Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε προσπάθεια τον Δεκέμβριο ??


Sunshine 88

Recommended Posts

Καλημέρα!!! @Sunshine 88 Σε είχα στο μυαλό μου σήμερα!! Πολλά ωαριακια, εύχομαι & γονιμοποιησιμα!!  Επλιζω να νιώθεις καλα & να μην έχεις πόνους... Υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια.

Sunshine Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ευχομαι να γονιμοποιηθούν και να προχωρήσουν όσα περισσότερα γίνεται!!!

Elena Μου καλή αρχή !!! ¨ολα να πάνε καλά αυτή τη φορά!!!

Εγώ κορίτσια αύριο έχω την ωοληψία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!!Έκανα την ωοληψια σήμερα μου πήρανε 24 ωαρια αύριο νεότερα κορίτσια μου

Ουαου μπράβο @Sunshine 88.Μακαρι να κάνω και εγώ τόσα.Να προχωρήσουν όλα και να είναι γερά κορίτσι μου.Περιμένουμε νεότερα.?

@nikonaμου με το καλό και εσύ για αύριο.Περιμένω να μου πεις πως πήγε. ?

Αντε να περνουμε μια μια σειρά...με τα αυγουλακια μας ⚆⚆⚆

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου μακάρι για να δούμε αύριο τι εξέλιξη θα έχουν. Η ωοληψια τελικά δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και φοβόμουν εγώ? πονάω λιγο αλλά αντέχετε κορίτσια μου σας εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

@Sunshine 88 και @nikona σε ποιο κέντρο εξωσ είστε? 

Εγώ στο ελενα με τον γαβαρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου εμένα σήμερα με έπιασε μεγάλη απογοήτευση, ήμουν να βάλω τα κλάμματα!! Κάποια στιγμή ένιωσα το στήθος μου να ξεπρηζεται και μέτρησα θερμοκρασία και δεν ήταν ιδιαίτερα ανεβασμένη!!! Βέβαια τι βλακείες κάνω, εγώ είμαι η πρώτη που λέω να μην κοιτάμαι συμπτώματα γιατί είμαστε κάτω απο την επιρροή των φαρμάκων αλλά όλη μέρα είμαι πολύ στεναχωρημένη και με έχουν πιάσει τα νεύρα μου!!! Δεν ξέρω πως θα αντέξω μια ακόμα αποτυχία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου είδαμε κι εμενα που ηταν μόνιμα πρησμενο το στηθος τι αποτελεσμα είχα. Είναι όλα τεχνητά σε μας με τα φάρμακα οποτε δε βοηθανε τα συμπτωματα...

Αυτη η φλασιά του φόβου κατα τη διαρκεια της αναμονης λιγο πολυ όλες τον βιωνουμε σε αυτη τη φαση... σε νιωθω απίστευτα...... όσο μπορείς προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα κοριτσακι μου γλυκό, το ξερω πως είναι δυσκολο... λίγες μερες μείνανε... μην προκαταβάλεις το αποτελεσμα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου μην σκέφτεσαι αυτό κανε πράγματα που να ξεχαστείς λίγο και να είσαι χαλαρή όσο μπορείς δηλαδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω @peacock μου το ξέρω, αλλά το μυαλό μας παίζει άσχημα παιχνίδια!!! Πολλές φορές δεν υπακούει, έχεις δίκιο @Sunshine 88 θα προσπαθήσω να απασχοληθώ με πραγματάκια που με ευχαριστούν για να ανέβω λιγάκι ψυχολογικά!! Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!!!! Αχ άτιμη αναμονή, αυτο να μην είχαμε στην εξωσωματική και τι τον κόσμο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To ξερω οτι μυαλο παίζει παιχνίδια... όσο μπορείς θετική σκέψη και όντως να κανεις πραγματακια που σε ευχαριστουν. Η αναμονή είναι το χειρότερο στην εξωσωματική οπως το λες... Σου στελνω μια μεγαααααααααλη αγκαλιά και ευχομαι τα μικρά βλαστοκυστακια σου να εχουν γατζωθεί και απλά να σε παιδευουν από τωρα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα έβλεπα στην Φαίη μια ένας πως να το πω δηλαδή το πρώτο παιδί το γέννησε ος γυναίκα και είχε κάνει αλλαγή φίλου και ξαναγεννησε ος άνδρας τώρα μόλις ξύπνησα από την νάρκωση και τα είχα πάρει στο κρανίο μαζί μου και η άλλη κοπέλα όλο βριζαμε άδικα είναι όλα αλλά πίστεψε στο όνειρο και θα δεις θα γίνει πραγματικότητα οι μεγαλύτερες δοκιμάσεις είναι για τους δυνατούς ανθρώπους και εγώ πιστεύω ότι όλες εμείς είμαστε που παρόλο της δυσκολίες κυνηγάμε τα όνειρα μας.

Μιλά στα έμβρυα σου και είχε πίστη ότι το θαύμα θα γίνει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου υπομονή και όλα θα κυλήσουν όμορφα. 

Screenshot_2017-12-13-17-49-43-1.png

Να έχεις θετική σκέψη πρώτα από όλα για σένα και μετά για τα εμβρυακια σου.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!! Ξέρω πολύ καλα οτι με νιώθετε, δεν φαντάζεστε πόση δύναμη μου δίνεται με τα λόγια σας!!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τωρα είδα οτι ανοίξατε συζήτηση για τις προσπάθειες του Δεκεμβρίου. Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες, μακάρι να πάρετε το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο!!! ??

@nikona Σ' ευχαριστω που δε με ξεχνάς και σου εύχομαι πολυ πολυ καλη επιτυχία αύριο! Ολα να πανε καλά και να έχεις ποιοτικά αυγούλακια!  Ελπίζω να μην αγχώνεσαι για τη διαδιακασια, ειναι παιχνιδάκι! ? Εγώ μετα απο 4 χοριακες και έναν υπέρηχο που είδαμε μόνο το σάκο περιμένω πως και πως την επόμενη βδομάδα για το 2ο υπέρηχο που θα ακούσουμε καρδούλα. Δόξα το Θεό μέχρι στιγμής ολα καλά!

@Mariloux κορίτσι μου μην αγχώνεσαι καθόλου και για τίποτα. ?? Να σκέφτεσαι πως οτι μπορούσες να κανείς το έκανες. Να ελπίζεις και να προσεύχεσαι για το καλύτερο. Και να έχεις εμπιστοσύνη στο σώμα σου, μη ψάχνεις συμπτωματα. Κάτι ακόμα που διαπίστωσα πριν λίγες μερες, ειναι οτι το πραγματικό άγχος και η ανησυχία έρχονται μετα τη θετική χοριακη... τωρα ξεκουράσου και ονειρεψου τα μωράκια σου. Το εννοώ, να κλείνεις τα μάτια και να κανείς εικόνα, να τα βλέπεις γαντζωμένα μέσα στην κοιλιά! 

 

Κοριτσια, εγώ έκανα το μακρύ πρωτόκολλο μέσα στο Νοέμβριο και τα εχω φρέσκα. Ειμαι 37 και ηταν η πρωτη προσπαθεια. Για οποιαδήποτε απορία, εδώ ειμαι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια.

Sunshine Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ευχομαι να γονιμοποιηθούν και να προχωρήσουν όσα περισσότερα γίνεται!!!

Elena Μου καλή αρχή !!! ¨ολα να πάνε καλά αυτή τη φορά!!!

Εγώ κορίτσια αύριο έχω την ωοληψία!!!

Καλη επιτυχια!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 και εσυ κοριτσι μου καλη επιτυχια? Αυριο θα σε ενημερωσουν για τον αριθμο; Σου ειπε ο γιατρος ποια μερα θα τα βαλεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Sunshine 88 και εσυ κοριτσι μου καλη επιτυχια? Αυριο θα σε ενημερωσουν για τον αριθμο; Σου ειπε ο γιατρος ποια μερα θα τα βαλεις;; 

Ευχαριστώ @eriv μου δεν γνωρίζω εξαρτάτε από πόσα θα γονιμοποιηθούν αλλα ελπιζουμε δευτερα για βλαστοκυστες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ @eriv μου δεν γνωρίζω εξαρτάτε από πόσα θα γονιμοποιηθούν αλλα ελπιζουμε δευτερα για βλαστοκυστες ???

Ολα καλα θα πανε! ☺️ Και εγω βλαστοκυστες ειχα βαλει! Ηρεμησε λιγο (καλα οσο μπορεις..) και περιμενε το χριστουγεννιατικο δωρο σου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η eriv είπε:

Ολα καλα θα πανε! ☺️ Και εγω βλαστοκυστες ειχα βαλει! Ηρεμησε λιγο (καλα οσο μπορεις..) και περιμενε το χριστουγεννιατικο δωρο σου ❣️

Ευχαριστώ @eriv μπορώ να πω ότι είναι αρκετά χαλαρή μακάρι να παραλάβω αυτό το δώρο φέτος ???

@nikonaΚαλημέρα και καλή επιτυχία σήμερα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέα μου από τα 24 γομιμοποιήθηκαν τα 16 και είναι καλά μου είπε ο γιατρός αύριο το πρωί θα περάσω από εκεί για να με δει πως είμαι αν θα τα βάλουμε αυτό το κύκλο η το επόμενο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!!! Πολύ καλά νέα!!! Ουαου έχεις 16 υπέροχα εμβρυακια που σε περιμένουν. Όπως και να έχει είτε τα βάλεις τώρα ή στον επόμενο σημασία έχει ότι είναι καλά ποιοτικά και σε περιμενουν.Μπράβο @Sunshine 88.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...