Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κοριτσια μου καλησπερα, δυστυχως το κομμάτι του θηλασμού αν δεν το ξέρεις ή δεν το χεις ειναι ζόρικο. γεννησα φυσιολογικα για δευτερη φορα ενα κοριτσακι 2800. η γεννα μου αυτή ητανε με τεχνητούς πονους κ αν και πιο γρήγορη απο την προηγούμενη θα έλεγα πιο ζόρικη, καθως οι τεχνιτοι ειναι χειρότεροι κ έπρεπε η μπεμπα να βγει άμεσα διοτι υπήρχε θεμα στο οποίο δεν θεωρω ότι πρέπει να αναλύσω καθως υπάρχουν κ αλλες κοπελες που θα γεννήσουν άμεσα. ολα πηγανε καλα γιατι αμέσως πήγα στο νοσοκομείο κ ας μην ειχα πονους παρα μόνο συσπασεις έντονες. Έτσι κ οποία συναντήσει κατι ας μην πει έλα μωρε ας περιμενω... Νοσοκομείο Δημόσιο. Οι μαίες ητανε άψογες και με βοήθησαν αφάνταστα (καλυτερα και απο τη πρωτη φορα) εξηγούσανε τα πάντα στον τοκετο κ δεν με άφησαν λεπτό μονη.  θηλασμος: στον πρώτο τοκετο δεν μου έδιναν ξενο αλλα ουτε καν βοηθούσαν!!! Και εγω δεν ειχα καθολου γαλα. Αποτέλεσμα μολις βγήκα απο το μαιευτήριο παράτησα το θηλασμο. τωρα με βοήθησαν αφάνταστα! Αν και ποναω πολυ και δεν έχω γαλα ιδιαίτερο ακολουθώ τη μικτή διατροφη κ προσπαθώ για να καταφέρω αποκλειστικό θηλασμο. ΝΑΙ ΠΟΝΑΕΙ! Αλλα σιγά σιγά μαλακώνει.  Ράμματα πιο λίγα απο τον πρώτο τοκετο. Φυσικα και ποναω αλλα κανω υπομονη... αυτη τη στιγμή έχω αγκαλια μια απο τις δυο αγάπες της ζωής μου και σκεφτομαι οτι παρόλο τους πονους γι αυτά Τα δυο πλάσματα ήταν οι πιο γλυκοί πονοι της ζωής μου...!   
    • Γεια σου κοριτσι μου! Εμενα μια ειχε αριστερά αλλα νομιζω 3 βαθμου για αυτο λεω οτι θεωρω οτι θα καταληξουμε σε εξωσωματικη. Δεν ξερω τιποτα ομως για αυτο. Που μπορει να γινει? Εξοδα? Τι φαρμακα? Εσυ πως ξεκινησες?
    • Για την σαλμπιγγογραφια..; Ναι από την 6 μέρα. Σ την 12 αν θυμάμαι καλά εγώ την είχα κάνει παντος 9η 
    • Σελίνα μου ποιον γιατρό (γυναικολόγο) έχεις εσύ; 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...