Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

χαχαχα...εμενα τ λεει: γιατρε μπορω ν ελπιζω στο 20%? 

του λεει πιστευε οτι θες αλλα μαλλον μπεμπα ειναι...

κ απο τοτε τ χωνεψε κ μ λεει κ δλδ θ μεγαλωσει κ θ μ τν πειραζουν.? κ αν μ τν στεναχωρησει κανενας βλακας θ τν σκοτωσω..κλπ..κλπ..

τ λεω ματακια μ κουλαρε,κ εγω ημουν κορη καποιου αλλα δν τ σκεφτοσουν κ πολυ αυτα...χαχα..

κ μν τ πολυλογω,ηδη μ λεει η κορη μου,η ετσι μ,κ θ ειναι κουκλα κ θ λατρευει τν μπαμπα τς...κλπ..

αχ οντως ομως εμεις τ κουβαλαμε 9 μηνες κ αυτα βγαινουν κ ειναι ολοιδια μαζι τς...

τ ιδιο ισχυει κ γ εμενα μ τν μπαμπα μ..χαχαχα

 

Έρωτας κανονικος.....Είναι πολύ ναζιαρικα τα κοριτσακια και δεμένα με το μπαμπά τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stelvan είπε:

Έρωτας κανονικος.....Είναι πολύ ναζιαρικα τα κοριτσακια και δεμένα με το μπαμπά τους!!!!!

το πιστευω πως θ ειμαι η κακια παντα... 

καταρχην ερχεται μ δινει ενα φιλακι...κ μετα παιζει  μ τν κοιλια μ κ απευθυνεται στην μπεμπα..σ δευτερη μοιρα απο τωρα...

αχ τ ν κανουμε.?!!?!?

ας ερθουν στον κοσμο κ ας τς μοιαζουν.. τι κ αν παιδευτηκαμε ν τ κανουμε..!?!?

χαχαχχαχαχαχ :P:P:P:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

το πιστευω πως θ ειμαι η κακια παντα... 

καταρχην ερχεται μ δινει ενα φιλακι...κ μετα παιζει  μ τν κοιλια μ κ απευθυνεται στην μπεμπα..σ δευτερη μοιρα απο τωρα...

αχ τ ν κανουμε.?!!?!?

ας ερθουν στον κοσμο κ ας τς μοιαζουν.. τι κ αν παιδευτηκαμε ν τ κανουμε..!?!?

χαχαχχαχαχαχ :P:P:P:):):)

xaxa!!!τι γλυκός...κι εγώ κοριτσάκι θέλω...βέβαια γερό να ναι και ότι νά ναι...δεν έχω δεί ακόμα τι είναι...περιμένω,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Αυχενική είναι να.κάνω περίπου τέλη Σεπτέμβρη....Εσύ έχεις κανει;;;;;στη κόρη μου μου το είπε ο υπερηχογραφιστης ότι 92%κοριτσι και έπεσε μεσα....άντε να δουμε......Έχω αγωνια....χαχαχαχα....

βρε κορίτσια ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για την αυχενική,, η οποία δεν θα έπρεπε να γίνετε πριν τον 3ο μήνα?

να δεις αν είναι όλα καλα?εμένα μου εδωσε ημ τέλος Σεπτέμβρη δλδ παρα 2 μέρες γίνομαι 12 εβδομάδων.

Έχω μπερδευτε'ι..πόσο είστε καλέ που είδατε κιόλας το φύλο?Θέλω κι εγώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η gogoylaaa είπε:

xaxa!!!τι γλυκός...κι εγώ κοριτσάκι θέλω...βέβαια γερό να ναι και ότι νά ναι...δεν έχω δεί ακόμα τι είναι...περιμένω,..

μ τ καλο γλυκια μ..κ ν ξερεις ειναι οτι νιωθουμε πως ειναι..!!!   ολα καλα θ πανε..κ συντομα θ τ δεις κ εσυ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η gogoylaaa είπε:

βρε κορίτσια ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για την αυχενική,, η οποία δεν θα έπρεπε να γίνετε πριν τον 3ο μήνα?

να δεις αν είναι όλα καλα?εμένα μου εδωσε ημ τέλος Σεπτέμβρη δλδ παρα 2 μέρες γίνομαι 12 εβδομάδων.

Έχω μπερδευτε'ι..πόσο είστε καλέ που είδατε κιόλας το φύλο?Θέλω κι εγώ!!!!!

εγω οταν εκανα αυχενικη ημουν 11+4... κ μ πιθανοτητα 80% ειδαμε πως ειναι μπεμπα..τ ειχε ορθανοιχτα τ ποδαρακια τς....

στις 24 οκτωβριου π θ κανω τν β επιπεδου θ τ σιγουρεψουμε....

θελω ν σ πωπως παιδευτηκα πολυ γ ν μπορεσω ν το καταλαβω αυτο μ τς μηνες δν ειναι οπως μετραμε κανονικα...

δλδ εμεις στον τεταρτο μπαινουμε στην 13+εβδομαδα.... κ οχι στην 12+..

κ γνκ η αυχενικη γινεται απο 11 μεχρι 13+6 εβδομαδες..κ εφοσον τ ζουζουνι σ ειναι τουλαχιστον 5+cm...

μ τ καλο ν τν κανεις..!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η gogoylaaa είπε:

βρε κορίτσια ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για την αυχενική,, η οποία δεν θα έπρεπε να γίνετε πριν τον 3ο μήνα?

να δεις αν είναι όλα καλα?εμένα μου εδωσε ημ τέλος Σεπτέμβρη δλδ παρα 2 μέρες γίνομαι 12 εβδομάδων.

Έχω μπερδευτε'ι..πόσο είστε καλέ που είδατε κιόλας το φύλο?Θέλω κι εγώ!!!!!

Γωγουλα είστε μια χαρά από εβδομάδα ....13 +τελειώνεις τρίτο και μπαίνεις τεταρτο......Εγώ έγραψα ότι στο πρώτο μου ζουζουνι το είχε δει το φύλο Ο υπερυχογραφιστης τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη είναι νωρίς ακόμη τέλη Σεπτέμβρη κάνω αυχενικγ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Γωγουλα είστε μια χαρά από εβδομάδα ....13 +τελειώνεις τρίτο και μπαίνεις τεταρτο......Εγώ έγραψα ότι στο πρώτο μου ζουζουνι το είχε δει το φύλο Ο υπερυχογραφιστης τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη είναι νωρίς ακόμη τέλη Σεπτέμβρη κάνω αυχενικγ

ρ κοριτσι παλι λαθος τ καταλαβα.? μ τ εξηγησαν 3 κοπελες κ μ ειπαν πως τωρα π εκλεισα τς 13 εβδομαδες..ειμαι δλδ 13+1 πως μπηκα στον τεταρτο κ μετραω 4μηνων κ 1 ημερα θεωρητικα...

οταν παω στο γιατρο μ θ τν ρωτησω κιολας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

ρ κοριτσι παλι λαθος τ καταλαβα.? μ τ εξηγησαν 3 κοπελες κ μ ειπαν πως τωρα π εκλεισα τς 13 εβδομαδες..ειμαι δλδ 13+1 πως μπηκα στον τεταρτο κ μετραω 4μηνων κ 1 ημερα θεωρητικα...

οταν παω στο γιατρο μ θ τν ρωτησω κιολας...

 

Οκ Πάμε πάλι με μπέρδεψες...Πόσο Είσαι ακριβώς τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stelvan είπε:

Οκ Πάμε πάλι με μπέρδεψες...Πόσο Είσαι ακριβώς τωρα

13+1... κ μ ειπαν πως εχω μπει στον τεταρτο... δλδ ειμαι 4μηνων κ 1 ημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

ρ κοριτσι παλι λαθος τ καταλαβα.? μ τ εξηγησαν 3 κοπελες κ μ ειπαν πως τωρα π εκλεισα τς 13 εβδομαδες..ειμαι δλδ 13+1 πως μπηκα στον τεταρτο κ μετραω 4μηνων κ 1 ημερα θεωρητικα...

οταν παω στο γιατρο μ θ τν ρωτησω κιολας...

 

Ωχ κοριτσακι!! Τα μπερδεψες λιγο!! Κλεινεις τον 3ο μηνα κ ΜΠΑΙΝΕΙΣ στον 4ο. Δηλ εισαι 3 μηνων κ 1 μερα!! Ειναι πολυ απλο: οι 3 μηνες εχουν 90 ημερες.. κ οι 13 βδομαδες εχουν 13x7 ημερες= 91 ημερες! Γι αυτο λεμε πως οταν κλεινουμε την 13η βδομαδα, κλεινουμε, δηλ ολοκληρωνουμε το 1ο τριμηνο κ ξεκιναει το 4ο!! Αυτη την στιγμη εισαι 3μηνων κ 1 μερα. Αν λοιπον σε ρωτησει καποιος ποσο εισαι, του απαντας "Μολις μπηκα στον 4ο"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Ωχ κοριτσακι!! Τα μπερδεψες λιγο!! Κλεινεις τον 3ο μηνα κ ΜΠΑΙΝΕΙΣ στον 4ο. Δηλ εισαι 3 μηνων κ 1 μερα!! Ειναι πολυ απλο: οι 3 μηνες εχουν 90 ημερες.. κ οι 13 βδομαδες εχουν 13x7 ημερες= 91 ημερες! Γι αυτο λεμε πως οταν κλεινουμε την 13η βδομαδα, κλεινουμε, δηλ ολικληρωνουμε το 1ο τριμηνο κ ξεκιναει το 4ο!!

χαχαχαχα δν θ τ καταλαβω ποτε..αληθεια...

ας πουμε εγω παντα εχω αντιθετη αποψη απο καποιους κ στα γενεθλια...εγω 20 μαιου εκλεισα τ 22 κ τωρα ειμαι 22 χρονων κ 3.5 μηνων χονδρικα..κ περπαταω προς τ 23...

αρα ετσι ν τ σκεφτω.? οτι εκλεισα τν 3 κ περπαταω γ τν 4?αρα ειμαι 3 μηνων κ 1 ημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Ωχ κοριτσακι!! Τα μπερδεψες λιγο!! Κλεινεις τον 3ο μηνα κ ΜΠΑΙΝΕΙΣ στον 4ο. Δηλ εισαι 3 μηνων κ 1 μερα!! Ειναι πολυ απλο: οι 3 μηνες εχουν 90 ημερες.. κ οι 13 βδομαδες εχουν 13x7 ημερες= 91 ημερες! Γι αυτο λεμε πως οταν κλεινουμε την 13η βδομαδα, κλεινουμε, δηλ ολικληρωνουμε το 1ο τριμηνο κ ξεκιναει το 4ο!!

Ακριβως........καθόμουν κ γω κ.μετραγα.....Δεν Είσαι 4 μηνών και μιας μέρας γιατί δεν διένυσες ακόμα το τεταρτο.....Είσαι τριών μηνών και μιας μέρας (από τον τέταρτο).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

χαχαχαχα δν θ τ καταλαβω ποτε..αληθεια...

ας πουμε εγω παντα εχω αντιθετη αοχη απο καποιους κ στα γενεθλια...εγω 20 μαιου εκλεισα τ 22 κ τωρα ειμαι 22 χρονων κ 3.5 μηνων χονδρικα..κ περπαταω προς τ 23...

αρα ετσι ν τ σκεφτω.? οτι εκλεισα τν 3 κ περπαταω γ τν 4?αρα ειμαι 3 μηνων κ 1 ημερα?

Ανά Γεια σου.....ακριβώς έτσι....έκλεισες τον τρίτο και διανυεις....περπατάς για τον τεταρτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stelvan είπε:

Ανά Γεια σου.....ακριβώς έτσι....έκλεισες τον τρίτο και διανυεις....περπατάς για τον τεταρτο

στον τεταρτο ποτε δλδ θ μπω..? 

χαχαχαχ πες μ γ ν ξερω ν τ εχω ετοιμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από σημερα θεώρησε ότι μπήκες στο τεταρτο......Ο οποίος διαρκεί από τη 14 εβδ.που είσαι εσύ Τώρα (13 και 1) Μέχρι και την 17 εβδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stelvan είπε:

Από σημερα θεώρησε ότι μπήκες στο τεταρτο......Ο οποίος διαρκεί από τη 14 εβδ.που είσαι εσύ Τώρα (13 και 1) Μέχρι και την 17 εβδ.

ουφ ωραια...αρα τν 4 θ τν κλεισω στις 1 οκτωβριου π θ ειμαι 17 εβδομαδων...

νμζω πως τ εχω ...

σας ευχαριστω κοριτσια μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerinant95 είπε:

ουφ ωραια...αρα τν 4 θ τν κλεισω στις 1 οκτωβριου π θ ειμαι 17 εβδομαδων...

νμζω πως τ εχω ...

σας ευχαριστω κοριτσια μ...

Ότι άλλο θες εδώ είμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

στον τεταρτο ποτε δλδ θ μπω..? 

χαχαχαχ πες μ γ ν ξερω ν τ εχω ετοιμο....

Αααχ!! Με εκανες τοσο πολυ να γελασω!! Λοιπον εχω να σου ανακοινωσω οτι μπηκες χθες στον 4ο. μπηκες-δεν τον εκλεισες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

Αααχ!! Με εκανες τοσο πολυ να γελασω!! Λοιπον εχω να σου ανακοινωσω οτι μπηκες χθες στον 4ο. μπηκες-δεν τον εκλεισες!!

χαχαχα λαθος ποτε θ τν κλεισω εννοουσα...

οτι μπηκα ευτυχως τ καταλαβα...

χαχαχαχαχαχαχ

πολυ μπερδεμα παντως..κ θ σας πω κ κτ αλλο..

γτ αλλη ημερομηνια αλλαζουμε μηνα κ αλλη γενναμε.?

πχπ εγω πητ εχω 11/3...

γτ μ λενε πως στον μηνα μ θ μπω στις 11 φεβρουαριου.?

κοριτσια ειναι  η πρωτη μ φορα κ ειμαι κ 22 κ δν ξερω τπτ...χαχαχα

δειξτε κατανοηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

χαχαχα λαθος ποτε θ τν κλεισω εννοουσα...

οτι μπηκα ευτυχως τ καταλαβα...

χαχαχαχαχαχαχ

πολυ μπερδεμα παντως..κ θ σας πω κ κτ αλλο..

γτ αλλη ημερομηνια αλλαζουμε μηνα κ αλλη γενναμε.?

πχπ εγω πητ εχω 11/3...

γτ μ λενε πως στον μηνα μ θ μπω στις 11 φεβρουαριου.?

κοριτσια ειναι  η πρωτη μ φορα κ ειμαι κ 22 κ δν ξερω τπτ...χαχαχα

δειξτε κατανοηση...

Πουλακι, μην αγχωνεσαι!! Να ρωτας ο,τι θελεις!! Ειμαστε κ σε σχεδον ημερομηνια..! Το δικο μου μπουμπουκι ειναι 13+3!! 11 φλεβαρη λες οτι θα εισαι στον μηνα σου γιατι θα μπεις στον 9ο (Οπως χθες μπηκες χθες στον 4ο). Κ οταν τον κλεισεις (τον 9ο) θα γεννησεις το αστερακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Πουλακι, μην αγχωνεσαι!! Να ρωτας ο,τι θελεις!! Ειμαστε κ σε σχεδον ημερομηνια..! Το δικο μου μπουμπουκι ειναι 13+3!! 11 φλεβαρη λες οτι θα εισαι στον μηνα σου γιατι θα μπεις στον 9ο φΟπως μπηκες χθες στον 4ο). Κ οταν τον κλεισεις (τον 9ο) θα γεννησεις το αστερακι σου!!

ναι αλλα παλι μ μπερδευει,εγω στον μηνα μ θ μπω στις ταδε εβδομαδες ή στις 11 φεβρουαριου.?

αυτο μ μπερεδευει...

γτ ν μν τ μετρανε απλα σ εβδομαδες ν ειμαστε ολες ευτυχισμενες..??

χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

ναι αλλα παλι μ μπερδευει,εγω στον μηνα μ θ μπω στις ταδε εβδομαδες ή στις 11 φεβρουαριου.?

αυτο μ μπερεδευει...

γτ ν μν τ μετρανε απλα σ εβδομαδες ν ειμαστε ολες ευτυχισμενες..??

χαχαχ

Το ιδιο ειναι απλα με την βδομαδα εισαι πιο συγκεκριμενη!! Δες αυτο, θα σε βοηθησει!!  http://www.onmed.gr/ygeia/story/337555/se-poio-mina-eimai-pos-tha-ypologisete-to-mina-egkymosynis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...