Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ναι βασικά εγώ έκανα λάθος από ταχύτητα . Μου είπε ότι σε ένα κύκλο 35 ημερών η 21η συνήθως είναι η γόνιμη και σε ένα κύκλο 45 η 31η.εγω δυστυχώς τον τελευταίο καιρό στις 43 μέρες κυμαίνομαι. Μακάρι να βοηθήσουν τα τεστ. Έχω άγχος μην τυχόν και δνε κάνω ωορρηξια. 
    • Αχ τώρα ειδα το μνμ συγνώμη που έγραψα έτσι ήθελα να πω να πάνε όλα καλά..!! Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου 
    • Καλησπερα κοριτσια! Πηγα γυναικολογο και δε. ειδαμε τιποτα μομο παχυ ενδομητριο. Προφανως Και δεν ειμαι 7 εβδομάδων μαλλον εγινε πολλη καθυστερημενα η ολη διαδικασια.... έκανα χοριακη κ ειναι 311 κ προγεστερονη 17.1. Μου ειπε οτι ειμαι εγκυος αλλα ειναι πολυ αρχη. Και θα ξαναπαω την Τρίτη να με δει.... 😥😥
    • Αγαπη μου γλυκια!!! 2/1 επιασες μωρακι!!!!! Να το ξερεις!!!!!!  Βγαινει μια χαρα με τους υπολογισμους!!! 21 εχει σημερα! Πανω κατω στις μερες τις σωστες εισαι! Εχεις μια πολυ καλη χοριακη!!μην αγχωνεσαι σε παρακαλω! Το μικρο μας εμβρυακι ειναι σε αναβρασμο αναπτυξης τωρα και το αγχος δεν κανει καλο!!!! Θα το δεις οτι ολα θα ειναι καλα!!!!! Κανε σε 2 μερες μια ακομη χοριακουλα και θα δεις την αυξηση ειναι σιγουρο!!!!!! ❤️❤️❤️
    • Νομίζω ότι δεν κατάλαβες ακριβώς τι σου είπε. Αν η 31 μέρα είναι συνήθως γόνιμη σημαίνει οτπι συνήθως έχει περίοδο στισ 45 μέρες. Όπως σου είπα και πριν, η ωορρηξια είναι περίπου 14 μέρες πριν την περίοδο. Αφού έχει κύκλο μεταξύ 32 με 45,οι γόνιμες σου είναι από 16η μέχρι 31η. Γ αυτό καλύτερα θα είναι να την βρεις με τεστ, είναι μεγάλη η απόκλιση!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...