Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κοριτσια νομίζω πως είναι καθαρά αρον οργανισμό. Εγώ θηλάσα αποκλειστικά 8 μήνες κ περίοδος μ ήρθε από τ 5ο κιόλας μήνα που οι θηλασμοι ηταβ στο φουλ κ τ γαλα μ άφθονο. Η κολλητή μ αδιαθετησε μόλις έκοψε τ θηλασμο. Πάνω σε μια βδομάδα. Έχω φίλη π δ θηλάσε παρά έβγαζε ένα γεύμα μόνο με θήλαστρο κ τα άλλα ξένο κ πάλι αδιαθετησε μόλις τ έκοψε κ αυτό.
    • Nαι έκανα ένα το πρωί μετά τις 11 κ το απόγευμα στις 7!!Κ βγήκε θετικό το απόγευμα!!Τα χρησιμοποίησα μόνο ένα μήνα γτ με άγχωσαν σαν διαδικασία!!Δν έπινα κάτι για καμιά ώρα πιο πριν!!
    • @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Καλά ωαριακια! Μπράβο που προχωράτε! Είναι η τυχερή εβδομάδα!!! 😊
    • @antzy9 μου φαίνεται πολύ περίεργη αυτη η συμπεριφορά των γιατρών και σίγουρα δεν είναι υποστηρικτικη σε μια διαδικασία ψυχοφθόρο και δύσκολη όπως η εξωσωματική. Έτσι όπως μας μετέφερες την ασυνέπεια/ασυνεννοησια των γιατρων/εμβρυολογων, εγώ προσωπικά θα αμφισβητούσα την συνεργασία μου με αυτούς τους ανθρώπους. Πραγματικά ελπίζω να βγει μια άκρη σύντομα και να πάρετε την σωστοτερη για εσας απόφαση!
    • Καλησπερα κοριτσι μου...Παρόμοιες απορίες έχω και εγώ. Η κόρη μου σε 10 μερες θα γίνει 8 μηνών και το μόνο γάλα που πίνει είναι μητρικο.. Προς το παρόν  δεν εχω περίοδο... Η μικρή πίνει γάλα πρωί μεσημέρι βράδυ και συνήθως  2 φορες μέσα στη νύχτα, ιδιαίτερα όταν υποφέρει από  τα δοντάκια της που ακόμη δεν έχουν σκάσει και την ταλαιπωρούν . Αναρωτιέμαι, μόλις αραιωσω τους θηλασμους αν θα έχω αμέσως περίοδο ή αν θα πρέπει να περάσει ο καιρός και να αποθηλασω. Και εγώ μέχρι το χρόνο σκέφτομαι να το φτασω. Αν μάθεις κάποια πληροφορία για αυτο θα χαρώ να τη μοιραστείς.
  • Νέες συζητήσεις