Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο ή αρνητικο?


Ritaa

Recommended Posts

Kοριτσια καλημερα!!!Σας διαβαζω αρκετο καιρο!! Ειμαι και εγω στην προσπαθεια σύλληψης! εχω κυκλο 28-30 μερες βρισκομαι στην 32μερα.. σημερα ειδα λιγο αιμα οχι ομως οπως κανονικα.. Μπορειτε να μου πειτε τι βλεπετε στη φωτο γιατι εχω μπερδευτει..

19964739_10209221576795588_1241546970_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι, στο κινητο δε φαινεται καλα η φωτο.. παρ'ολ'αυτα, αν εχει εστω κ αχνη δευτερη γραμμη, θεωρειται θετικο (αρκει βεβαια να εμφανιστηκε μεσα σε 5 λεπτα). Κανε μια χοριακη κ αν βγει θετικη, παρε αμεσως τηλ τον γιατρο σου κ πες του κ για το αιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ritaa είπε:

Kοριτσια καλημερα!!!Σας διαβαζω αρκετο καιρο!! Ειμαι και εγω στην προσπαθεια σύλληψης! εχω κυκλο 28-30 μερες βρισκομαι στην 32μερα.. σημερα ειδα λιγο αιμα οχι ομως οπως κανονικα.. Μπορειτε να μου πειτε τι βλεπετε στη φωτο γιατι εχω μπερδευτει..

19964739_10209221576795588_1241546970_n.jpg

κοριτσακι μου!Την ιδια γραμμη ειχα δει κι εγω την ημερα της αναμενομενης περιοδου μου και ημουν εγκυος!!!!Με το καλοοοοοο.Κανε και μια χοριακη αμεσα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προλαβαινεις να κανεις κ σημερα χοριακη! Το τεστ, εχει σχεδον την ιδια τιμη.. αν σου βγει παλι θετικο ετσι κι αλλιως θα κανεις χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι, στο κινητο δε φαινεται καλα η φωτο.. παρ'ολ'αυτα, αν εχει εστω κ αχνη δευτερη γραμμη, θεωρειται θετικο (αρκει βεβαια να εμφανιστηκε μεσα σε 5 λεπτα). Κανε μια χοριακη κ αν βγει θετικη, παρε αμεσως τηλ τον γιατρο σου κ πες του κ για το αιμα.

 

19866472_10209221765840314_755172420_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μ το τεστ δειχνει  θετικο!!  (αρκει οντως να φανηκε η γραμη εντως 5 λεπτων)κανε τη Δευτερα μια χωριακη και παρε τον γιατρο σου !!! μεχρι τοτε προσπαθησε να εισαι ξαπλωμενη και να μην κουραζεσαι!!!

ευχομαι ολα να τελεια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2017 at 0:07 ΜΜ, ο/η Ritaa είπε:

 

19866472_10209221765840314_755172420_n.jpg

@RITA ειναι θετικο ! Απλα πράξε σύντομα Γτ ισως χρειάζεται προγεστερονη ! ?Εύχομαι το επιθυμητό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Έκανα χοριακη το Σάββατο. Σήμερα το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα και θα πάω στο γιατρό στις 7..του είπα στο τηλ ότι έχω αίμα.. Με ρώτησε αν ποναω του είπα όχι και μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου όλα θα πάνε καλά.. Για να δούμε τι θα γίνει..εχω πολύ αγωνία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια, 

Σημερα εκανα ενα τεστ clear blue το οποιο έληγε αυτον τον μηνα. Βγηκε θετικο... 

Βεβαια εχω πάρει αλλο ενα άλλης εταιρείας να το κανω αυριο το πρωι.. Αγχωνομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maraki_21 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια, 

Σημερα εκανα ενα τεστ clear blue το οποιο έληγε αυτον τον μηνα. Βγηκε θετικο... 

Βεβαια εχω πάρει αλλο ενα άλλης εταιρείας να το κανω αυριο το πρωι.. Αγχωνομαι!! 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Λογικό το άγχος σου! Προσπάθησε να είσαι χαλαρή.. Κάνε και το άλλο και παρε τον γιατρό σου!! Καλή επιτυχίααααα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maraki_21 είπε:

Ναι αγχώνομαι γιατι δεν ηταν μεσα στα τοσο αμεσα σχεδια μας!! 

Πολλες φορές τα παιδιά δεν έρχονται οπότε το θελουμε εμεις. Θα έδινα τα παντα για να ημουν κ εγω εγκυος. Κανε το Σταυρο σου που ηρθε τοσο εύκολα. Συμφωνώ με τη @marinamanoulitsa, τα παιδια ειναι ευλογια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πολλες φορές τα παιδιά δεν έρχονται οπότε το θελουμε εμεις. Θα έδινα τα παντα για να ημουν κ εγω εγκυος. Κανε το Σταυρο σου που ηρθε τοσο εύκολα. Συμφωνώ με τη @marinamanoulitsa, τα παιδια ειναιευλογια

 

Λοιπον,  μόλις έκανα κ το δευτερο τεστ (IQ). Για το αποτελεσμα δεν είμαι 100% σιγουρη αλλα μαλλον είναι θετικο, η δευτερη γραμμη που αποδεικνύει το θετικο αποτέλεσμα είναι άχνη, ομως υπαρχει.

Και ναι ειναι ευλογία δεν το συζητώ κ το αγχος μου δεν τοσο στις αλλαγες που θα εχω στο σωμα μου αρχικά κ μετα στη ζωη μου, αλλα στο πως θα μεγαλώσει οταν ο μισθός δεν φτανει ουτε για τον εαυτο μας (δεν συζητώ για τα εξοδα μεχρι να γεννηθεί) το αγχος μου ειναι κυριως αυτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τελικά ήταν βιοχημικη η εγκυμοσύνη μου κορίτσια! Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι όλα είναι έτοιμα και θα έρθει πολύ σύντομα το μωράκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματικα λυπάμαι πολύ @Ritaa μου.Ξέρω ότι τώρα δεν θα είσαι και στην καλύτερη σου φάση αλλά τωρα που πήρε μπροστά ο οργανισμος μου βουρ για τον επόμενο κύκλο και να ξέρεις ότι ο οργανισμός θυμάται και έχει δίκιο ο γιατρος σου.

Τουλάχιστον εσύ ξέρεις ότι μπορείς να πιάσεις εμείς ούτε αυτό δεν γνωρίζουμε. 

Μάζεψε λοιπόν τα κομμάτια σου και προχωρα,μέσα από την καρδιά μου στο λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Πράγματικα λυπάμαι πολύ @Ritaa μου.Ξέρω ότι τώρα δεν θα είσαι και στην καλύτερη σου φάση αλλά τωρα που πήρε μπροστά ο οργανισμος μου βουρ για τον επόμενο κύκλο και να ξέρεις ότι ο οργανισμός θυμάται και έχει δίκιο ο γιατρος σου.

Τουλάχιστον εσύ ξέρεις ότι μπορείς να πιάσεις εμείς ούτε αυτό δεν γνωρίζουμε. 

Μάζεψε λοιπόν τα κομμάτια σου και προχωρα,μέσα από την καρδιά μου στο λέω 

Κοριτσάκι μου γλυκό ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση!! Ξέρω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο οπότε χαμογελαω και δεν στεναχωριεμαι!! Θα έρθει το ξέρω :)  είμαι εδώ και περιμένω όποτε αυτό θεωρησει ότι είναι η σωστή στιγμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ritaa είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση!! Ξέρω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο οπότε χαμογελαω και δεν στεναχωριεμαι!! Θα έρθει το ξέρω :)  είμαι εδώ και περιμένω όποτε αυτό θεωρησει ότι είναι η σωστή στιγμή! 

Χάρηκα πολύ για την απάντηση που έδωσες. Μπράβο σου καρδούλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...