Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Δεν πειραζει τον επομενο μηνα! Θετικη ενεργεια και θα ερθει και το θαυματακι!!!
    • Να σ πω εμένα η γιατρός μ είπε ότι καλό είναι να έχουμε επαφές οποια στιγμή θέλουμε μέσα στο μήνα αλλά όταν ξεκινάνε οι γόνιμες δηλ πχ 9η-10η μέρα να σταματαμε μέχρι να δούμε τη στιγμή... Δηλ να έχουμε αποχή κάνα 4ημερο για πιο δυνατό σπέρμα! 
    • Κορίτσια εγώ πήγα στο ΙΚΑ προχθές μου έδωσαν ένα εντυπο α4 που επάνω είχε 3 δηλώσεις..μια του γιατρού που γράφει την Πητ μια του εργοδότη που λέει ποτέ σταματας την εργασία σου και μια φαινομενικά εμάς που υπογράφουμε ότι δεν θα δουλέψουμε για το διάστημα των ημερών που βρισκόμαστε σε κύηση και λοχεία...ο γιατρός μου είναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥΥ του πήγα το έντυπο αυτό και δεν το συμπλήρωσε αλλά μου εκτύπωσε μια δική του σελίδα που έγραφε την πήρε και ποσών εβδομάδων είμαι και το υπέγραψε...και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη το ίδιο μου είχε δώσει θυμάμαι...τώρα εάν μου κάνουν καμία παρατήρηση από το ΙΚΑ θα σας πω...επίσης από το ΙΚΑ μου είπαν ότι πρέπει να καταθέσω τα χαρτιά μου ενώ έχει ξεκινήσει η άδεια μου και όχι νωρίτερα...  
    • Ω όλα καλά να πάνε κοπέλα μου και με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σας 
    • Ο ιατρός μου κάνει στο μητέρα και στο γένεσης οπότε εκεί ότι κάνω μέχρι στιγμής ξέρω στο κέντρο του μητέρα ότι θα κάνω 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...