Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλό Μήνα!Με ευχάριστα νέα και πολλες εγκυούλες!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Αποτέλεσμα εικόνας για κΑΛΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Όπως ξυπνάνε τα πρωτοβρόχια ,την διψασμένη γη,να έρθεις να ξυπνήσεις τη χαρά και όλα τα όνειρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geozak είπε:

Καλο μηνα Αθηνα μου..ολα να ερθουν οπως η καθεμια μας επιθυμει....:x

 Ευχαριστω πολυ κοπελα μου! Πολλα κοριτσια μας ειναι σε αναμονη ... Απο καρδιας με ευχαριστα αποτελεσματα και πολλα πολλα χαμογελα!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου @Athena D. ευχομαι πολυ πολυ συντομα να μας πεις ομορφα νεα! ❤

Καλο μηνα σε ολα τα κοριτσια..σε μανουλες και σε αυτες που προσπαθουν να γινουν...! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

Λυπάμαι πολύ.... σου στελνω μια μεγαλη αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

πραγματικα @geozak μου λυπαμαι πολυ. εγω στην 8η βδομαδα δεν θυμαμαι χοριακη  εκανα αποξεση. δεν ξερω τι να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

Λυπάμαι πολύ κοριτσι μου. ...Οσο γ αποξεση ,εγω καποτε σε παρομοια περιπτωση ,την εκανα γιατι δεν μηδενιζοταν η χοριακη...Χρειαζοταν οπωσδήποτε καθαρισμος.Ευχομαι να γίνει το καλυτερο ,κ να επανέλθεις με νεες δυναμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! ΜΕ 2 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!Μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

λυπαμαι πολυ.δυναμη να εχεις..σε ποια εβδομαδα εισουν? σε ρωταω γιατι εγω οταν απεβαλα ειμουν στην 6 αλλα δεν χριαστικα ουτε αποξεση  ουτε χαπια καθαρισα απο μονη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!Μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TXRISTINA είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

Στειλε μας μπολικη μπεμπεδοσκονη!!Ολα να πανε τελεια ,με μια μεγαλη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

καλα δε το πιστευω..γιατι ρε συ τι εξηγηση δινουν;;;γνωμη μου να κανεις αποξεση και να στειλεις το εμβριο για καρυωτυπο να δουμε τι γινεται αν ειναι χρωμοσωμικο...πφφφ κατι γινεται ρε κοριτσι αλλα τι...αιματολογικα ανοσολογικα τα εψαξες ολα;;;;εχει αξαιρετικο τμημα καθεξιν αποβολων στο Ελενα...πφφ κοριτσι μου μια τεραστια αγκαλια απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

καλα δε το πιστευω..γιατι ρε συ τι εξηγηση δινουν;;;γνωμη μου να κανεις αποξεση και να στειλεις το εμβριο για καρυωτυπο να δουμε τι γινεται αν ειναι χρωμοσωμικο...πφφφ κατι γινεται ρε κοριτσι αλλα τι...αιματολογικα ανοσολογικα τα εψαξες ολα;;;;εχει αξαιρετικο τμημα καθεξιν αποβολων στο Ελενα...πφφ κοριτσι μου μια τεραστια αγκαλια απο μενα

@geozak θα συμφωνήσω! Πρεπει να ψαχτείς καλά! Κ εγώ θα έλεγα αποξεση γιατί από ο, τι ξέρω χάπι δίνουν σε προχωρημένες εγκυμοσύνες άνω του τριμήνου, που ουσιαστικά ειναι για πρόκληση γέννας.. Θα πονάς πολυυυυυυυ και το πιο πιθανό είναι να μην καθαρίσεις καλά και να μπεις και για αποξεση μετά... Οπότε αποξεση, καρυωτυπο κ κουράγιο... Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! Όσες το έχουμε ζήσει ξέρουμε... Λυπάμαι πάρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...