Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

Η ομάδα λέγεται Αττική: εθελοντική Ομάδα υποστήριξης θηλασμού. Απ οτι έχω μάθει από την ομάδα όλες μας εύκολα η δύσκολα μπορούμε να θηλασουμε και δεν πρέπει κανείς να μας πείσει ότι δεν μπορούμε :-)

Εμείς έχουμε αγοράσει καρότσι το τριπλό και έχουμε πάρει κ μερικά ρουχαλάκια. Σιγά σιγά θα πάρουμε αυτό το μήνα την κούνια ,το μπανακι και τα υπόλοιπα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Η ομάδα λέγεται Αττική: εθελοντική Ομάδα υποστήριξης θηλασμού. Απ οτι έχω μάθει από την ομάδα όλες μας εύκολα η δύσκολα μπορούμε να θηλασουμε και δεν πρέπει κανείς να μας πείσει ότι δεν μπορούμε :-)

Εμείς έχουμε αγοράσει καρότσι το τριπλό και έχουμε πάρει κ μερικά ρουχαλάκια. Σιγά σιγά θα πάρουμε αυτό το μήνα την κούνια ,το μπανακι και τα υπόλοιπα :-)

ααα θα μπω να δω... ευχαριστω..

κ εμεις τριπλο πηραμε,νμζω πως βολευει πιο πολυ.. κ μ ειπαν κιολας πως αν δν παρω λικνο μπορω ν βαλω τν μπεμπουλα μ ν κοιμαται σ ενα απο τ μερη τ καροτσιου παιρνωντας ενα εξτρα στρωματακι κ μια βαση..αλλα δν εχω αποφασισει ακομη..αχ σμρ η μαμα μ πηρε κ αλλα ρουχαλακια..απλα τ λατρεψα..ευτυχως π εχουμε κοριτσακιααα.!! μονο φορεματακι δν εχουμε παρει ακομη..

ελεγα ν τν παω απο τν αρχη στην κουνια αλλα μ λενε οι φιλες μ π εχουν παιδακια πως αν θηλαζω βολευει αυτο απο τ καροτσι γ ν τν εχω ακριβως διπλα μ,τουλαχιστον τς πρωτες 40 μερες...

εσυ τ λες.?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ  κοριτσια αρχισατε τα ψωνια ..τι ωραιααα!!!!!!στη κορη μου δε κρατιομουνα οτι εβλεπα ηθελα ναντο.παρω....χαχχαχα....και γω την.ειχα βαλει για 40 μέρες στη καλαθουνα του καροτσιου με βαση κ.ειχα παρει εξτρα ορθοπεδικο στρωμα.....εγω λεω στις διακοπες.χριστουγεννων να.ξεκινησω να.κοιταζω τι θα παρω θα κλεισουν τα σχολεια οποτε θα εχω χρόνο...ανυπομονωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/28/2017 at 8:52 ΜΜ, ο/η Love1988 είπε:

Πόσο χαίρομαι κούκλα μου!!! Είδες όλα καλά θα πάνε!!! :-) έρχονται οι κούκλες μας!!!

Κορίτσια έχετε σκεφτεί αν θα θηλασετε; Εγώ θέλω πολύ και έχω γινει μέλος σε μια ομάδα στο facebook για να αρχίσω να μαθαίνω πράγματα!

Επίσης παρήγγειλα δωρεάν δείγματα πάνες αγνοτις και μου ήρθε σήμερα ένα πακέτο με 26 πάνες πλήρωσα 2.90 τα έξοδα αποστολής :-)

   Κοριτσακι, καλα εκανες κ μπηκες στην ομαδα θηλασμου. Προσπαθησε να παρακολουθησεις κ τα σεμηναρια του Ελενα. Ειναι χωρις ραντεβου κ παει οποια κοπελα θελει..!!

   Ο θηλασμος ειναι το πιο πολυτιμο δωρο, η πιο σημαντικη φροντιδα που μπορουμε να κανουμε για τα κουταβακια μας!!!!

   ΠΟΟΟΟΣΟ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν μένω πια στην Αθήνα οπότε δεν μπορώ να παρακολουθήσω αυτα τα σεμινάρια όμως διαβάζω αρκετά για να μάθω. 

Κορίτσια σήμερα είμαι 27+1 και για πρώτη φορά είδα στο στήθος μου μια διάφανη σταγόνα από το πρωτόγαλα. Εσείς έχετε; ξέρω ότι δεν πρέπει να πειραζουμε καθόλου το στήθος σε αυτή τη φάση. Κάπως περίεργα ένιωσα που το είδα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να σου πω την αλήθεια από την πρώτη μέρα που έμεινα έγκυος... άσχετα αν δε το είχα καταλάβει... στο στήθος μου είχε δημιουργηθεί μια μικρή κοριτσα στο κέντρο ακριβώς της θηλης... Και μέχρι σήμερα που πλησιάζω στην 29η εβδομάδα... ακόμη υπάρχει αυτή η κοριτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Δυστυχώς δεν μένω πια στην Αθήνα οπότε δεν μπορώ να παρακολουθήσω αυτα τα σεμινάρια όμως διαβάζω αρκετά για να μάθω. 

Κορίτσια σήμερα είμαι 27+1 και για πρώτη φορά είδα στο στήθος μου μια διάφανη σταγόνα από το πρωτόγαλα. Εσείς έχετε; ξέρω ότι δεν πρέπει να πειραζουμε καθόλου το στήθος σε αυτή τη φάση. Κάπως περίεργα ένιωσα που το είδα :-)

 Γραψε στο google "Στελιος Παπαβεντσης-παιδιατρος" κ διαβασα τα αρθρα του για τον θηλασμο..! Θα σε βοηθησει απιστευτα κ θα με θυμηθεις. Αναλυει τα παντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

 Γραψε στο google "Στελιος Παπαβεντσης-παιδιατρος" κ διαβασα τα αρθρα του για τον θηλασμο..! Θα σε βοηθησει απιστευτα κ θα με θυμηθεις. Αναλυει τα παντα!!

Εχω παρει τα βιβλια του και με βοηθησε παρα πολυ! Κοριτσια δεν υπαρχει γυναικα που να μην μπορει να θυλασει. Μονο γυναικα που δεν την εχουν ενημερωσει σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε???? Σήμερα μιας Κ είναι Κυριακή έκανα το εξής... έψαξα στο διαδίκτυο ώστε να βρω παιδικές εταιρείες με ρούχα. Τροφές.  Ειδή υγιεινής για το μωρό και έκανα εγγραφή σε αρκετά απο αυτά ώστε να μου στέλνουν κουπόνια ή δωρεάν δείγματα για το μωρό.  Έχουμε που έχουμε τόσα έξοδα... από όπου μπορούμε να επωφεληθούμε να το ψαξουμε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!!! Μια χαρά είμαι εγώ! :-) Σε ποια εκανες εγγραφή; Εγώ εκανα στην αγνοτις και μου εστειλαν ενα κουτί πάνες και εκανα και στο babyspace που νομιζω σου στέλνουν ενα κουτί με διάφορα πραγματακια οταν εισαι μεταξύ  έβδομου και ένατου μήνα. Εγώ είμαι στην 28η και έκανα τώρα παραγγελία :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love1988 είπε:

Γειά σου!!! Μια χαρά είμαι εγώ! :-) Σε ποια εκανες εγγραφή; Εγώ εκανα στην αγνοτις και μου εστειλαν ενα κουτί πάνες και εκανα και στο babyspace που νομιζω σου στέλνουν ενα κουτί με διάφορα πραγματακια οταν εισαι μεταξύ  έβδομου και ένατου μήνα. Εγώ είμαι στην 28η και έκανα τώρα παραγγελία :-)

Χαίρομαι που είσαστε καλα!!! Έκανα πέρα από agnotis και στο babyspace... Επίσης στο caredirect, Libero, babylino, proderm...σε κάποια με κρέμες...nutricia, noynoy, milupa και σε κάποια ακόμη τα οποία βρήκα στο διαδίκτυο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2017 at 4:58 ΜΜ, ο/η Love1988 είπε:

Γειά σου!!! Μια χαρά είμαι εγώ! :-) Σε ποια εκανες εγγραφή; Εγώ εκανα στην αγνοτις και μου εστειλαν ενα κουτί πάνες και εκανα και στο babyspace που νομιζω σου στέλνουν ενα κουτί με διάφορα πραγματακια οταν εισαι μεταξύ  έβδομου και ένατου μήνα. Εγώ είμαι στην 28η και έκανα τώρα παραγγελία :-)

Εν τω μεταξύ εχθές έκανα την εγγραφή στο caredirect  και σήμερα μου τηλεφώνησαν ότι σε 1 με 2 μήνες θα μου στείλουν ένα πακέτο που είναι για νέες μητέρες εντελώς δωρεάν με κούριερ και έχει διαφορά αντικείμενα φροντίδας για το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πώς είστε;; σήμερα μπήκα στην 29η βδομάδα. Από συμπτώματα πως είστε; Εγώ ξεκινησα να περπατάω όσο μπορώ αλλά κουράζομαι αρκετά. Επίσης αν κάτσω για ωρα σε καναπέ η καρέκλα με πονάει πολύ η πλάτη μου. Το βράδυ κάθε δυο ώρες σηκωνομουν για τουαλέτα και με πονουσε μεση πόδια κ λιγο κοιλια. Μάλλον κρυωσα λίγο. Περιμένω πως κ πως σε μια βδομάδα να παω στο γιατρό. Εχω αρχίσει κ ανυπομονώ να δω τη μπέμπα να δω πως είναι κ να την πάρω αγκαλιά..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια μου πώς είστε;; σήμερα μπήκα στην 29η βδομάδα. Από συμπτώματα πως είστε; Εγώ ξεκινησα να περπατάω όσο μπορώ αλλά κουράζομαι αρκετά. Επίσης αν κάτσω για ωρα σε καναπέ η καρέκλα με πονάει πολύ η πλάτη μου. Το βράδυ κάθε δυο ώρες σηκωνομουν για τουαλέτα και με πονουσε μεση πόδια κ λιγο κοιλια. Μάλλον κρυωσα λίγο. Περιμένω πως κ πως σε μια βδομάδα να παω στο γιατρό. Εχω αρχίσει κ ανυπομονώ να δω τη μπέμπα να δω πως είναι κ να την πάρω αγκαλιά..

 

   Καλα ειμαστε κοριτσακι!! Εγω σε γιγες μερες μπαινω 28η!! \

   Νιωθω συνεχεια την μικρη μου αλλα αν καμια μερα την νιωσω λιγοτερο απο τα συνηθισμενα, αγχωνομαι παααρα πολυ..!!

   Το χειροτερο μου συμπτωμα ειναι η βραδυνη δυσφορια... Μολις δηλαδη φαω βραδυνο κ ξαπλωσω στον καναπε, δεν μπορω να σηκωθω ευκολα, γυρναω πλευρο με δυσκολια κ εχω συχνα καουρες ενω ολη την ημερα ειμαι μια χαρα... Η πλατη μου ειναι πολυ καλυτερα γιατι εγω πονουσα απο την  12η βδομαδα κ ολοι μου λεγαν τοτε οτι θα χειροτερεψει. Αλλα τοτε ημουν ξαπλωμενη. Τον τελευταιο 1,5 μηνα περπαταω καθε μερα μια ωρα κ πιστευω οτι μ'εχει βοηθησει πολυ αυτο.. Ο πιο ενοχλητικος πονος ειναι αυτος που νιωθω καποιες φορες ψηλα στο στομαχι-κατω απο τον θωρακα...

   Τελευταια εχω προσεξει πολυ με τα κιλα μου γιατι ειχα παρει πολλα στον 5ο (5 κιλα!!). Τωρα πηρα σε 1 μηνα 1,5 κιλο κ εφτασα συνολικα στα 9!!! Νομιζω οτι θα τα πιασω τα 15...! Θελω να προσεχω ομως γιατι οι επομενοι μηνες ειναι κρισιμοι για διαβητη κυησης.. Μετραω στο σπιτι απο την 16η, 2 φορες τη βδομαδα το σακχαρο (νηστικη κ μετα τα γευματα) κ την πιεση... Ενω ειχα τελειες τιμες απο την αρχη, παρατηρω οτι το τελευταιο 10ημερο, το νηστικο μου σακχαρο ψιλοανεβαινει... Δηλ ενω στην αρχη ηταν 84-88 τωρα ειναι 90-94 κ να φανταστειτε οτι προσεχω περισσοτερο.. Ο γιατρος μου λεει οτι στην πορεια της κυησης το σακχαρο εχει ανοδικη ταση γι'αυτο θελει προσοχη στην εγκυμοσυνη.. Ευτυχως οι μεταγευματικες τιμες ειναι καλες αλλα δεν ξερω....το 95 ειναι το οριο κ δε θελω να το ξεπερασω... Σε λιγες μερες θα δει τα αποτελεσματα κ ο γιατρος μου...

   Τι αλλα εσεις?? Τραγουδατε στα νινακια σας???? Εγω θα κανω νεα καριερα στο τραγουδι οπου να'ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που είσαι καλά! Οπως βλέπεις έχουν ξεκινήσει κάποιες αϋπνίες. Σηκώθηκα πριν λίγο και προσπαθώ να ξανακοιμηθω αλλα τίποτα! Εγώ καουρες ακομα δεν έχω μονο καποιους πονους στον αφαλο η στα πλάγια αν κατσω για πολύ ώρα και μετά σηκωθώ. Σαν πιάσιμο..Περιμένω και εγώ να περάσουν οι μέρες να πάω στο γιατρό..σε μια βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερααα!!!επιτελους παντρευτηκαμε κ εμεις... 27+3 σμρ..12κιλα εχω παρει μεχρι τωρα..αλλα εχω αρχισει κ προσεχω σιγα σιγα...ελπιζω ν μν ξεπερασω τα 20κιλα...στο γιατρο εμεις θ παμε 28 τ μηνα..αργουμε ακομη...

απο ψωνια μας εμεινε μονο η αλλαξιερα/σιφονιερα.. 

κοριτσια θελω τν βοηθεια σας..εχω αρχισει κ γινομαι δυσκινητη..κ νευριαζω πολυ μ τν εαυτο μ..εχω καουρες καπου καπου...κ ποναει η μεση μου καθε φορα που σηκωνομαι...κ αυπνια φουλ τ βραδυ..προχθες ξυπνησα απο τς 4 κ κοιμηθηκα γυρω στις 7..χθες ξυπνηγα καθε μια ωρα περιπου...η μπεμπα μ ειναι πολυ ζωηρη..μου αρεσε ναι μεν γτ εχουν μεινει μονο 2μηνες ακομη περιπου...αλλα απο τν αλλη κουραζομαι πολυ οταν δν κοιμαμαι ν ειμαι κακοκεφη κ κομμενη ολη τν μερα..κοιμαμαι τ μεσημερι μιση ωρα κ νιωθω λες κ κοιμαμαι 10 ωρες..σας κουρασα συγνωμη..,ελπιζω ολες ν ειστε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

Κοριτσια καλησπερααα!!!επιτελους παντρευτηκαμε κ εμεις... 27+3 σμρ..12κιλα εχω παρει μεχρι τωρα..αλλα εχω αρχισει κ προσεχω σιγα σιγα...ελπιζω ν μν ξεπερασω τα 20κιλα...στο γιατρο εμεις θ παμε 28 τ μηνα..αργουμε ακομη...

απο ψωνια μας εμεινε μονο η αλλαξιερα/σιφονιερα.. 

κοριτσια θελω τν βοηθεια σας..εχω αρχισει κ γινομαι δυσκινητη..κ νευριαζω πολυ μ τν εαυτο μ..εχω καουρες καπου καπου...κ ποναει η μεση μου καθε φορα που σηκωνομαι...κ αυπνια φουλ τ βραδυ..προχθες ξυπνησα απο τς 4 κ κοιμηθηκα γυρω στις 7..χθες ξυπνηγα καθε μια ωρα περιπου...η μπεμπα μ ειναι πολυ ζωηρη..μου αρεσε ναι μεν γτ εχουν μεινει μονο 2μηνες ακομη περιπου...αλλα απο τν αλλη κουραζομαι πολυ οταν δν κοιμαμαι ν ειμαι κακοκεφη κ κομμενη ολη τν μερα..κοιμαμαι τ μεσημερι μιση ωρα κ νιωθω λες κ κοιμαμαι 10 ωρες..σας κουρασα συγνωμη..,ελπιζω ολες ν ειστε καλα!!

   Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω για να βοηθουσα κ τον εαυτο μου...! Εγω αμα ξαπλωσω μετα το βραδυνο φαγητο, θελω γερανο μετα για να σηκωθω... 

   Η μονη συμβουλη που εχω να σου δωσω κ εμενα με εχει βοηθησει ειναι να προσπαθησεις να μεταφερεις ολα τα γευματα σου νωριτερα ωστε να τρως βραδυνο πριν τις 20:30. Δηλ τρωε μεσημεριανο κοντα στις 1-2, κατι ελαφρυ κατα 4-5 κ βραδυνο στις 8. Εγω ειδα πολυ μεγαλη διαφορα κ στην δυσφορια αλλα με βοηθησε πολυ κ στον ελεγχο των κιλων (χωρις να πειναω). Επισης ειναι ιδανικο για την αποφυγη του διαδητη κυησης (σε συνδιασμο φυσικα με την σωστη διατροφη). Αν πεινασεις μετα τις 8 φαε μια πρασινη σαλατα (χωρις ψωμια) ή ενα γιαουρτι ή φρουτα ή λιγο γαλα με δημητριακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Θ τ δοκιμασω...ενω τς 2τελευταιες εβδομδες ημουν οκ μ τ φαγητο..τωρα εχω αρχισει αυτες τς μερες ν πειναω συνεχεια ολη τν ωρα...αχ ελπιζω ν μν παρω πανω απο 20κιλα...οχι τπτ αλλα καθομαι στο κρεβατι κ δν μπορω ουτε πλευρο ν γυρισω..

η μαμα μ μ ειπε σμρ οτι ξυπνησε τ βραδυ κ μ ακουσε π "βογκαγα" ενω προσπαθουσα ν γυρισω στο αλλο πλευρο... κ εχω ακομη 2μηνες γεματους!!

κ πλεον κοιμαμαι μονη μ..ειναι ολο τ κρεβατι γεματο μαξιλαρια..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι κάνετε; και εγώ ότι κάνει η ροζμαρυ κάνω στο φαγητό και κοιμάμαι πλέον στις 11 12 με πολύ λιγότερη δυσφορία και από κιλά μόνο 2 για 30η σχεδόν 31η εβδομάδα. ευτυχώς γιατί είχα παραπάνω και δεν θα με έβλεπα καλά... κατερινατ 8 9 βδομάδες ακόμα υπομονή τελειωνουμε όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοβ μία από τα ίδια με την κούραση και τα πονακια και το περπάτημα.. βλέπω άλλες με την κοιλιά στο στόμα και ένα δύο παιδιά και δουλειά και τρέχουν και τις θαυμαζω.. εγώ όλο αχ και βαχ.. :dry::lolno:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η donnat είπε:

λοβ μία από τα ίδια με την κούραση και τα πονακια και το περπάτημα.. βλέπω άλλες με την κοιλιά στο στόμα και ένα δύο παιδιά και δουλειά και τρέχουν και τις θαυμαζω.. εγώ όλο αχ και βαχ.. :dry::lolno:

Χαχαχα.. μ τ αχ κ τ βαχ μου γελαω μ εγω...

η μαμα πριν 25 χρονια εγκυος στον 8ο μηνα κ ετρεχε κ πηδαγε σαν τ κατσικι κανοντας γυμναστικη στο σχολειο τς..εγω στον 7ο κ ακομη κ τ σηκωμα απο τ κρεβατι μεχρι τν τουαλετα τ σκεφτομαι...χαχαχα...

κοριτσια μ εγω επειδη εχω φοβηθει πολυ κ εχω δει κ πολλα τν τελευταιο καιρο,σκεφτομαι αν δν εχει ερθει η μπεμπα μ απο μονη τς ν πω στο γιατρο μ ν κανουμε προκλησηση μολις κλεισω τς 37εβδομαδες...εφοσον η μπεμπα μ ειναι στα κιλα π πρεπει κ γνκ ολα οσα χρειαζονται..! Τ ξερω οτι αυτο ισως ειναι λιγο εγωιστικο,αλλα ανυπομονω ν τν παρω αγκαλια!!!αλλα πιο πολυ θελω ν ειμαι σιγουρη πως δν θεχω θεματα ουτε εγω ουτε η μπεμπα μ!!τ λετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εγώ στην 30η εβδομάδα κρατιέμαι ακόμα στα 8 κιλά συνολικά... ας ελπίσω τώρα που θα σταματήσω τη δουλειά 29/12 και θα ειμαι σπίτι δε θα γυρίζω σαν το γυπα μέσα στην κουζίνα!!! 

Εγώ πάλι είχα δυσφορία την 28η και 29η εβδομάδα... Μετά μου πέρασε. Αν και δεν τρώω αργά και το βραδινό μου είναι κανένα γιαουρτάκι με φρούτο ή λαχανικά και πολλά πολλά μανταρίνια ? ... Δεν ξέρω κορίτσια Αλλά πρέπει να τρώω 1 κιλό την ημέρα!

Κατά περίεργο τρόπο δε σηκώθηκα για τουαλέτα το βράδυ!!!!! Θα πρέπει κάπου να το σημειώσω ???

Εγώ όταν το θυμάμαι μετράω την πίεση μου... το σάκχαρο οχι.  Και επίσης συνεχίζω το μισάωρο περπάτημα την ημέρα. 

Αυτά από εμάς!!!  

Ελπίζω να είσαστε οοοοολες καλά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...