Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Θα ήθελα την γνώμη σας για τον στολισμό για τα στέφανα γάμου. Πως θα προτιμούσατε να είναι απλά, με μαργαριταράκια,στρασάκια;

_________________4e2fd8d6691f9.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Έχουμε 1/2.  Το ξέρω και εμένα έτσι ήταν μέχρι πριν 2 εβδομάδες. Το είπα στον γιατρό και μου είπε, όταν πίνει πολύ σημαίνει πως πεινάει πολύ! Είχε φτάσει να μου πίνει και 200ml προς το βράδυ πάνω στην πείνα της. Αφού όλη μέρα με 90ml και 100ml, μου υποσιτιζόταν. Βοήθησε πολύ το nexium και η αλλαγή στις θηλές. Σήμερα της κόψαμε όμως το nexium και σε κάποια φάση μου γκρίνιαξε λίγο στο μπουκάλι, αλλά τα ήπιε. Θα το παρακολουθώ και θα πάρω τον γιατρό αν έχουμε τα ίδια! Μη την πιάσει πάλι πόνος/καούρα τι στο καλό είναι αυτό και κόψει. Πόσο πονάει η ψυχή μου ρε κορίτσια που τα τραβάνε αυτά!  Έχω πετάξει τουλάχιστον 1-2 κουτιά και το καταραμένο είναι και ακριβό! Χαλάλι της! Δε ήξερα όμως πόσο να φτιάξω! Πάντα έπεφτα έξω! Έφτιαχνα 90, έπινε 120. Έφτιαχνα 120, έπινε 70.  Που πάντα βγαίνουν και παραπάνω, τώρα τα 150, μου βγαίνουν 175.
    • Ωχ περαστικά ρε αγαπη.. Ειπαμε 9 πέφτουμε 10 σηκωνόμαστε αλλά δεν ειπαμε κυριολεκτικα 😂😂😂😂 Τρολλαρω λίγο να σου φτιαξω την διάθεση ❤️❤️
    • Εμεις συμπασχουμε!! Άφθονο γάλα έχω  πετάξει. Κ το λυπάμαι. Εσεις πήρατε βάρος?
    • Περιμένω να μου έρθει η περίοδος αφου τώρα είναι πρησμένα όλα.  
    • Πινει μπόλικο γαλατακι μπραβοοο!! Εμενα πίνει 6 με 7 γεύματα δεν έχει στάνταρ μλ πίνει μια 120 μια 140 θα πιει και 90 και είναι μέρες όπως σήμερα που στις 7 το πρωί ηπιε 140 στις 10 κ μισή ηπιε 100 στις 2 πάρα ηπιε 120 στις 5 πάρα ηπιε 70 και στις 7 μισή 60  δεν είναι στα καλά της σήμερα..Δυστυχώς δεν έχει στάνταρ ωρες που πίνει που σημαίνει δεν υπάρχει πρόγραμμα κάτι που δεν είναι καθόλου καλό αλλά αφού δεν θέλει την ίδια ποσότητα σε κάθε γεύμα είναι λογικό μια να πεινάει νωρίτερα και μια αργότερα και έτσι με ταλαιπωρεί γιατί δεν ξέρω πότε πεινάει και κάνω γάλα κι το πετάω.  
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...