Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο πρίγκιπας μου


Recommended Posts

Μετά από πολύ καιρό σας γράφω, δυστυχώς έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό. 

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μετά από πολύ καιρό σας γράφω, δυστυχώς έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό. 

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

Δε σε γνωρίζω, είμαι πιο νέα στο φόρουμ, αλλά να σου ζήσει το αγγελούδι σου και σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πιο νέα στο φόρουμ,αλλά έχω διαβάσει παλαιότερες δημοσιεύσεις σου.....να σου ζήσει ο πριγκιπάς σου,να είναι πάντα υγιείς και καλότυχος!!!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου με συγκίνησες...πολύ κορίτσι μου.Να σου ζήσει Ο ΠΡΊΓΚΙΠΑΣ σου, να είναι γερός και καλότυχος. Μακάρι να μας αξιωσει ο Θεός να ζήσουμε την ευτυχία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μετά από πολύ καιρό σας γράφω, δυστυχώς έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό. 

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

Αγαπημένη μου Τσέβη να σου ζήσει το αγγελούδι σου γερό δυνατό και καλότυχο να ναι σε όλη του την ζωή. Δεν ήξερα ότι είχες γεννήσει ρώταγα συχνά για εσένα και την μαμμυ θυμόμουν ήσασταν κοντά. Μπράβο ευχάριστα νέα Άστον να μοιάζει  τώρα στον μπαμπά και μεγαλώνοντας θα πάρει από την μαμά τύχη και υγεία ψυχή μου. Αχ θυμήθηκα από την αρχή τώρα τα πάντα τις συζητήσεις προσπάθειες και όταν άλλαξες συζητήσεις πήγε πλέον με τις εγκυουλες δεν μας ξέχναγες ....Χαρα συγκίνηση όλα ανακατεμένα τα συναισθήματα  ????????????????φιλιά στον μπέμπη σας και καλές γιορτές γλυκιά μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ τοσοοοοοο πολυ κοριτσάκια μου... Μη το βαλετε πότε κατω.. Και καθε δάκρυ να έρθει μονοχαρα 

Πέρσι τέτοιο καιροοοο έκλαιγα δεν άντεχα ήθελα να τα παρατήσω..  δεν το έκανα όμως..  Το μόνο που έκανα ήταν να ηρεμήσω κ να ζησωωωωω

Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε μόνο μην ξεχνάμε να ζούμε την καθε στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2017 at 8:36 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μετά από πολύ καιρό σας γράφω, δυστυχώς έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό. 

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

Να σας ζησει κοπελα μου!Να ειναι γερό και τυχερό στη ζωη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...