Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @Papadakis λυπαμαι πολυ. Κριμα. Κανε κουραγιο. Καλα θα κανεις να αλλαξεις κρντρο. Θα αλλαξει και η ψυχολογια σου.  
    • Εγώ πήρα και μακριά και κοντομάνικα γιατί μπορεί να βρέξει καμία μέρα η να έχει κρύο ξέρω και εγώ ..ειμαι της αποψης καλύτερα να περισσεύουν πάρα να λείψουν!!καλά αυτό με το να μην μπορώ να τα αφήσω και εγώ το έπαθα!!!!! Όσο για τους εμετούς και εγώ τώρα που δεν κάνω φτου φτου φτου προσέχω πολύ τι τρώω...τομάτα δεν τρώω σκόρδο κρεμμύδια και γενικά ότι μου κάθεται βαρύ και ότι κάνει το φαγητό πιο βαρύ..ούτε μπαχαρικά τίποτα!και γενικά αν νιώσω κάπως αμέσως τρώω καμία φρυγανιά η στραγάλια που μου είχαν πει ότι βοηθάνε στις καουρες και κάπως αντέχω! Μη σε ανησυχούν τα κιλά θα πάμε βόλτες με τα καρότσια το καλοκαίρι και θα στρώσουμε!!!χαχαχαχα
    • Αχ άστα να πάνε. Απ' ότι φαίνεται έμοιασα στη μάμα μου κι αυτή όταν ήταν έγκυος στην αδερφή μου μέχρι τελευταία μέρα είχε εμετούς. Απαίσιο πράγμα, τουλάχιστον κάποιο διάστημα που και που μ' αφήνει να ηρεμήσω για καμιά βδομάδα μπορεί και δυο και ξανά προς τη δόξα τραβά. 🤦‍🤦‍ Εμείς από φορμάκια πήραμε καμιά 8 νομίζω, δεν ξέρουμε και τι καιρό θα έχει τον Μάιο. Ε λίγο που ήταν αξιολάτρευτα και κάποια σχεδιάκια και δε σου πήγαινε η καρδιά να τ αφήσεις. 😂😂 Αλλά φανελάκια ούτως ή άλλως θα χρειαστούμε κι εμείς κι άλλα. Στα κιλά κοίτα μέχρι τώρα έβαλα 6 και ουσιαστικά στις τελευταίες επισκέψεις μπήκαν. Στην αρχή είχα χάσει κιόλας, γενικά είχα σκαμπανεβάσματα. Τώρα προφανώς λόγω του μωρού θα βάζω από δω και πέρα υποθέτω. Για μένα όσο πιο λίγα βάλω τόσο το καλύτερο γιατί ήδη έχω παραπάνω κιλά και θα έχω να κάνω άθλο μέχρι να τα χάσω. Έχουμε σκοπό πρώτα ο Θεός να κάνουμε γάμο και βάφτιση μαζί οπότε θα πρέπει να τα χάσω και γρήγορα. 😅 
    • Περαστικά σου ομορφιά μου.. τι να πω.. πέτυχες το Τζακ Ποτ από την ανάποδη. Εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που πρέπει να βρεις την δύναμη και εσύ και ο άντρας σου να αντιμετωπίσετε κάτι τόσο δύσκολο... Τα καλύτερα να έρθουν μαζί με την Άνοιξη! 
    • Που είστε βρε κορίτσια, τι κάνετε;;;; Πως είναι τα μπεμπάκια σας;;;;
  • Νέες συζητήσεις