Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθεια για μωρακι


Niki co

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!! Θα ήθελα να πω και εγώ την εμπειρία  μου γιατί βλέπω ότι πραγματικά βοηθάτε! :) Λοιπον, με το σύζυγο μου προσπαθούμε για μωράκι από τον Ιούλιο μέρα παρά μέρα σε όλη τη διάρκεια του κύκλου... Γενικά όλο το μήνα δεν το Πολύ σκέφτομαι αλλά την Εβδομάδα πριν την περίοδο αγχώνομαι αρκετά.. Ωορρηξία είχα 5/10 νομίζω γιατί είχα τους κλασικούς πόνους και τα υγρά. Είχαμε  ελεύθερες επαφές στις 3/10 και στις 5/10 και στις 8/10. Ο κύκλος μου είναι 27 μέρες.  Δεν ξερω γιατι αλλα αυτη τη φορα ειχα ενα προαισθημα οτι ειμαι εγκυος.Λίγες μέρες μετά την ωορρηξία πρηστηκε το στήθος μου και είχα πόνους περιόδου. Χθες περίμενα να αδιαθετησω και το μόνο που είδα ήταν κάτι κίτρινα υγρά με μπεζ. Νόμιζα  ότι μου ήρθε περίοδος αλλά ακόμα τίποτα. Εντωμεταξύ οι πόνοι περιόδου έχουν σταματήσει αλλά το πρήξιμο συνεχίζεται.  Από χθες περπατάω αρκετά για να τελειώσει το άγχος μου και να μου έρθει περίοδος αλλά τίποτα ακόμα... και αυτά τα μπεζ υγρα έχουν μειωθεί.. Έχω την αίσθηση ότι έχω συνεχώς υγρα αλλά δεν υπάρχει τίποτα..ειχε καποια παρομοια εμπειρια? Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή και να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα και να πάρεις να κάνεις ένα τεστακι. 

Τα συμπτώματα περιοδου και εγκυμοσύνης είναι συνήθως τα ίδια. Αν όμως όπως λες ήταν να αδιαθετησεις από χτες κάνε ένα τεστ αύριο το πρωί με τα πρωτα πρωινά ουρά. Σου εύχομαι το επιθυμητό αποτέλεσμα που τόσο πολύ το θέλουμε όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά τα μπεζ πολύ ρευστά υγρα είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης? Αν ήταν περίοδος δεν θα είχα ροή? Έχω ήδη κλείσει 24 ωρο από τότε που ξεκίνησαν με πολύ περπάτημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω και εγω συνέχεια υγρά και λευκά και μπεζ και διάφανα όλο το μήνα. Για αυτό μην στέκεσαι εκεί.Η κάθε μία έχει διαφορετικό οργανισμό. Πάρε τεστακι από σήμερα για να το έχεις αύριο το πρωί. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Αν κάνω ένα τεστ τώρα με μια μέρα καθυστέρησης θα δείξει? Ακόμα και αν δεν το κάνω με πρωινά ουρα?

Αν δεν έχεις καταναλώσει πολλά υγρα θα δείξει! Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Αν κάνω ένα τεστ τώρα με μια μέρα καθυστέρησης θα δείξει? Ακόμα και αν δεν το κάνω με πρωινά ουρα?

Εγώ έκανα τρεις μέρες πριν την καθυστέρηση και έδειξε πολύ αχνό θετικό μεν αλλα ευδιακριτικο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Αν κάνω ένα τεστ τώρα με μια μέρα καθυστέρησης θα δείξει? Ακόμα και αν δεν το κάνω με πρωινά ουρα?

Μην το κανεις!! ειναι πολυ πιθανο να βγει λαθος κ αν βγει αρνητικο θα μεινεις με την αμφισβητιση κ παλι θα θελεις να ξανακανεις γιατι δε θα εισαι σιγουρη... Κανε λιγες ωρες υπομονη κ καν'το το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Αν κάνω ένα τεστ τώρα με μια μέρα καθυστέρησης θα δείξει? Ακόμα και αν δεν το κάνω με πρωινά ουρα?

Επισης μολις διαβασα σε αλλο αρθρο σου οτι εχεις καφε βλενες... Καλυτερα να περιμενεις λοιπον γιατι μπορει να ειναι κ εναρξη περιοδου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά αδιαθετησα! Ελπίζω τον επόμενο μήνα να είμαστε πιο τυχεροί. Θα είναι η Πέμπτη μας προσπάθεια..εσείς μετά από πόσο καιρό μείνατε έγκυες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2017 at 4:20 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Τελικά αδιαθετησα! Ελπίζω τον επόμενο μήνα να είμαστε πιο τυχεροί. Θα είναι η Πέμπτη μας προσπάθεια..εσείς μετά από πόσο καιρό μείνατε έγκυες?

Λυπάμαι δεν πειράζει στον επόμενο κύκλο βγάλε το άγχος ηρέμησε χαλάρωσε.Εγω προσωπικά δεν έχω μείνει έγκυος ακόμη ειμαι σε προσπάθειες ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Niki co εγώ στο γιο μου με το 2ο μήνα προσπαθειών, τώρα προσπαθώ 2μιση χρόνια...... Οπότε δεν είμαι κριτήριο! Μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν. Και μην ακούς γύρω σου έμεινα έγκυος με την πρώτη και τέτοια και αγχώνεσαι γιατί το διάστημα που προσπαθείς είναι απόλυτα φυσιολογικό......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου από 6 μήνες έως 1 χρόνο είναι ένα ενδεικτικό διάστημα. Αλλά αυτό διαφέρει σε κάθε γυναίκα και έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες. 

Χαλάρωσε και απόλαυσε την σχέση σου με τον άντρα σου και θα έρθει και το μωρό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...