Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Σκέψου ότι την έχω στο δωμάτιό της από 5 1/2 μηνών, όταν κόψαμε το θηλασμό. Αλλά περνάει φάσεις. Το καλοκαίρι πχ δεν ξύπναγε. Τώρα ξυπνάει. Το είχα αποδώσει στο ότι ξεσκεπάζεται και κρυώνει και της έβαλα καλοριφέρ, αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει κάθε βράδυ σχεδόν. Που θα πάει, θα μεγαλώσουν!
    • Νικονα μου έχω φάει αρκετά χαστούκια στην ζωή και γιαυτό είμαι ευγνώμων που είμαι υγιής εγώ και όλη μου οικογένεια! Αυτό σε συνδυασμό με την αγάπη που λάμβανω καθημερινά με κάνει να νιώθω πραγματικά γεμάτη θετική ενέργεια 😊 Εννοείται πως το ιδανικό σενάριο θα ήταν να είχαμε 100% επιτυχία γονιμοποίησης αντί για 50% αλλά αλίμονο εαν δεν ήμουν ευχαριστημένη! Αχαριστία θα ήταν από μέρους μου. Θα δώσουμε την ευκαιρια σε 2 εμβρυακια μας να τα καταφέρουν!!!! Εκτός από τα εκατομμύριο φάρμακα που κάνουν δεκτικη την μήτρα μου θέλω τα σποράκια να βρουν μια ωραία ζέστη φωλίτσα, να νιώσουν φιλοξενα και να τους αρέσει να μείνουν εκεί για λίγους μήνες!  Όχι δεν θα μείνουμε Ελλάδα. Επιστρέφουμε Γερμανια την Πέμπτη.. Εκεί θα κάνω το τεστ. Εάν έχουμε ευχάριστα θα έρθω εδώ για έλεγχο. Θα το δούμε τότε!
    • Καλά κάνατε! Μακάρι να ημουνα κι εγώ στην αθηνα να μπορούσα να κάνω πράγματα.εγω δεν ξέρω ακόμα τίποτα αν δεν έχει παχύνει δε θα κάνουμε εμβρυομεταφορα,θα δειξει τη τρίτη πως πάει.
    • @vayaki  πίνεις τη γλυκόζη κ περιμένεις; Πόση ώρα; Κ σου παίρνουν αίμα αρκετές φορές; Έχω 1η Φλεβάρη κι εγω κ δεν έχω ιδέα. Τουλάχιστον τα αποτελέσματα της καμπύλης να σου έδιναν σήμερα. Πολύ μ'εκνευριζει όταν το κάνουν αυτό!  Κορίτσια μου ο σύζυγος είναι άρρωστος με γαστρεντερίτιδα... Δεύτερη μέρα τώρα.. έχω αγχθωθει μην κολλησω. Κοιμόμαστε χωριά. Είναι κι εμπυρετη... Ουφ μ'αυτες τις ιώσεις. Έχει καμία κοπέλα εμπειρία με γαστρεντερίτιδα στην εγκυμοσύνη;;
    • Καλησπερα. Οταν λες δεκατα τι εννοεις? Για τι θερμοκρασια μιλας? 
  • Νέες συζητήσεις