Μετάβαση σε περιεχόμενο
admin

Σοκάρει η φωτογραφία με το νεογέννητο μωρό στο μηχανάκι!

Recommended Posts

Μία κυριολεκτικά απίστευτη φωτογραφία με ένα νεογέννητο να μεταφέρεται επάνω σε μηχανάκι, έγινε viral τις τελευταίες μέρες στο διαδίκτυο, συγκεντρώνοντας πλήθος αρνητικών σχολίων και σοκάροντας ολόκληρη την Ελλάδα.

Η φωτογραφία τραβήχτηκε την προηγούμενη εβδομάδα στην Μυτιλήνη και είναι πραγματικά συγκλονιστική. Δείτε παρακάτω την σχετική κοινοποίηση στο Facebook:

Ο χρήστης που την κοινοποίησε στο Facebook έγραψε τα εξής:

Παράθεση

Την Παρασκευή 08/09/2017 κοινοποιήθηκε η παρακάτω φωτογραφία. Η αστυνομία της Μυτιλήνης ειδοποιήθηκε κ η απάντηση τους ήταν "δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι"!

Εάν δεν μπορεί η αστυνομία ποιος μπορεί; κάποιος πρέπει να μάθει στον κάθε ανεύθυνο γονιό ότι η οδική συμπεριφορά τους μπορεί να είναι θανάσιμη. Απαράδεκτη η απάντηση από τις αρχές. Κοινοποιήστε μήπως τουλάχιστον έτσι ντραπούν οι γονείς και σταματήσουν να το κάνουν! Οι αρχές μέχρι να αποφασίσουν να κάνουν κάτι ίσως να είναι αργά!

Δείτε ολόκληρο το άρθρο

• Sad 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• Απαντήσεις

• σου εύχομαι τα κλαυτερα και πολύ πολύ σύντομα κοπέλα μου...!!!!!!! μην κάθεσαι να ακούς κανέναν θα πει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.. έχω ακούσει τόσα πολλά που πλέον ακούω ξκαι τους βάζω στην θέση τους και ας παρεξηγηθούν δεν θα κάτσω να στεναχωρηθώ άλλο γιατι πολυ έκατσα και έσκασα και έκλαψα για ανθρώπους που δεν αξίζουν τιποτα...αν σου πω τι εχω ακούσει αυτα τα  χρονια που ειμαι με τον αντρα μου θα πεις πως αντέχει και δεν τους πλάκωσε επίσης συμφωνώ με την ιατρό σου να κανεις εξετάσεις να ξερεις και να εχεις μια εικονα κοπελα μου  
    • Μα το ευχάριστα νέα κορίτσι μ πολύ χαίρομαι πραγματικά..... Είναι πολύ συμαντικος ο γιατρός μας αυτό λέω κ εγω😍😍😍
    • @Papadakis λυπάμαι πάρα πολύ γιατί έχεις προσπαθήσει πάρα πολύ για όλο αυτό και αυτός ο κόπος πρέπει να ανταμειφθεί! Ξέρω ότι δεν σε παρηγορεί όμως σκέψου ότι έχεις το παιδάκι σου να σε γεμίζει! Σου εύχομαι δύναμη να συνεχίσεις το δρόμο που επιθυμείς! Κ μια ερώτηση... ο γιατρός τι σου λέει; υπάρχει κάποια απάντηση για τα συνεχή αρνητικά; 
    • λυπάμαι κοπελα μου τι να πω μόνο να ευχηθώ τα καλύτερα
    • Και εγώ έχω σταθερό κύκλο 26-27 μερες. Το μόνο που έχω δει λίγο διαφορά είναι την 2η μέρα της περιόδου μου  περισσότερο ροή αίματος έτσι μου φαίνεται δηλαδή, μετά από την 3η μέρα επανέρχεται φυσιολογικά και γενικά μου κρατάει 6 μέρες. Τώρα από πόνους γενικά εγώ δεν είχα ποτέ έντονα συμπτώματα περιόδου. Μόνο κάτι σαν κράμπες που κ που.  Την κύστη την ανακάλυψα τυχαία πριν 3 χρόνια σε έναν κολπικό υπέρηχο. Τώρα είμαι 27 χρονων. Για αυτό άρχισα κ προσπάθειες είπα να μην το αφήσω πολύ αργά. Μου το έχει πει κ γιατρός.  Filicin και pregnacare λες να πάρω θα βοηθήσει?
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...