Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Dimitra24 Θα σου πρότεινα κι εγώ να κάνεις αύριο το πρωί ένα τεστ ή χοριακή! Τι τέλεια που δεν σου έχει έρθει!!!!!  @Sta33 Μην απογοητεύεσαι!!! Κι εμένα αρνητικό ήταν το πρώτο . Άσε να περάσουν οι μέρες και βλέπουμε!!! Εύχομαι για το καλύτερο! @dage , @toulipa8 , @Elenitsa92 , Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ !!!!!!!!!! Καλά ότι δεν είμαι 7 εβδομάδων είναι 100% σίγουρο γιατί έκανα πολλή αργά σύλληψη! @Sofia33Λογικό μου ακούγεται αυτο που σου είπε ο γιατρός σου. @Elenikon  Ναι μάλλον γι αυτό μου το είπε! Μόλις μου έστειλαν την χοριακή και είναι χαμηλούτσικη, 311 και η προγεστερόνη μου 17,1. Μου είπε ότι είμαι έγκυος αλλά είναι πολύ αρχή και να ξαναπάω την άλλη Τρίτη να με δει... Εγώ βέβαια, επειδή έχω άγχος, σκέφτομαι την Παρασκευή να πάω να ξανακάνω χοριακή για να δω αν αυξάνεται η τιμή.... Γιατί διάβασα ότι εαν η τιμή της χοριακής δεν διπλασιαστεί τότε συντρέχει εξωμήτριος κύηση. Ισχύει αυτό ξέρετε;  
    • Καλησπέρα έχω σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών και θα ήθελα να μάθω τι κάνετε για να εχετε σταθερό κύκλο όσες γυναίκες εχετε παρόμοιο πρόβλημα. Θα με ενδιέφερε να συζητήσουμε για διατροφή και άσκηση καθώς και ιστοριες που επιτύχατε εγκυμοσύνη. Δεν μπορώ να πάρω φάρμακα σαν τα αντισυλληπτικά καθώς έχω μια πάθηση με το αίμα (θρομβοφιλια) για αυτό και ρωτάω για ‘φυσικές’ λύσεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 
    • Το σκεφτηκα κι αυτό....Αλλα δεν το βλεπω να κουναει τα ποδαράκια του όπως λενε αν ποναει από κολικους… Είναι μια ετσι μερα γκρινιαρικο,μια μερα κοιμαται πιο πολύ και παει καπως ετσι εναλλαξ...Τωρα 2 μερες δοκιμασα το βραδυ λιγα ml συμπλήρωμα αφου ρωτησα τον παιδιατρο και κοιμηθηκε αμεσως! Ισως δεν του φτανει ή δεν το χορταινει εντελως...
    • Σε ευχαριστώ πολύ πολύ..Να είσαι καλά!Θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη....Έχεις δίκιο...Καλή συνέχεια ♥️
    • Δημητρούλα σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια !!!! Περιμένουμε νέα !!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...