Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εσύ τι κάνεις νίκη μου? 

Καλά κοπέλα μου τι να κάνω. Περιμένω μπας και έρθει η περιοδος Αλλιός Παρασκευή θα πάρω φάρμακο να έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

@Erka να έχεις μια υπέροχη όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη. Γειά σας κ από εμένα κορίτσια αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό!! Πολλές φορές μ περνάνε όλα αυτά από το μυαλό εντωμεταξύ όλες μ οι φίλες έχουν παιδιά η περιμένουν ξάδερφε παντρεμένες χάχα αφήστε τα! Επίσης έχω απορία! Ξέρετε γιατί μπορεί να σπάσουν αγγεία στο πρόσωπο? 

Εμενα μου ειχε σπασει ενα πολυ μικρο αγγειο απο εντονο πιλιγκ..

Πατντως σε μια φιλη μου της εσπασε αγγειο απο το πολυ.......σφιξιμο!!! (Ναι, κάα διαβασες). Γι αυτο λενε, ο γερος θα παει ή απο πεσιμο ή απο χεσιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :)

@Rosemary μ είπαν ότι μπορεί να είναι κ ορμονικο η θυρεοειδής αλλά εγώ πρώτη φορά το ακούω δεν έκανα peeling η κάτι π να κάνω για πρώτη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ ήδη από χθες - δέκατη μέρα του κύκλου - ξεκίνησα να κάνω τεστ ωορρηξίας. 
Το άγχος δεν μπορώ να το αποβάλω όμως... Άσε που είμαι όλη μέρα στο πόδι και κουράζομαι, άσε που έχω θέματα με τη δουλειά και τρέχω στα δικαστήρια...
Θα δείξει...
Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Γύρισα από γιατρό ή κυστη υπάρχει ακόμα συνεχίζω τα inofert κ μου έγραψε εξετάσεις! Κάποιες αιματολογικες κ υστεροσαλπιγγογραφια! Φοβάμαι λιγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Γειά σας κορίτσια! Γύρισα από γιατρό ή κυστη υπάρχει ακόμα συνεχίζω τα inofert κ μου έγραψε εξετάσεις! Κάποιες αιματολογικες κ υστεροσαλπιγγογραφια! Φοβάμαι λιγο! 

Γεια σου κοπέλα μου.. Μην φοβάσαι καθόλου ορμονολογικες σου έδωσαν; εγώ υστεροσαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει αλλά λένε δεν πονάει και μετά από αυτή την εξετάσει είναι εύκολο να μείνεις έγκυος.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μ έγραψε κ ορμονολογικες είναι για τον επόμενο κύκλο μ γράφει συγκεκριμένες μέρες!μακάρι να μην τις χρειαστώ!  Γράφει σε κάποια άρθρα ότι πόνας μπορεί να ζαλιστείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Ναι μ έγραψε κ ορμονολογικες είναι για τον επόμενο κύκλο μ γράφει συγκεκριμένες μέρες!μακάρι να μην τις χρειαστώ!  Γράφει σε κάποια άρθρα ότι πόνας μπορεί να ζαλιστείς! 

Μην κάθεσε να διαβάσεις θα διαβάσεις πολλά και θα φοβηθείς χωρίς λόγο δεν είναι τίποτα ο πόνος λένε είναι σαν της περιόδου Ναι η ορμονολογικες γίνονται μεταξύ 2ης και 4ης ημέρας περιόδου. Όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να δούμε τουλάχιστον να ξέρω! 

Αν υπάρχει κάποια κοπέλα π έχει κάνει θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει! Μ είπαν ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού σε νοσοκομείο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!

Εγώ ήδη από χθες - δέκατη μέρα του κύκλου - ξεκίνησα να κάνω τεστ ωορρηξίας. 
Το άγχος δεν μπορώ να το αποβάλω όμως... Άσε που είμαι όλη μέρα στο πόδι και κουράζομαι, άσε που έχω θέματα με τη δουλειά και τρέχω στα δικαστήρια...
Θα δείξει...
Τα φιλιά μου σε όλες!

Καληηηηηηη τυυυυυυχηηηηη!!!!!!!!!!????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Αντε να δούμε τουλάχιστον να ξέρω! 

Αν υπάρχει κάποια κοπέλα π έχει κάνει θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει! Μ είπαν ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού σε νοσοκομείο! 

Κανενα πόνο και μη φοβάσαι τιποτα! Αλήθεια σου λεω και θα με θυμηθείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! νομίζω πως ναι. Καλά είμαι όχι καλέ έχω ακόμη μήνες να πάω. Τώρα θα μιλήσω για να αρχίσω κάθε 15ημερα της περιόδου duphaston ως 25 η μέρα του κύκλου για 3 μήνες να δούμε ήθελε να μου δωσ2ι αντισιλιπτικα αλλά επειδή δεν έχω πάρει και είπαμε να το πάμε με duphaston.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Γειά σας κορίτσια! Γύρισα από γιατρό ή κυστη υπάρχει ακόμα συνεχίζω τα inofert κ μου έγραψε εξετάσεις! Κάποιες αιματολογικες κ υστεροσαλπιγγογραφια! Φοβάμαι λιγο! 

Και εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια αυτο το μήνα... Και δε το έχω παρει και πολύ θετικά η αλήθεια ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Και εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια αυτο το μήνα... Και δε το έχω παρει και πολύ θετικά η αλήθεια ειναι...

Κ εγώ φοβάμαι αρκετά... Για ΠΑΠ πάω κ τους βγάζω την ψυχή... Εγώ τον άλλο θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh αντε ωραία... Ν πάνε όλα καλάαα! Διάβασα ότι πριν την σπερματεγχυση ζητάνε σαλπιγγογραφια οπότε μπορείς ν ρωτήσεις αν θελεις να ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Κανενα πόνο και μη φοβάσαι τιποτα! Αλήθεια σου λεω και θα με θυμηθείς. 

Είχες μετά αίμα? Όπως λένε... 

Δεν έχει τύχει να σε διαβάσω... Είσαι στην προσπαθεία? 

Όπως κ να χει εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! δεν είναι απαραίτητο εγώ που ήταν να κάνω δεν μου ζήτησαν καν μόνο κάποιες εξετάσεις εμένα και του άντρα μου αίματος και σπερματοδιαγραμμα. Εμένα είναι μια χαρά της ελεξε όταν έκανα υστεροσκοπιση. Τον ρώτησα και το είχε πει και στον άντρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είχες μετά αίμα? Όπως λένε... 

Δεν έχει τύχει να σε διαβάσω... Είσαι στην προσπαθεία? 

Όπως κ να χει εύχομαι τα καλύτερα! 

Αιμα δε θυμάμαι να ειχα καθόλου.. ίσως λίγο ροζ κατα την ούρηση στο χαρτάκι. Συγνώμη για τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες ?. Και γινεται πολυ γρήγορα. Η δικη μας προσπάθεια μετράει τέσσερα χρονια και μου φαίνεται σα ψέμα. Αποφάσισα με τη καινουρια χρονια να γινω μέλος και να μιλήσω με ανθρώπους που βιώνουν παρόμοιες καταστάσεις με εμενα διότι δε μπορει να καταλαβει αλλος κανεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Xoris καλός ήρθες στην παρέα μας...!

Ευχαριστω και πραγματικά μακάρι να μπορούσαμε να ειμαστε κοντα να τα λέμε. Διότι αν καποιος δε μπει στο «χορό» δεν εχει ιδέα. . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xoris είπε:

Ευχαριστω και πραγματικά μακάρι να μπορούσαμε να ειμαστε κοντα να τα λέμε. Διότι αν καποιος δε μπει στο «χορό» δεν εχει ιδέα. . 

Δεν έχει τύχη να σε διαβάσω καθόλου (εκτως αν δεν το θυμάμαι καλά είμαστε και πολλές) αν επιτρέπεται από ποτέ προσπαθείτε και αν θες φυσικα τη ηλικία έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν έχει τύχη να σε διαβάσω καθόλου (εκτως αν δεν το θυμάμαι καλά είμαστε και πολλές) αν επιτρέπεται από ποτέ προσπαθείτε και αν θες φυσικα τη ηλικία έχεις; 

Εμείς προσπαθούμε απο το 2014 και ειμαι 33. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...