Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε προσπάθεια τον Δεκέμβριο ??


Sunshine 88

Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε;;;;;Εγώ σε αναμονή περιόδου. Προβλέπω κάποια καθυστέρηση. Σήμερα περιμένω κανονικά αλλά δεν έχω κανένα από τα συνηθισμένα συμπτώματα.  Ίσως λόγω της arvecap ίσως και τυχαίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2018 at 10:43 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

κοριτσάκι μου γλυκοοοο και εγώ θα πηγαιναααα...καλα αποτελέσματα ππεριμένουμε νεααα σου ευχαρησταα

@Sunshine 88 @Μπεμπελουκα

Καλα αποτελέσματα!!! Σας εύχομαι ένα τεραααααστιο χαμόγελο!!!

 

Καλησπερα!!!! 

Πριν μιάμιση εβδομάδα έκανα ωορρηξία φυσικά μετά από καιρό!! Και μάλιστα έσκασαν δυο ωαριακια με τέσσερις μέρες διαφορά!!

9 μέρες μετά έχω έναν αφόρητο πόνο στη μέση και πονάκια χαμηλά, που και που νιώθω μια ελαφρά ζάλη... επίσης, νιώθω κάτι περίεργα τσιμπηματάκια στο στήθος αλλα όχι κάτι εμφανές... έχω και κάτι υπνηλίας εδώ και δυο μέρες... υπάρχει περίπτωση να πετύχαμε τπτ αυτο το μήνα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η AngelaMak είπε:

@Sunshine 88 @Μπεμπελουκα

Καλα αποτελέσματα!!! Σας εύχομαι ένα τεραααααστιο χαμόγελο!!!

 

Καλησπερα!!!! 

Πριν μιάμιση εβδομάδα έκανα ωορρηξία φυσικά μετά από καιρό!! Και μάλιστα έσκασαν δυο ωαριακια με τέσσερις μέρες διαφορά!!

9 μέρες μετά έχω έναν αφόρητο πόνο στη μέση και πονάκια χαμηλά, που και που νιώθω μια ελαφρά ζάλη... επίσης, νιώθω κάτι περίεργα τσιμπηματάκια στο στήθος αλλα όχι κάτι εμφανές... έχω και κάτι υπνηλίας εδώ και δυο μέρες... υπάρχει περίπτωση να πετύχαμε τπτ αυτο το μήνα;;;;

Γιατί δε κανεις ένα τεστ?να σου φύγει το άγχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γιατί δε κανεις ένα τεστ?να σου φύγει το άγχος?

Δεν είναι λίγο νωρίς;; Σε 9 μέρες αν είναι περιμένω περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2018 at 9:08 ΜΜ, ο/η AngelaMak είπε:

Δεν είναι λίγο νωρίς;; Σε 9 μέρες αν είναι περιμένω περίοδο...

δε πειράζει κανε μια μοριακή αυριο πρωιιιιι:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2018 at 9:58 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;;;;;Εγώ σε αναμονή περιόδου. Προβλέπω κάποια καθυστέρηση. Σήμερα περιμένω κανονικά αλλά δεν έχω κανένα από τα συνηθισμένα συμπτώματα.  Ίσως λόγω της arvecap ίσως και τυχαίο.

Τι συμπτωματαNikonaaa??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @AngelaMak μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας, θεωρώ όμως οτι θα ήταν καλύτερο να περιμένεις για να κανεις τεστ ή χοριακή, 9 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ακόμα και να είσαι έγκυος πολύ δύσκολο να δείξει!! 

Κοριτσια καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία αλλά με το να γίνονται τεστ τόσο νωρίς το μόνο που καταφέρνουμε είναι να αγωνιούμε ακόμα περισσότερο και ίσως και να απογοητευόμαστε, χαλαρώστε όσο γίνεται και αφήστε το χρόνο να κυλήσει, αν έχει έρθει το σποράκι σύντομα θα φανεί!!! Το λέω με όλη μου την καλή διάθεση, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @AngelaMak μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας, θεωρώ όμως οτι θα ήταν καλύτερο να περιμένεις για να κανεις τεστ ή χοριακή, 9 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ακόμα και να είσαι έγκυος πολύ δύσκολο να δείξει!! 

Κοριτσια καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία αλλά με το να γίνονται τεστ τόσο νωρίς το μόνο που καταφέρνουμε είναι να αγωνιούμε ακόμα περισσότερο και ίσως και να απογοητευόμαστε, χαλαρώστε όσο γίνεται και αφήστε το χρόνο να κυλήσει, αν έχει έρθει το σποράκι σύντομα θα φανεί!!! Το λέω με όλη μου την καλή διάθεση, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ!! ??

Το ξέρω... απλά βλέπεις προσπαθούμε ένα χρόνο τώρα και έχουν αρχίσει να σπάνε τα νεύρα μου.... ήρθαν και οι πόνοι περιόδου πολυυυυ νωρίς και απογοητεύτηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelaMak μην απογοητεύεσαι, αν αυτοί οι πόνοι πάνε και έρχονται και δεν είναι μόνιμοι μπορεί να είναι και σημάδι εγκυμοσύνης!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

@AngelaMak μην απογοητεύεσαι, αν αυτοί οι πόνοι πάνε και έρχονται και δεν είναι μόνιμοι μπορεί να είναι και σημάδι εγκυμοσύνης!!!! 

Ναι, ας πουμε σήμερα πονάει μονο η μέση μου... είχα μια ζαλαδιτσα και μια ελαφριά ναυτία.... τι Μα πω, έχετε δίκιο κορίτσια θα δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι συμπτωματαNikonaaa??

Τα κλασσικά συμπτώματα που έχω πριν αδιαθετήσω. Πονάκια-τσιμπηματάκια χαμηλά και λίγο πόνο στη μέση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια Καλημέρα εγώ είμαι στο στάδιο των εξετάσεων θέλω πολύ να τα καταφέρω ..θα θελα να ρωτήσω κάτι..γνωριζετε τι κόστος έχει η θεραπεία με τα φάρμακα χωρίς εοππυ και πόσο με εοππυ ευχαριστώ ..καλη δύναμη σε ολεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@AngelaMak εύχομαι καλή τύχη!!!

@nikona σε ευχαριστώ!!!!! Εύχομαι κι εγω να σας έχω καλα νέα την άλλη εβδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα το κόστος για τις ενεσεις χωρίς ΕΟΠΠΥ εξαρταται από το πόσες μονάδες θα χρειαστείς. Μπορεί να είναι από 600-1200€ περιπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

@Μπεμπελουκα το κόστος για τις ενεσεις χωρίς ΕΟΠΠΥ εξαρταται από το πόσες μονάδες θα χρειαστείς. Μπορεί να είναι από 600-1200€ περιπου...

Κορίτσι μου γλυκό και όταν μπει ο εοππυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

@Μπεμπελουκα το κόστος για τις ενεσεις χωρίς ΕΟΠΠΥ εξαρταται από το πόσες μονάδες θα χρειαστείς. Μπορεί να είναι από 600-1200€ περιπου...

Επίσης είναι συγκεκριμένα τα φαρμακεία?η μπορώ να πάω και στις γειτονιαςμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα φαρμακα αφου περασεις επιτροπη τα παιρνεις απο τα φαρμακεια του ΙΚΑ της πόλης σου. Μόνο τα πολύ ακριβά, δηλαδή τις ενεσεις. Αυτά δεν θα τα πληρώσεις καθολου.

Ολά τα υπολοιπα που θα χρειαστεις που ειναι φθηνοτερα θα στα γραψει ο γιατρος σου και θα τα παρεις απο οποιοδηποτε φαρμακειο με τη συμμετοχη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Τα φαρμακα αφου περασεις επιτροπη τα παιρνεις απο τα φαρμακεια του ΙΚΑ της πόλης σου. Μόνο τα πολύ ακριβά, δηλαδή τις ενεσεις. Αυτά δεν θα τα πληρώσεις καθολου.

Ολά τα υπολοιπα που θα χρειαστεις που ειναι φθηνοτερα θα στα γραψει ο γιατρος σου και θα τα παρεις απο οποιοδηποτε φαρμακειο με τη συμμετοχη σου.

Ευχαριστώ πολυnikonaμου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Γιατί την έκανες τόσο νωρίς;;;; Λυπάμαι που βγήκε αρνητική αλλά είναι νωρίς ακόμα νομίζω.

Σε αυτο ελπίζω. Οτι έκανα πατάτα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...