Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2018


Recommended Posts

@Λευτέρης ξημερωσε επιτελους η μερσ που τοσο περιμενες!!!!κοριτσακι μου γλυκο ευχομαι νανπανε ολα τελεια και να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!μαγικη στιγμη !!!φιλια  κ περιμενω οταν μπορεσεις νεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΛευτέρηςΜε το καλό εύχομαι πραγματικά μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις! Εύχομαι όλα να έρθουν εύκολα και γρήγορα. Εγώ μπαίνω Σάββατο με προκληση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα καλά! Ξεκινήσαμε με φυσιολογικό έφτασα διαστολή 7...και μετά κολλήσαμε.... τελικά έκανα καισαρική, αλλά δεν πειράζει σημάδια έχει ότι είμαστε καλά... η μικρή θηλάζει διαρκώς... το κακό είναι ότι ήδη έχει πληγωθεί η θηλή... :( λεπτομέρειες θα σας γράψω όταν λίγο χαλαρώσουμε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά! Ξεκινήσαμε με φυσιολογικό έφτασα διαστολή 7...και μετά κολλήσαμε.... τελικά έκανα καισαρική, αλλά δεν πειράζει σημάδια έχει ότι είμαστε καλά... η μικρή θηλάζει διαρκώς... το κακό είναι ότι ήδη έχει πληγωθεί η θηλή... :( λεπτομέρειες θα σας γράψω όταν λίγο χαλαρώσουμε :) 

Να σου ζήσει η μπουμπού. Σημασία αυτο ότι ολάκερο πήγαν καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης Κοριτσάκι μου να ζήσει το μωράκι σας! Να είναι πάντα γερή, δυνατή με υγεία και να έχει μια όμορφη ζωή!!! Κ εσείς να είστε πάντα καλά να την καμαρώνετε!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης κοριτσι μου να σας ζήσει το κοριτσακι σας! κάθε μέρα σας να ειναι τοσο ευτυχισμενη όσο η στιγμη που την πρωτοαντικρυσες! Καλους θηλασμους και αγκαλίτσες τωρα![smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά! Ξεκινήσαμε με φυσιολογικό έφτασα διαστολή 7...και μετά κολλήσαμε.... τελικά έκανα καισαρική, αλλά δεν πειράζει σημάδια έχει ότι είμαστε καλά... η μικρή θηλάζει διαρκώς... το κακό είναι ότι ήδη έχει πληγωθεί η θηλή... :( λεπτομέρειες θα σας γράψω όταν λίγο χαλαρώσουμε :) 

Nα σου ζησει το μωρακι-να ειστε αγαπημενοι να το χαιρεστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2018 at 11:56 ΜΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

Αύριο μπαίνω με πρόκληση!!! Αααααγχοοοοος!!!! 

Οταν χαλαρώσω λίγο και βρω λίγο χρόνο θα σας γράψω πρωτα ο θεοσ :)  :) ! 

Κοριτσάκι μου όμορφο τι έγινε;;;; Όλα καλά πήγαν; Γιατί σε έβαλε με πρόκληση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης να σου ζησει!!!!!!!! 

Το μοναδικό που εχει σημασια ει αι οτι γεννηθηκε ενα υγιές μωρακι και οτι ειστε και οι δυο γερες!!!! Να τη χαιροσαστε τη κουκλα σας! Καλη ανάρρωση και με το καλο να γυρισετε σπιτι σας να τη χορτάσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης να σου ζήσει η κοράκλα σου!!! Ευχομαι ο,τι καλύτερο με υγεία και πολλή τυχη! Ευχομαι όλες οι κοπελες εδω να ζησουν αυτές τις στιγμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby μπήκα με πρόκληση γιατί βρήκαν μειωμένο αμνιακό υγρό, ήμουν 39+2, θα πήγαινε φυσιολογικά αλλά είχε μικρό μήκος λώρο και ενώ πίεζε με το κεφαλάκι της την τράχηλο δεν έφτανε τόσο όσο να τον εξαλείψει, όποτε έκανα διαστολή αλλά ο τράχηλος δεν κονταινε... δεν πειράζει, η καισαρική ήταν για μένα κάπως μόνο τα πρώτα 10' επειδή είσαι Σε χειρουργικό κρεβάτι κι όχι χαλαρά όπως όταν προσπάθεις φυσιολογικά (επειδή πέρασα και από τα δυο) κατά τ αλλά δεν πόνεσα, την τομή δεν την έχω δει ακόμα, ο άντρας μου είπε ότι είναι μικρή και διακριτική που την είδε χθες.

σημερα μου τα έβγαλαν όλα όλα όρους κτλ και περπατάω σχεδόν κανονικά και τρώω κανονικά (πολύ πείνα κοριτσιαααααααα) 

θα σας ξαναγράψω αργότερα! 

Με το καλό κορίτσια και στα δικά σας :) μη φοβάστε τίποτα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

@babybaby μπήκα με πρόκληση γιατί βρήκαν μειωμένο αμνιακό υγρό, ήμουν 39+2, θα πήγαινε φυσιολογικά αλλά είχε μικρό μήκος λώρο και ενώ πίεζε με το κεφαλάκι της την τράχηλο δεν έφτανε τόσο όσο να τον εξαλείψει, όποτε έκανα διαστολή αλλά ο τράχηλος δεν κονταινε... δεν πειράζει, η καισαρική ήταν για μένα κάπως μόνο τα πρώτα 10' επειδή είσαι Σε χειρουργικό κρεβάτι κι όχι χαλαρά όπως όταν προσπάθεις φυσιολογικά (επειδή πέρασα και από τα δυο) κατά τ αλλά δεν πόνεσα, την τομή δεν την έχω δει ακόμα, ο άντρας μου είπε ότι είναι μικρή και διακριτική που την είδε χθες.

σημερα μου τα έβγαλαν όλα όλα όρους κτλ και περπατάω σχεδόν κανονικά και τρώω κανονικά (πολύ πείνα κοριτσιαααααααα) 

θα σας ξαναγράψω αργότερα! 

Με το καλό κορίτσια και στα δικά σας :) μη φοβάστε τίποτα!!!!! 

Για πες εμπειρία από την πρόκληση θα μπω το Σάββατο και με εχει φαει το ανχος ...βέβαια ο μικρός δεν έχει εμπεδώθει παρότι είμαστε 39+6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2018 at 11:59 ΠΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

@babybaby μπήκα με πρόκληση γιατί βρήκαν μειωμένο αμνιακό υγρό, ήμουν 39+2, θα πήγαινε φυσιολογικά αλλά είχε μικρό μήκος λώρο και ενώ πίεζε με το κεφαλάκι της την τράχηλο δεν έφτανε τόσο όσο να τον εξαλείψει, όποτε έκανα διαστολή αλλά ο τράχηλος δεν κονταινε... δεν πειράζει, η καισαρική ήταν για μένα κάπως μόνο τα πρώτα 10' επειδή είσαι Σε χειρουργικό κρεβάτι κι όχι χαλαρά όπως όταν προσπάθεις φυσιολογικά (επειδή πέρασα και από τα δυο) κατά τ αλλά δεν πόνεσα, την τομή δεν την έχω δει ακόμα, ο άντρας μου είπε ότι είναι μικρή και διακριτική που την είδε χθες.

σημερα μου τα έβγαλαν όλα όλα όρους κτλ και περπατάω σχεδόν κανονικά και τρώω κανονικά (πολύ πείνα κοριτσιαααααααα) 

θα σας ξαναγράψω αργότερα! 

Με το καλό κορίτσια και στα δικά σας :) μη φοβάστε τίποτα!!!!! 

Να σας ζησει η μπεμπουλα και να ειναι γερη και καλοτυχη!!! Δεν εχει σημασια το πως γεννησες, σημασια εχει που ολα πηγαν καλα και ειστε και οι 2 τελεια!!! Πως ειναι να κρατας το κοριτσακι σου;; Ειδες που φοβοσουν;;; Θελω κι εγω να τη δω τη μπουμπου μου!!! Δεν κρατιέμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2018 at 12:00 ΠΜ, ο/η ntiaki είπε:

Για πες εμπειρία από την πρόκληση θα μπω το Σάββατο και με εχει φαει το ανχος ...βέβαια ο μικρός δεν έχει εμπεδώθει παρότι είμαστε 39+6

Πως είστε;;;; γέννησες; όλα καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntiaki??!!!  Τι γινεται?? Γεννησες? 

@Λευτέρης πως ειστε μαμα και κορη?!πως περνάτε? Επιστρεψατε σπιτι? 

Εγω κοριτσια μου αλλαξα ημερομηνία. Την Πέμπτη μπαίνω για προκληση τελικα αντι για Παρασκευή γιατι Πέμπτη εφημερευει ο γιατρός μου.. Απο αγχοε δε μπορω να πω οτι ςχω... Πιο πολυ ανυπομονησία! Τριτη θα παω να με δει και να σκαλισει οτι μπορει μηπως και έρθει πιο ευκολα ο τοκετος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

@ntiaki??!!!  Τι γινεται?? Γεννησες? 

@Λευτέρης πως ειστε μαμα και κορη?!πως περνάτε? Επιστρεψατε σπιτι? 

Εγω κοριτσια μου αλλαξα ημερομηνία. Την Πέμπτη μπαίνω για προκληση τελικα αντι για Παρασκευή γιατι Πέμπτη εφημερευει ο γιατρός μου.. Απο αγχοε δε μπορω να πω οτι ςχω... Πιο πολυ ανυπομονησία! Τριτη θα παω να με δει και να σκαλισει οτι μπορει μηπως και έρθει πιο ευκολα ο τοκετος.. 

Καλημέρααααααα :) 

εμείς έχουμε γυρίσει σπίτι ναι :) εδώ παλεύουμε με το θηλασμό, τα πάμε παρά πολύ καλά δεν έχω παράπονο, το κορίτσι είναι καλόβολο αρκετά! Εγώ ερωτεύομαι κάθε μέρα και περισσότερο... 

ΜΕ το καλό κοριτσάκι μου! Να μην φοβάσαι τίποτα :) δεν έχω λόγια να σας περιγράψω τα συναισθήματα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο χαίρομαι!! 

Πως τα πας με την κουραση? Ξυπνας το μωρο το βραδυ για να θηλασεις η σε ξυπναει αυτη? Η τομη σου πως ειναι? Πονας? 

Ευχαριστω πολυ πολυ, ανυπομονω να ερωτευτω και εγω!! Και ευχομαι να πανε ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από κούραση εντάξει... είναι αρκετή αλλά έχεις αντοχές που δεν περίμενες ότι θα έχεις η αλήθεια είναι... 

με ξυπνάει συνήθως, αν δεν με ξυπνήσει μέσα στο 3ωρο την ξυπνάω εγώ... εντάξει όλο καλά πάει, δόξα το θεό! Είναι τόσο όμορφη που είμαι στη φάση να μη χάσω μια της έκφραση... 

η τομή είναι πεντακάθαρη και πολύ διακριτική, δεν πονάω όχι. Κάποιες φορές που πόνεσα είχα ρωτήσει το γιατρό μου και είχα πάρει παυσίπονα. Έχω ενόχληση κάποιες φορές αλλά κυρίως τις πρώτες μέρες τώρα που είναι Τρίτη μέρα στο σπίτι είμαι εντελώς κομπλέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου φτου  χαίρομαι παρα πολυ που ολα κυλουν τοσο ομορφα και τοσο ομαλα!ελπίζω σε ολες μας ετσι να είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης να σου ζήσει η κόρη...!!!! Εύχομαι ολόψυχα οτι καλύτερο για το μικρό αυτό πλασματάκι που ήρθε για να κάνει τη ζωή σου μαγευτική!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...