Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και του χρονου με ενα νινι


Recommended Posts

Κουραστηκα χρονιαρες μερες να ακουω αντε και του χρονου διπλη αντε και του χρονου με ενα νινι νιωθω σαν να μου ριχνουν μπουνια ιδιαιτερα απο ατονα που γνωριζουν οτι προσπαθω 3 χρονια οτι εχω κανει εξετασεις υστεροσκοπηση κλπ. Λες και εγω δεν θελω αλλα δεν μπορω αλλο να το ακουω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Ελισάβετ Χρόνια πολλά ..υπαρχει κόσμος που αυτή την ευχή την λέει με αγάπη κ καλοπροαίρετα ...Υπάρχουν κ άλλοι π θέλουν να μάθουν η είναι κουτσομποληδες...εσυ κοίτα να περάσεις ανέμελα τις γιορτές με την οικογένεια σ...με τον άντρα σου με τα αγαπημένα σας προσωπα...κ θα πω κατι...παρολο π ειμαι μαμα.. κάθε γυναίκα θέλει να κάνει παιδί σεβαστό κ δεκτό ...οταν αυτό αργεί η υπάρχει μια δυκολια όλος ο περίγυρος πέφτει πάνω οι τ ζευγαρι...αν τ ζευγάρι δεν τ αντιμετωπίσει σωστα...θα χαλάσει η ψυχολογία του...πίστεψε με όταν ακούω μαμάδες να λένε πως ζούσα πριν από το παιδι...κτλ τ λατρευω....ναι τ λατρεύεις αλλά κ η χωρίς παιδιά ζωή όσο καιρό κρατήσει έχει κ αυτή τις χαρές της και τα καλά της....εγω σ λεω να ζήσεις το τώρα ..κ το μωρο θα έρθει αφού το θελει ς τόσο...ασε τ άλλους να σ εύχομαι διπλή τριπλή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ Χρόνια πολλά @Elissavet! Σου εύχομαι ένα γερό μωρό να έρθει να συμπληρώσει την ευτυχία σου. Στη ζωή μας υπάρχουν άνθρωποι αδιάκριτοι, άνθρωποι χωρίς τρόπους, άνθρωποι με κακία. Όμως υπάρχουν και άλλοι που οι ευχές τους είναι βγαλμένες μέσα από την καρδιά τους. Εστίασε σε αυτούς, και μην χαλιέστε, μόνο εσύ και ο άνθρωπός σου ξέρετε τι περνάτε. Όλα είναι θέμα τύχης, πρέπει όπως λέει και η  @Rena28 ζούμε καθημερινά όπως μας αξίζει ακόμα και αν δεν έχουμε παιδιά γιατί και αυτές οι στιγμές έχουν τεράστια αξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεται και οι δυο πολυ μεγαλο δικιο αλλα καθε φορα που μου το λενε με σφαζει και ξερω οτι δεν θα επρεπε να το επιτρεπω στον εαυτο μου αλλα δεν μπορω. Να εχεται καλες γιορτες κοριτσια και να χαιρεστε τα μωρα σας γιατι εισαστε πολυ τυχερες που τα εχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα @Elissavet. Τι κάνεις; Έχει φτιάξει καθόλου η διάθεσή σου τώρα που οι πολλές επαφές με τα σόγια περιορίστηκαν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

@misofeggaro  ειχα φτασει σε μια ηρεμια να πω την αληθεια και εχω λιγο ξενερωσει που δεν τα εχω καταφερει ακομα. Μου ζητησαν να γινω νονα και η κοπελα γεννα απο μερα σε μερα και αρχιζουν παλι οι φιλοι αντε ποτε με το καλο αλλα κανω την χαζη και αλλαζω θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εμενα μου ειπε μια, κανε και κανα παιδι, καλη και η καριερα, αλλα κανε και παιδι (Λες και δεν κανω λογω καριερας αληθεια!!!). Τουλαχιστον ας νομιζει αυτο ο κοσμος (δευτερη φορα που μου το λενε). Εχω βγαλει το σωστο προφιλ (μη αληθες βεβαια) :P Ας πανε να πνιγουν μωρε ολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ποσο σας καταλαβαινω περναω την ιδια φαση.. ποτε με το καλο? Ολες οι ευχες ..να γινουμε 3..  για εμενα μπορεις να ευχηθεις :οτι επιθυμεις.. οτι καλητερο! Εμεις εχουμε στη πλατη μας τοσο αγωνα κανει εξετασεις κλπ λαπαροσκοπηση(επωδηνη μια βδομαδα δε μπορουσα να αλαξω πλευρο)υστεροσκοπηση.. και εσυ... ταδε .. σου ηρθε αφθορμητα και εχεις αποψη.... καμια δε μπορει να καταλαβει μια γυναικα που παλευει πολυ καιρο αν δε το χει περασει.. ας βαλει τα παπουτσια μου να περπατησει το δρομο που εχω κανει.. και ας ερθει να μου πει μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Δεν μπορω να καταλαβω καν γιατι καποιοι το θεωρουν θεμα αυζητησης ή γιατι να ρωτησουν δεν του αφορα. Μια γυναικα μποτει για πολλους λογους να μην μπορει ή και ακομα να μην θελει γιατι να δικαιολογητε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...