Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να μικρύνει το ωοθυλάκιο, και να ξαναμεγαλώσει; Δεν το έχω ξανακούσει αυτό...  Βρε κορίτσια, είναι δυνατόν να κάνω ωορρηξία από αριστερά και να έχω τσιμπήματα και πονάκια δεξιά; Θα τρελαθώ δηλαδή! Σήμερα είμαι στην 11η μέρα, επαφές μέχρι στιγμής 7η και 10η. Δεν το έχουμε καταπιέσει καθόλου για πιο πολλές επαφές, έτσι κι αλλιώς το πήραμε απόφαση πως για μας θα αργήσει το δεύτερο μπεμπουλίνι. Δεν σημαίνει βέβαια πως σταματάμε τις προσπάθειες.
    • Κορίτσια εγώ έχω δηλώσει σε σεμινάρια που οργανώνει το Αλεξάνδρα. Αν και θα είναι ταλαιπωρία να πηγαίνω, μόνο εκεί και τότε μπορούσα.... Εκτός από αυτό παρακολουθώ και τα σεμινάρια της nutricia που είναι διαδικτυακά και μου αρέσουν. Τα τελευταία είναι καλή ευκαιρία για κάποιον που δεν μπορεί να πηγαίνει καπου ζωντανά λόγω απόστασης @banesaki16    
    • Aχ!!!!   τι ομορφα νεα!!!! ομορφη εμπειρια εε?? εγω ξετρελαθηκα μονο που το ειδα . ποσο χαιρομαι για σενα...!!! συγχαρητηρια ολα να σου πανε τελεια κοπέλα μου. εγω εχω αγωνια για το αν θα ακουσουμε καρδουλα τελικα την Παρασκευη. θα σκασω δεν περνανε οι μερες. θελω να ειμαι αισιοδοξη!!! ❤️❤️❤️ Τα φιλιά μου σε όλες!!!
    • Γειά σου κ να σου ζήσει!  Είναι καλύτερο φυσικά να βγάζεις με το χέρι πάρα με θηλαστρο.  Πόσο μηνων ειναι το μωρό σου? 
    • Κοριτσάκια τι κάνετε;  Τι κάνουν τα Μπεμπακια σας ;; Εμείς έχουμε ένα θέμα με την μικρή! Μου κάνει σκληρά κακακια !! Και πονάει.. και είναι πολύ ανήσυχο το μωρό μου και κλαίει.. της δίνω συμπλήρωμα ένα γάλα για την δισκοιλιοτητα και βλέπουμε πως θα παει
  • Νέες συζητήσεις