , κρατα μονο την πραγματική σημασια του καθε γεγονότος Όχι τον πόνο ή το γέλιο που σου χάρισε... ζησε την καθε στιγμη γιατι κάθε χρονιά έρχεται μόνο μια φορά. Ζήσε την στο έπακρο και απόλαυσε την κάθε στιγμή....!
Καλη χρονια και Ευτυχισμένο το 2018.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά σε όλα τα κοριτσάκια. Υγεία και όλα τα άλλα έρχονται. 

Καλή χρονιά και στο τρελοκομείο μου @eriv  ?

Υ.Γ.ωραία φώτο @NikhNikh???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά κορίτσια...ελπίζω χωρίς άλλα δάκρυα... Μακαρι το νεο ετος να μας φέρει ενα μικρό ζουζουνι στη κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...