Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Είναι άλλη φάση το μονοκλινο! Κανείς ότι θες οπότε το θες έχεις ένα σύνοδο που μπορεί να μείνει μαζί σου το βράδυ, έχει μια πολυθρόνα που ανοίγει. Και το πιο σημαντικό για μένα σα νέα μαμά, έχεις το μωράκι δίπλα σου συνέχεια! Το ταΐζεις το αλλάζεις σου δείχνουν πως να το κάνεις μπάνιο! Όταν γύρισαμε σπίτι με τον σύντροφό μου ειμασταν έτοιμοι να περιποίηθουμε μόνοι μας το μωρό μας! 
    • Καλησπέρα, Ναι τα έπαιρνα μαζί με τα inofert φακελακια για 2 μήνες . Μάλλον μου έκαναν δουλειά  γιατί λόγω πολυκυστικών είχα κάποια προβλήματα τους τελευταίους μήνες με την ροή της περιόδου μου και τον προηγούμενο μήνα έφτιαξε αυτό και τώρα ειμαι έγκυος (αρχή αρχή βέβαια). Οπότε λογικά έκαναν δουλειά! Απλά να ξέρεις ότι επειδή είναι φυτικά μπορεί να περάσουν και 5 με 6 μήνες να δεις ουσιαστική διαφορά! Καλη επιτυχία σύντομα με θετικό τεστάκι!!!!
    • Πότε δεν ξέρεις! 😁Μπορεί να μην πιστεύουμε στον Βαλεντίνο αλλά πιστεύουμε στην αγάπη και στα θαύματα που μπορεί να φέρει! Εύχομαι εκείνη η ημέρα να γίνει επέτειος για εσάς... Η επέτειος που θα μάθετε ότι η αγάπη σας πραγματοποίησε το μεγαλύτερο θαύμα... Η ημέρα που οι δύο καρδιές σας θα χτυπάμε πλέον μέσα σου... ενωμένες!💗
    • @Sta33 :D :D :D Έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει η τιμή σε 48 - 72 ώρες οπότε νομίζω Πέμπτη-Παρασκευή θα πάω που να είναι πιο "safe"!!!Τι τέλεια που μου στέλνετε θετικά vibes !!!!! @Marba Nαι δυστυχώς! Μακάρι κορίτσι μου!!! @Sofia33 Nαι δεν νομίζω να είχαμε μετά τις 2/1 ελεύθερη επαφή οπότε κι εγώ σε αυτό που λες καταλήγω. Εντάξει θα χαλαρώσω αλλά στον αρραβωνιαστικό μου θα το πω αφού δω την αύξηση των τιμών!!!  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Υπάρχει κάποια κοπέλα που χρειάζεται ovitrelle άμεσα; Την χαρίζει μια κοπέλα κοντά μου γτ λήγει άμεσα τον άλλο μήνα....
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...