Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Και γράφω έτσι απλά χωρίς καμία απορία... Καθόλου ανχος... (χάχα) 

Απλά να δω αν όλες είμαστε καλά... Πως περνάμε κ διαφορά αλλά άσχετα να ξεχάστουμε :)

Για πείτε λοιπόν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Να τη....

Καλά εγώ....νομίζω ότι θα αρρωστήσω αλλά κάνω το κορόιδο.

Εσύ πως είσαι?

Μία από τα ίδια ξυπνάω κ πονάει ο λαιμός στην πορεία της ημέρας περνάει... Αλλά έχει και ότι να ναι καιρό για τέλος Οκτωβρίου ρε συ! Σε πια περιοχή είσαι.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Οριστε κι ενα χαλαρο τοπικ για να γνωριστουμε καλυτερα..!!

   Εγω παθαινω κρισεις γιατι βλεπω "βαρομετρικο χαμηλο"... Ημαρτον... ποσο σαπια ΤV.. Στο ενα καναλι εχει Ζβαντζενεικερ, στο αλλο Σταλονε, στο αλλο παλι περιπετεια αμερικανικης παραγωγης κ στο αλλο αθλητικα... Στροφη στην ποιοτητα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσι.  Κορίτσια προσοχή με της αρρώστιες.. περαστικά σας να προσέχετε εμένα μου έφερε ο αντρουλις μου πριν λίγο καιρό το πέρασα απέξω απέξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ εδώ...ένα άγχος,μία απορία,εμφανίστηκε το site αυτό και πραγματικά μ'αρέσει πολύ το παρεάκι εδώ....ένας κοινός στόχος,συμπαράσταση,ενημέρωση,χιούμορ...τί άλλο να ζητήσει μία Γυναίκα!! !

Όπως καταλάβατε εγώ δεν έχω να πω κάτι σχετικά με τις ιώσεις...άνεργη,κλεισμένη σπίτι κ με ένα σωρό ματζούνια που βοηθούν τη γονιμότητα...μια χαρά!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki αν σου πω ότι πέρασα από εκεί πριν 1 μήνα.. Για Γιάννενα.. εγώ λίγο πιο έξω από Αθήνα αλλά πολύ κοντά.. (δεν θέλω να πω για πόλους λόγους το που ακριβώς λόγο ότι είναι μικρός ο κόσμος και δεν ξέρεις πότε και εδώ ιδικά που μένω το κουτσομπολιό περνει και δίνει) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 δεν έχω διαβάσει τι έχεις γραψειβστο φόρουμ ακόμη αλλά δεν θέλει άγχος θέλει ηρεμία και απόλαυση σε όλοι αυτό. Όταν λες ματζουνια τι εννοείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Οριστε κι ενα χαλαρο τοπικ για να γνωριστουμε καλυτερα..!!

   Εγω παθαινω κρισεις γιατι βλεπω "βαρομετρικο χαμηλο"... Ημαρτον... ποσο σαπια ΤV.. Στο ενα καναλι εχει Ζβαντζενεικερ, στο αλλο Σταλονε, στο αλλο παλι περιπετεια αμερικανικης παραγωγης κ στο αλλο αθλητικα... Στροφη στην ποιοτητα λεμε!!

Χαχαχ δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση ?. Με τις σειρές έχω τρέλα... Η τηλεόραση πλέον οοο χαζομάρες νομίζω παίζει.. Χάχα πάτα στο Google ταινίες π πρέπει να δεις όσο είσαι έγκυος χαχαχ είναι πολύ ωραίες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Και γω έτσι....ο λαιμός κάθε πρωί αλλά στην συνέχεια χαλαρώνει. 

Εγώ είμαι από το εξωτικό Αγρίνιο. Εσείς?

Χαχαχ και εγώ από την εξωτική Αθήνα 

 :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Κ εγώ εδώ...ένα άγχος,μία απορία,εμφανίστηκε το site αυτό και πραγματικά μ'αρέσει πολύ το παρεάκι εδώ....ένας κοινός στόχος,συμπαράσταση,ενημέρωση,χιούμορ...τί άλλο να ζητήσει μία Γυναίκα!! !

Όπως καταλάβατε εγώ δεν έχω να πω κάτι σχετικά με τις ιώσεις...άνεργη,κλεισμένη σπίτι κ με ένα σωρό ματζούνια που βοηθούν τη γονιμότητα...μια χαρά!! ???

Χαχαχ κ μεις που δουλεύουμε μην νομίζεις δεν έχουμε κ τίποτα το ιδιαίτερο εγώ τουλάχιστον τα ίδια κ τα ίδια κάθε μερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Γεια σας κορίτσι.  Κορίτσια προσοχή με της αρρώστιες.. περαστικά σας να προσέχετε εμένα μου έφερε ο αντρουλις μου πριν λίγο καιρό το πέρασα απέξω απέξω 

Ναι αυτός ο καιρός είναι ο πιο ύπουλος για να την πατήσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ο καιρος ειναι οτι να'ναι εδω βρεχει και κανει κρυο και εγω δεν καθαρισα ακομα για να στρωσω χαχαχ εγω ειμαι απο την κρυα πια  Καρδιτσα!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

εγω ειμαι απο την κρυα πια  Καρδιτσα!!!!χαχα

Αγαπώ Καρδίτσα και ειδικά το Μουζάκι και το Μαυρομάτι!!!! Καλα οι ανθρωποι εκεί απίστευτοι!!! I love Karditsa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Αγαπώ Καρδίτσα και ειδικά το Μουζάκι και το Μαυρομάτι!!!! Καλα οι ανθρωποι εκεί απίστευτοι!!! I love Karditsa!

Συμφωνώ.. Είναι ο κουμπάρος μας από εκεί και πάμε κάθε χρόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε πολη ανοιχτοι ανθρωποι εδω εχουμε μια φιλοσοφια οποιος ερθει σπιτι θα κατσε να φαει νυστικος δεν φευγει κανενας απο καρδιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Συμφωνώ.. Είναι ο κουμπάρος μας από εκεί και πάμε κάθε χρόνο..

Εσυ αγαπη μου εχεις ερθει και εχεις βγαλει τις ομορφοτερες foto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ απο Αθηνα και άρρωστη, βήχας και κακό.. ?? Ούτε εγώ βλέπω τηλεόραση, αλλά διαβάζω στο φόρουμ και γενικά προτιμώ το διάβασμα απο τη τηλεόραση!! Δουλεύω και αρκετές ώρες, άρα δεν έχω και ιδιαίτερο χρόνο!! Μου αρέσει πολύ όμως που μπορω να πω τις σκέψεις, τις ανησυχίες, τα συναισθήματα μου και να ανταλλάσουμε εμπειρίες με τα κορίτσια εδώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνετε εδώ μέσα  ??? Βιογραφικά, συστηνόμαστε?Να και μια συζήτηση που έπρεπε να χε γίνει. Μπράβο σου σκούπυ ντου.Γραφτε και κάνα όνομά να γνωριστούμε όλα τα ψευδώνυμα του φόρουμ έχω μάθει  ??Εγώ λέγομαι Κατερίνα και είμαι από Βοιωτία εσείς κορίτσια  ? Και εδώ όλο χαζοβρεχει  από χθες.Χαλια ούτε και εγώ και δεν έχω ούτε όρεξη ούτε διάθεση για δουλειές ο καιρός είναι για μεγάλες ξαπλες ☔??☁️?☔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...