Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεγχυση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Πόσες κοπέλες βρισκόμαστε σε αυτό το στάδιο; 

Εμείς σήμερα πήγαμε για τον 1ο υπέρηχο και από αύριο ξεκινάω φάρμακα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα. Είπαμε να πάμε έτσι για το λόγο ότι υπάρχουν πιο πολλές πιθανότητες για το λόγο ότι έχω σπω και μια περίοδο ότι νανε και με φάρμακα μπορεί να τα καταφέρουμε έχω πιο πολλές πιθανότητες έτσι γιατί 1ο προκαλούμε ωορρηξία και όχι με ένα αυγό θα είναι παραπάνω 2ο γιατί δεν έχω έναν σωστό κύκλο οπότε με αυτό τον τρόπο θα κάνω ωορρηξία και θα κάνουμε και ότι γίνει δεν θα το βάλω Κάτω. Είπαμε να δοκιμάσουμε μερικές φορές να κάνουμε αν δεν πετύχει με την 1η. Είπαμε να μην το αφήσουμε και άλλο να προχωρήσουμε με βοήθεια από εδώ και πέρα. Δοκιμάστε αυτό που σας είπε ο Ουρολογίος και βλέπετε που σου το εύχομαι να μην χρειαστεί να κάνεις και να έρθει φυσιολογικά πολύ πολύ σύντομα..!! Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki @peacock σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια όχι δεν φοβαμε και ούτε έχω άγχος να σας πω την αλήθεια δεν έχουμε καταλάβει ακόμη τι γίνεται και αυτό είναι καλό γιατί δεν έχουμε το άγχος..! 

Καλό μήνα κορίτσια..!! Με πολλά θετικά τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 2ο υπέρηχος μετά από serpafar αν το λέω σωστά και δεν είδαμε τίποτα αλλά θα με ξανά δει το Σάββατο και όχι μόνο αυτό μου είπε ότι το σπερματοδιαγραμμα δεν έδειξε καλό και ότι θα πρέπει να πάει να ξανά δώσει το Σάββατο για καλλιέργεια γιατί δεν έφτασε είπαν.. Κορίτσια χάνω της ελπίδες μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 2ο υπέρηχος μετά από serpafar αν το λέω σωστά και δεν είδαμε τίποτα αλλά θα με ξανά δει το Σάββατο και όχι μόνο αυτό μου είπε ότι το σπερματοδιαγραμμα δεν έδειξε καλό και ότι θα πρέπει να πάει να ξανά δώσει το Σάββατο για καλλιέργεια γιατί δεν έφτασε είπαν.. Κορίτσια χάνω της ελπίδες μου.. 

Ααα όχι απελπισίες  δεν χάνονται  έτσι οι ελπίδες Νίκη μου,ναι σωστά τα γράφεις  στον επόμενο υπέρηχο σου μην τρελαίνεσαι.... Εφόσον υπάρχεις περίοδος υπάρχουν και καταβολές χαλάρωσε ηρέμησε και μην σε πιάνει πανικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen με έπιασε γιατί μου ήρθαν ξαφνικά αλλά δεν θα το βάλουμε Κάτω αλλά άλλο περίμενα να ακούσω και αλλά άκουσα τέλος πάντων θα περάσει 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

ΝikhNikh δεν σου εξηγησε γιατι; Μηπως δεν ηταν αρκετη η δοσολογια; Κριμα αλλα μην απογοητευεσαι! 

Θα δούμε το Σάββατο αν έκανε τίποτα Αλλιός κάτι με.την δοσολογία θα παίχτηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα NikhNikh! Τι δεν έφτασε? Μικρή ποσότητα? Εσύ τώρα σε ποια μερα κυκλου εισαι?

 

Ναι μικρή ποσότητα μας είπαν είναι φυσιολογικό από εκεί που την έκανε λόγο άγχους. Εγώ είμαι στην 10 ημέρα του κύκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Τι κύκλο έχεις? Θέλω να πω το Σάββατο δε θα είναι αργά?

Έχουμε υπολογίσει με τον τελευταίο που ήταν 37 ημέρες. Θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια. Εγώ θα ξεκινήσω σήμερα σερπαφαρ και θα παω τη Δευτέρα για υπέρηχο να δουμε τι έγινε. Επειδή δεν έχω ξαναπάρει τι παρενέργειες έχουν, θα μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά ή πρήζεσαι τόσο πολύ,  όπως αναφέρει στο φύλλο οδηγιών?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...