Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2018


Recommended Posts

Καλα ειμαστε εμεις !!!!!!εχω μπει στην 31 εβδομαδα ....και σε τρεις μερες επιτελους σταματαω δουλεια για να.ξεκινησω σιγα σιγα να ετοιμάζομαι......το μωρακι μας τα παει μια χαρα ....βγαινει βεβαια λιγο μεγαλυτερο απο την.κανονικη του εβδομαδα κ περιμενω να δω που θα φτασει για να συζητήσω πως θα γεννήσω...κατα τα αλλα πολυ καλα ειμαι....λιγο η μεση άρχισε να ενοχλει αλλα το θεωρώ κ λογικό σε αυτη τη φαση πια....εσυ λευτερης πως τα πας;;;;;;δε ξέρω να κανω ταγκ ονομα...χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα πάω κι εγώ! Μπήκα χθες στην 26η! Πως περνάει ο καιρός!!!! Την μικρή δεν την νιώθω δυνατά εξαρχής... δηλαδή όπως διαβάζω σε άλλες περιπτώσεις... ο γιατρός μου είχε πει να μην ανησυχώ γι αυτό και ότι μετά τις 28 εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος αρχίζουμε και παρατηρούμε τις κινήσεις καλύτερα... εμένα πάντα είναι πολυ απαλες... φαντάσου ότι ο άντρας μου μια φορά έχει καταφέρει να την αισθανθεί μόνο... 

κατά τ αλλά νιώθω γουρούνα... έχω πάρει 13 κιλά και προσπαθώ να μην πάρω αλλα, αλλά πεινάω γαμωτο... η βλακεία μου είναι ότι έτρωγα γλυκά και τώρα προσπαθώ να τα κόψω κι αν με πιάσει τρελή λύσσα να πίνω ένα γάλα με κακάο το βράδυ... 

εχω ήδη άγχος για τον τοκετό.... και να πάνε όλα καλά με το μωρό και με εμένα και αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο αληθευει εκει γυρω 28 κ μετα αρχίζει να ειναι πολυ.εντονες οι.κινησεις.....αχ περναει.ο.καιρος.κ.ενα.αγχος.ρο.εχω κ.εγω.......εχω βαρυνει .....εχω παρει δεκα.κιλα αλλα.εχω μια.πελωωωωρια κοιλιά.....σαν του οβελιξ ενα.πραγμα!!!!!!ανετα νομιζεις οτι περιμενω δίδυμα......ασε που περπαταω σαν τη παπια ....ειναι να.γελας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω μα πως παίρνει ο κόσμος τόσα λίγα; εγώ την πάτησα με το τσιγάρο που έκοψα... το οποίο το σκέφτομαι μια φορά τη μέρα πλέον πάλι καλά... ? 

Αν καταφέρω από εδώ κ πέρα να πάρω 2-3 θα είμαι πολύ καλά... 

τι τρως ρε συ;;;; περιέγραψε μου μια τυπική σου μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας με το καλό τα μωράκια σας!!! Εγώ είμαι στα μωρακια Φεβρουαρίου είμαι 36+6 στο πρώτο μου μωράκι και είναι κοριτσάκι :-) Να είστε όλες καλά και να απολαύσετε αυτό το μαγικό ταξίδι! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας με το καλό τα μωράκια σας!!! Εγώ είμαι στα μωρακια Φεβρουαρίου είμαι 36+6 στο πρώτο μου μωράκι και είναι κοριτσάκι :-) Να είστε όλες καλά και να απολαύσετε αυτό το μαγικό ταξίδι! :-)

Πω πω κοντεύεις!!!! Με το καλό! Με ένα πόνο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρωω κ μαλιστα πολυ !!!!!ανεκαθεν ετρωγα....ημουν.παντα μια νορμαλ κοπελα σε κιλα με.πιασιματα....αλλα τρωω πολλα γλυκά....αυτο που με σωζει ειναι πτι εχω παλλινδρομηση στομαχου...κοινως ανεβαινουν τα γαστρικα υγρα κ.μετα τρελαίνομαι....οποτε θελωντας.κ.μη δε ετρωγα βραδυ γιατι εχοντας παλλινδρομηση συν.ενα.μπεμπη να χορεύει μεσα μου φαντασου πως ενιωθα σαν δρακος ετοιμος να.πεταξει φωτιες.....γι αυτο κ.πιστευω δεν.εχω παρει πολλα.....διαφορετικα εκει να δεις τι θα γινοταν.....βεβαια τωρα που θα κατσω σε δυο μερες επιτελους με αδεια φοβαμαι μη.παρω πολλα .....αλλα θα δειξει....προς το.παρον.σκεφτομαι μονο να.κατσω κ.να φτιαξω καμια.βαλιτσα ση κορη μου 34 εβδ.με πιασαν οι.πονοι κ.λεω καλου κακου να.ειμαι ετοιμη.μη.ξανατυχει κ.τρεχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ..... κ εγω καλά ειμαι ...διανυω την 26εβδομαδα .... την Νοιώθω την μπεμπουλα μου κάθε μέρα ... κάποιες μέρες πιο έντονα άλλες παλι Οχι τοσο ... εγω σταμάτησα την δουλειά λόγω μιας μικρής αποκόλλησης κ ειμαι σπίτι, την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβου με τον γιατρό κ ελπίζω να μου πει ότι ολα ειναι καλά κ μπορω επιτέλους να ξεκινήσω τα ψώνια ??? Απο κιλά έχω πάρει 4,5 .. αλλα πιστεύω ότι αν δεν μου έλεγε να περιορίσω τα γλυκά θα έπαιρνα αρκετά παραπάνω ...... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2018 at 10:55 ΜΜ, ο/η Stelvan είπε:

Τρωω κ μαλιστα πολυ !!!!!ανεκαθεν ετρωγα....ημουν.παντα μια νορμαλ κοπελα σε κιλα με.πιασιματα....αλλα τρωω πολλα γλυκά....αυτο που με σωζει ειναι πτι εχω παλλινδρομηση στομαχου...κοινως ανεβαινουν τα γαστρικα υγρα κ.μετα τρελαίνομαι....οποτε θελωντας.κ.μη δε ετρωγα βραδυ γιατι εχοντας παλλινδρομηση συν.ενα.μπεμπη να χορεύει μεσα μου φαντασου πως ενιωθα σαν δρακος ετοιμος να.πεταξει φωτιες.....γι αυτο κ.πιστευω δεν.εχω παρει πολλα.....διαφορετικα εκει να δεις τι θα γινοταν.....βεβαια τωρα που θα κατσω σε δυο μερες επιτελους με αδεια φοβαμαι μη.παρω πολλα .....αλλα θα δειξει....προς το.παρον.σκεφτομαι μονο να.κατσω κ.να φτιαξω καμια.βαλιτσα ση κορη μου 34 εβδ.με πιασαν οι.πονοι κ.λεω καλου κακου να.ειμαι ετοιμη.μη.ξανατυχει κ.τρεχουμε

Να φτιάξεις, καλύτερα να είσαι έτοιμη παρά να τρέχεις (που δεν θα τρέχεις δηλαδή γιατί αλλά θα έχεις στο μυαλό σου, απλά θα σου λείπουν πράγματα ?) 

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Angiegk είπε:

Γεια σας ..... κ εγω καλά ειμαι ...διανυω την 26εβδομαδα .... την Νοιώθω την μπεμπουλα μου κάθε μέρα ... κάποιες μέρες πιο έντονα άλλες παλι Οχι τοσο ... εγω σταμάτησα την δουλειά λόγω μιας μικρής αποκόλλησης κ ειμαι σπίτι, την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβου με τον γιατρό κ ελπίζω να μου πει ότι ολα ειναι καλά κ μπορω επιτέλους να ξεκινήσω τα ψώνια ??? Απο κιλά έχω πάρει 4,5 .. αλλα πιστεύω ότι αν δεν μου έλεγε να περιορίσω τα γλυκά θα έπαιρνα αρκετά παραπάνω ...... ???

Όλα καλά θα είναι είμαι σίγουρη!

Εμεισ Θα γεννήσουμε μαζί! Κι εγώ την 26η διανύω τώρα... που γεννασ; κι εγώ την δικιά μου

παντως, άλλη μέρα περισσότερο άλλη λιγότερο... στο λιγότερο με φρικαρει βέβαια αλλά τι να κάνω... δεν ξέρω αν φταίει το κορίτσι;!;!; ή ότι ο πλακούντας είναι πρόσθιος και παίρνει από τους κραδασμούς; γιατί φίλες μου στον ίδιο μήνα εγκυμοσύνης (αλλά με αγόρια) τον ένιωθαν δυνατά... εμένα ο άντρας μου μια φορά έχει  καταφέρει να την καταλάβει  πριν από2- 3 εβδομάδες από τότε τίποτα! 

πηρα το μαξιλάρι εγκυμοσύνης για ύπνο, άλλος άνθρωπος ξύπνησα! Τα ισχια δεν πονάνε καθόλου! Μόνο το χέρι που πατάω δεν ξέρω τι να το κάνω! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Να φτιάξεις, καλύτερα να είσαι έτοιμη παρά να τρέχεις (που δεν θα τρέχεις δηλαδή γιατί αλλά θα έχεις στο μυαλό σου, απλά θα σου λείπουν πράγματα ?) 

 

Όλα καλά θα είναι είμαι σίγουρη!

Εμεισ Θα γεννήσουμε μαζί! Κι εγώ την 26η διανύω τώρα... που γεννασ; κι εγώ την δικιά μου

παντως, άλλη μέρα περισσότερο άλλη λιγότερο... στο λιγότερο με φρικαρει βέβαια αλλά τι να κάνω... δεν ξέρω αν φταίει το κορίτσι;!;!; ή ότι ο πλακούντας είναι πρόσθιος και παίρνει από τους κραδασμούς; γιατί φίλες μου στον ίδιο μήνα εγκυμοσύνης (αλλά με αγόρια) τον ένιωθαν δυνατά... εμένα ο άντρας μου μια φορά ζει καταφέρει να τη αναλάβει πριν από2- 3 εβδομάδες από τότε τίποτα! 

πηρα το μαξιλάρι εγκυμοσύνης για ύπνο, άλλος άνθρωπος ξύπνησα! Τα ισχια δεν πονάνε καθόλου! Μόνο το χέρι που πατάω δεν ξέρω τι να το κάνω! ??

Στο ΡΕΑ γεννάω !!! Εςυ που γεννας ; Εγω πάντως που ρώτησα την μαία μου είπε ότι δεν θα την Νοιώθω κάθε μέρα το ίδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angiegk στο μητέρα εγώ... κι εμένα τα ίδια μου είπε η δικιά μου, αλλά η φίλη μου ρε παιδί μου λέει ότι κάθε μέρα την τρελαίνει στην κλωτσιά και ζηλευωωωωωω εμένα μια έτσι μια αλλιώς και δεν το αισθάνονται και οι άλλοι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τι κάνετε; @babybooom @Stelvan @Angiegk @EVI1986 @και αν ξέχασα καμία... πως είστε; πως είναι οι κοιλίτσες; 

εγω έχω ραντεβού με το γιατρό σήμερα! Είχα το ΣΚ κάτι πόνους περιόδου και μου είπε να πάρω buscooan 3 φορές τη μέρα για 2 μέρες και σήμερα είμαι καλύτερα, μάλλον ήταν μικρό συσπάσεις... σήμερα νομίζω ότι κάπως η μικρή έχει κάτσει περίεργα στην κοιλιά και με πονάει δεξιά χαμηλά όταν κουνιέται και μαζί με αυτό κάπως αισθάνομαι και σαν καούρα αλλά πιο κοντά την καρδιά από συνήθως που έρχεται και φεύγει...  ?? δεν ξέρω αν το περιγράφω όπως ο νιώθω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λευτέρης πως πηγε η εξεταση σημερα;;;;; ελπιζω ολα να τα βρηκε τελεια....εγω σταματησα επιτελους δουλειά....ςχω την εντυπωση οτι το μωρο.κατεβηκε γιατι εχει αδειασει η κοιλια στο υψος του στομαχιου κ.αρχιζει πιο κατω.....την.πεμπτη εχω υπέρηχο οποτε θα δουμε.που ειμαστε.....ξεκινησα.να.πλενω τα πραγματα για βαλιτσα σιγα σιγα να.συμμαζευομαι.....καουρες ευτυχως ςζω λιγες στη κορη μου ηταν πιο εντονες ρωρα ισως οτι κατεβηκε η.κοιλιτσα δε με πιεζει τοσο.....εσυ σε ποια εβδομαδα είσαι;;;;εγω σε λιγες μερες μπαινω 33 αισιως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stelvan είμαι 27+3! Ο γιατρός τα βρήκε όλα καλά :) είναι 1.100γρμ! Πλακούντας, υγρά, τράχηλος όλα καλά! Τα ινομυωματα δεν μεγάλωσαν είναι σταθερά... αυτά! Αύριο έχουμε και επιτροπή στο ΙΚΑ άντε να δούμε και με αυτό! Έχω άγχος να πάνε όλα καλά να πληρωθούμε για αυτούς τους μήνες που πέρασαν γιατί εχουμε σφηνωσει οικονομικά! 

Καλα κανείς και άρχισες τα πλυσίματα καλύτερα να είσαι έτοιμη από το να σε βρει απροετοίμαστη! 

Περιμενω νέα σου!!!! Λες να εχει

εμπεδωθει; θα είναι πολύ καλό αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2018 at 12:13 ΠΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

@Stelvan είμαι 27+3! Ο γιατρός τα βρήκε όλα καλά :) είναι 1.100γρμ! Πλακούντας, υγρά, τράχηλος όλα καλά! Τα ινομυωματα δεν μεγάλωσαν είναι σταθερά... αυτά! Αύριο έχουμε και επιτροπή στο ΙΚΑ άντε να δούμε και με αυτό! Έχω άγχος να πάνε όλα καλά να πληρωθούμε για αυτούς τους μήνες που πέρασαν γιατί εχουμε σφηνωσει οικονομικά! 

Καλα κανείς και άρχισες τα πλυσίματα καλύτερα να είσαι έτοιμη από το να σε βρει απροετοίμαστη! 

Περιμενω νέα σου!!!! Λες να εχει

εμπεδωθει; θα είναι πολύ καλό αυτό! 

Αχ μπραβο πολυ χαρηκα ....1100..... σουπερ το μωρακι σου.....τωρα απο δω κ περα θα βαζουν βαρος κ καθε φορα ειναι ααπίστευτα ποσο θα μεγαλώνουν.....εγω την πεμπτη θα το δω το.μωρακι μου να δω ποσο μεγαλωσε.....εκανα τα χαρτιά του ικα για το επιδομα κ μου ειπαν κνποια ημερομηνια θα.μπουν...αλλα εσυ πρεπει να.χρειαστηκες επαπειλουμενη;;;;γι.αυτο πρεπει να περνας απο.επιτροπη;;; οντως ειναι.δυσκολο.με.ενα.μισθο κ.να περιμενεις ποτε θα στα βαλουν...εδω με δυο.κ.παλι.ζορι.ειναι....και μεις προσπαθουμε να. Βάλουμε ενα.πλανο στις τελευταίες αγορες μιας κ.πλησιαζουμε....ενα σωρο εξοδα.ομως που.ειναι.αναγκαια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Αχ μπραβο πολυ χαρηκα ....1100..... σουπερ το μωρακι σου.....τωρα απο δω κ περα θα βαζουν βαρος κ καθε φορα ειναι ααπίστευτα ποσο θα μεγαλώνουν.....εγω την πεμπτη θα το δω το.μωρακι μου να δω ποσο μεγαλωσε.....εκανα τα χαρτιά του ικα για το επιδομα κ μου ειπαν κνποια ημερομηνια θα.μπουν...αλλα εσυ πρεπει να.χρειαστηκες επαπειλουμενη;;;;γι.αυτο πρεπει να περνας απο.επιτροπη;;; οντως ειναι.δυσκολο.με.ενα.μισθο κ.να περιμενεις ποτε θα στα βαλουν...εδω με δυο.κ.παλι.ζορι.ειναι....και μεις προσπαθουμε να. Βάλουμε ενα.πλανο στις τελευταίες αγορες μιας κ.πλησιαζουμε....ενα σωρο εξοδα.ομως που.ειναι.αναγκαια.....

Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και με την επιτροπή, βέβαια είπαν ότι τα

λεφτα θα πιστωθούν σε 1 1/2- 2 μήνες όποτε θα έρθουν κοντά στη γεννα όπως φαίνεται! Τεσπα, κάλλιο αργά.... 

πεμπτη έχεις γιατρό ε; άντε περιμένουμε νέα  σου! Όλα καλά εύχομαι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stelvan τι έγινε με το γιατρό; 

@babyboom @Angiegk @Gina83που έχετε χαθεί; 

χθες είχα πάει στο μαστολόγο για μη ετήσια εξέταση που μου κάνει γιατί είχα κάνει παλιά ένα χειρουργείο για ινοαδενωμα και μου είπε να βάζω μια φορά τη μέρα στις θηλές οινόπνευμα για να σκληρύνουν και να μη ματώσουν όταν έρθει η ώρα του θηλασμού! Το ξέρει καμία σας; το έχετε ακούσει ξανά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

@Stelvan τι έγινε με το γιατρό; 

@babyboom @Angiegk @Gina83που έχετε χαθεί; 

χθες είχα πάει στο μαστολόγο για μη ετήσια εξέταση που μου κάνει γιατί είχα κάνει παλιά ένα χειρουργείο για ινοαδενωμα και μου είπε να βάζω μια φορά τη μέρα στις θηλές οινόπνευμα για να σκληρύνουν και να μη ματώσουν όταν έρθει η ώρα του θηλασμού! Το ξέρει καμία σας; το έχετε ακούσει ξανά; 

Εδώ είμαι εγώ! Είχα αρκετό τρέξιμο με τη δουλειά αυτές τις μερες. Αυτο με το οινόπνευμα το εχω ξανακούσει αλλα όχι απο γιατρό, απο τη μαμά μου. Της το είχε πει ο δικός της γιατρος τοοοοοοτε. Δεν το εφάρμοσα γιατί λέω μετα απο τόσα χρόνια ποιος ξέρει τι ισχύει κ τι όχι, αλλα τώρα με βάζεις σε σκέψεις ?. Θέλω πολυ να καταφέρω να θηλάσω! Το εχω σκεφτεί βέβαια και αν για τον οποιοδήποτε λόγο δεν γίνεται να θηλάσω προτιμώ το παιδί μου να έχει μια μάνα ήρεμη παρα μεσα στα νεύρα γιατί δεν πετυχαίνει ο θηλασμός! 

Κατα τ αλλα εχω ραντεβού με το γιατρό μου την άλλη εβδομάδα να δούμε πως παει το αγοράκι μας και να κάνω καμπύλη ζαχαρου. Εχω μπερδευτεί και με τα κιλά, εχω πάρει γύρω στα 8 ( είμαι 25+5) και τα 5 τα πήρα μαζεμένα τον τελευταίο 1,5 μήνα. Ο γιατρος μου είχε πει μέχρι 12 συνολικά και τώρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παρω μόνο 4 μέχρι να γεννήσω, υποτίθεται τώρα θα παρω τα «πολλά». Εσείς πως πάτε απο κιλά; 

Επισης, θέλω να αρχίσω να κάνω σιγά σιγά τις πρώτες αγορές για το μωρό, δεν ξέρω απο που να αρχίσω! Καμία ιδέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Gina83 είπε:

Εδώ είμαι εγώ! Είχα αρκετό τρέξιμο με τη δουλειά αυτές τις μερες. Αυτο με το οινόπνευμα το εχω ξανακούσει αλλα όχι απο γιατρό, απο τη μαμά μου. Της το είχε πει ο δικός της γιατρος τοοοοοοτε. Δεν το εφάρμοσα γιατί λέω μετα απο τόσα χρόνια ποιος ξέρει τι ισχύει κ τι όχι, αλλα τώρα με βάζεις σε σκέψεις ?. Θέλω πολυ να καταφέρω να θηλάσω! Το εχω σκεφτεί βέβαια και αν για τον οποιοδήποτε λόγο δεν γίνεται να θηλάσω προτιμώ το παιδί μου να έχει μια μάνα ήρεμη παρα μεσα στα νεύρα γιατί δεν πετυχαίνει ο θηλασμός! 

Κατα τ αλλα εχω ραντεβού με το γιατρό μου την άλλη εβδομάδα να δούμε πως παει το αγοράκι μας και να κάνω καμπύλη ζαχαρου. Εχω μπερδευτεί και με τα κιλά, εχω πάρει γύρω στα 8 ( είμαι 25+5) και τα 5 τα πήρα μαζεμένα τον τελευταίο 1,5 μήνα. Ο γιατρος μου είχε πει μέχρι 12 συνολικά και τώρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παρω μόνο 4 μέχρι να γεννήσω, υποτίθεται τώρα θα παρω τα «πολλά». Εσείς πως πάτε απο κιλά; 

Επισης, θέλω να αρχίσω να κάνω σιγά σιγά τις πρώτες αγορές για το μωρό, δεν ξέρω απο που να αρχίσω! Καμία ιδέα;

Κοριτσάκι :):):) 

πολύ χαιρομαι που όλα καλά! Για το οινόπνευμα Αυτό το σκέφτομαι να το κάνω, έτσι κι αλλιώς κακό δε νομίζω να κάνει καθαρό οινόπνευμα είναι! 

Για τα κιλά είναι πονεμένη ιστορία... εγώ 27+5 και έχω πάρει 13 κιλά... τα περισσότερα όμως τα πήρα στο πρώτο τρίμηνο... γενικά έχω αρχίσει και προσέχω αρκετά και προσπαθώ Να κρατιέμαι έχω βάλει έναν στόχο να μείνω στην χειρότερη κάτω από 20... ώστε μετά να τα χάσω σχετικά εύκολα... 

εμείς παραγγείλαμε κούνια(πολυμορφική), συρτάριερα και αλλάξιερα αλλά τους είπα να μου το φέρουν μετά το Πάσχα (να τα έχουμε μαζέψει τα λεφτά). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κ εγωωωωω......πηγαμε και τον ειδαμε ...μας εδειξε προσωπακι κ κοιμοταν.....εχουμε.παει 1950 γραμμαρια 31+ 6εβδ.....κ.ειμαστε μια χαρα...αμνιακο φουλ κ π πλακουντα απο grade 1 προς grade 2....ολα τα αλλα νορμαλ ...εχω παρει δεκα κιλα αλλα θα παρω κναλλα.ειναι σιγουρο...εγω λογω του οτι ειναι δευτερο μωρακι εχω αρκετα ....αλλα θα κανω μια καλη παραγγελια ηλεκτρονικα κρεμες σαμπουαν πανες κ.οτι αλλο ειναι απο φαρμακειο!!!!!σε δυο βδομαδες θα ξαναπαμε να.ρον δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Εδω ειμαι κ εγωωωωω......πηγαμε και τον ειδαμε ...μας εδειξε προσωπακι κ κοιμοταν.....εχουμε.παει 1950 γραμμαρια 31+ 6εβδ.....κ.ειμαστε μια χαρα...αμνιακο φουλ κ π πλακουντα απο grade 1 προς grade 2....ολα τα αλλα νορμαλ ...εχω παρει δεκα κιλα αλλα θα παρω κναλλα.ειναι σιγουρο...εγω λογω του οτι ειναι δευτερο μωρακι εχω αρκετα ....αλλα θα κανω μια καλη παραγγελια ηλεκτρονικα κρεμες σαμπουαν πανες κ.οτι αλλο ειναι απο φαρμακειο!!!!!σε δυο βδομαδες θα ξαναπαμε να.ρον δουμε....

Τι ωραία! Μπράβο! Πολύ χάρηκα :) ! 

Απο άγχος πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

Κοριτσάκι :):):) 

πολύ χαιρομαι που όλα καλά! Για το οινόπνευμα Αυτό το σκέφτομαι να το κάνω, έτσι κι αλλιώς κακό δε νομίζω να κάνει καθαρό οινόπνευμα είναι! 

Για τα κιλά είναι πονεμένη ιστορία... εγώ 27+5 και έχω πάρει 13 κιλά... τα περισσότερα όμως τα πήρα στο πρώτο τρίμηνο... γενικά έχω αρχίσει και προσέχω αρκετά και προσπαθώ Να κρατιέμαι έχω βάλει έναν στόχο να μείνω στην χειρότερη κάτω από 20... ώστε μετά να τα χάσω σχετικά εύκολα... 

εμείς παραγγείλαμε κούνια(πολυμορφική), συρτάριερα και αλλάξιερα αλλά τους είπα να μου το φέρουν μετά το Πάσχα (να τα έχουμε μαζέψει τα λεφτά). 

Εγώ είμαι στα κιλά που είμαι γιατί 4 μήνες δεν μπορούσα να φάω τίποτα αλλιώς... Σημασία έχει να είμαστε καλά κ εμείς κ τα μωράκια μας! 

Κ εμείς θελουμε σιγά σιγά να αρχίσουμε να αγοράζουμε γιατί όλα μαζί είναι πολλά χρήματα. 

Εχω αρχίσει και ανυπομονώ να έρθει το μωρό μας (και ταυτόχρονα να αγχωνομαι!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...