Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Θα ήθελα την γνώμη σας για τον στολισμό για τα στέφανα γάμου. Πως θα προτιμούσατε να είναι απλά, με μαργαριταράκια,στρασάκια;

_________________4e2fd8d6691f9.jpg

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Για να βγαζει θετικο εστω και αχνο...ειναι θετικο!!!  Ολα καλα να σου πανε! 😊
    • Αγαπούλα μου, από το να μην ξέρεις τι σου γίνεται, καλύτερα να κάνεις κάποιες παραπάνω εξετάσεις! Τουλάχιστον έτσι δεν κάνεις τυχαίες προσπάθειες! 😉😉😉😉
    • Όχι ότι δεν σε καταλαβαίνω αλλά οι γιατροί πάντα (και καλά κάνουν εδώ που τα λέμε) σε βάζουν να κάνεις συν εξετάσεις για να είναι σίγουροι πως θα προχωρήσουν !!μην σκέφτεσαι της εξέτασης σκέψου το νινι που είναι στο δρόμο 😉
    • Και εγω το εύχομαι!! Αυτο που με προβληματίζει ειναι οι εντονοι πονοι που ειχα . Για εμενα οι πονοι δεν ειναι κατι καινούργιο, απο κοριτσακι μεχρι και τωρα στην περιοδο μου σπαραζα απο τους πονους. Αν αυτο τελικα ομως δεν ειναι περίοδος και ητανε αιμορραγία εμφυτευσης δεν θα επρεπε να μην ποναω;     
    • Εγω εκανα σαλπιγγογραφια με υπέρηχο..Αλλα ο γιατρός μου ειπε οτι θέλει πρωτα να παω να μιλήσουμε και θα μου κανει και έναν υπέρηχο γιατι την τριτη λογικα θα εχω ωορρηξία και μιας και θα πάω την δευτερα να δούμε κι αν κανω σωστές ωορρηξιες..Ξςρεις μωρε γιατι φοβαμαι??Μην μου πει πάλι πρεπει να κάνεις αλλη εξέταση κλπ κλπ..Δηλαδή δεν μπορώ αλλο αυτές τις εξετασεις..βαρεθηκα😋😋
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...