Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας...


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η peacock είπε:

Ένας χρόνος πέρασε.... σας κραταω μεσα στη καρδιά μου σφιχτά..από εκεί δε θα μου φύγετε...

Μου λείπετε....💔

Αγαπημένο Peacockaki.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή την έχω βιώσει την αποβολη και την αποξεση,γι αυτο γραφω.Αλλά δε γραφω για μας.γραφω για τους αντρες μας.Δε καταλαβαινουν οπως εμεις.Δεν ηταν μεσα σε αυτους.Αλλα προσοχή.Αυτό που θα πω ειναι πολυ σκληρο.Μην αφησετε το θρηνο και την στεναχωρια σας να διωξει τον αντρα σας.Δεν αντεχουν διπλα σε μια γυναικα χαλια επ απειρον.Ειδικα οταν συμβαινει πολλες φορες.Μασατε τα δοντια σας και σηκωθειτε.Αλλιως εκτος του μωρου θα χασετε και τον αντρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 6/4/2021 at 1:25 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Ένας χρόνος πέρασε.... σας κραταω μεσα στη καρδιά μου σφιχτά..από εκεί δε θα μου φύγετε...

Μου λείπετε....💔

Σε σκέφτομαι  βρε καρντεσακι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2021 at 11:13 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε σκέφτομαι  βρε καρντεσακι μου. 

❤️ κοριτσακι μου γλυκό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Και πάλι κάθισα στη στάση του λεωφορείου...με φόβο μα και με ελπίδα ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω να φτάσω...το λεωφορείο ήρθε, μπήκα μέσα, βρήκα και θέση, βολεύτηκα δειλά, πήρα βαθιά ανάσα και είπα "ξεκινάμε!".... Ξαφνικά ο οδηγός φρεναρε απότομα! "Peacock, λυπάμαι κατεβαίνεις πάλι..." Έμεινα πίσω να βλέπω το λεωφορείο να χάνεται στη στροφή μαζί με τον αγώνα μου και την ελπίδα μου. 

Πάλι αιμορραγία, πάλι πηγματα, πάλι πόνος, πάλι εικόνες... Συνήθισα μάλλον... 

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω ρε κορίτσι μου, γιατί? Δεν μπορώ καν να φανταστώ τι περνάς. Σε θαυμάζω για τον αγώνα σου όπως κι άλλες πολλές εδώ μέσα. 

Εύχομαι όλος αυτός ο αγώνας να σε οδηγήσει σύντομα εκεί που θες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock δεν το πιστεύω... πάλι με τον ίδιο τροπο; Ίδια τραγωδία; Δεν φαντάζεσαι πόσο λυπάμαι... Αν θελήσεις μίλησε μας, είμαστε εδώ για σένα. Την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock δεν μπορώ να το πιστέψω... Είδα το ποστ σου κ λέω επιτέλους το κορίτσι μας θα πει τα κατάφερα! Ειλικρινά λυπάμαι τόσο πολύ. Ξέρω ότι τα λόγια δε σου λένε τπτ αυτή τη στιγμή αλλά ειλικρινά πονάω (κ όλα τα κορίτσια) με σένα. Πραγματικά δεν έχω άλλα λόγια 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Και πάλι κάθισα στη στάση του λεωφορείου...με φόβο μα και με ελπίδα ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω να φτάσω...το λεωφορείο ήρθε, μπήκα μέσα, βρήκα και θέση, βολεύτηκα δειλά, πήρα βαθιά ανάσα και είπα "ξεκινάμε!".... Ξαφνικά ο οδηγός φρεναρε απότομα! "Peacock, λυπάμαι κατεβαίνεις πάλι..." Έμεινα πίσω να βλέπω το λεωφορείο να χάνεται στη στροφή μαζί με τον αγώνα μου και την ελπίδα μου. 

Πάλι αιμορραγία, πάλι πηγματα, πάλι πόνος, πάλι εικόνες... Συνήθισα μάλλον... 

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας....

 

Κοριτσάκι μου γλυκο 😕 δεν ξέρω τι να πω ποσες δύναμης έχεις ,πόσες αντοχές.  Δεν ξέρω αλλά σκάω σκάω ρε γμτ δεν ξέρω πραγματικά αυτό το χαζολεωφορειο θέλει έναν οδηγό που θα βαστάει καλά το τιμόνι!!! 

Δεν ξερω πραγματικά πως μπορώ να σε βοηθήσω , τρέχουν τοοοοσαααα στο μυαλό μου πως θα μπορούσα να σε βοηθήσω.. 

Δες την καρεν κοπέλα μου δεν το έβαλε κάτω. Ξέρω επίπονο,  ξέρω οικονομικά δύσκολα αλλά  ΟΧΙ δεν θα του περάσει! 

Σε παρακαλώ πολύ με καθαρό μυαλό σκέψου το επόμενο σχέδιο και μέσα σε αυτό θέλω να έχεις πλάνοοοο Β !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η peacock είπε:

Και πάλι κάθισα στη στάση του λεωφορείου...με φόβο μα και με ελπίδα ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρω να φτάσω...το λεωφορείο ήρθε, μπήκα μέσα, βρήκα και θέση, βολεύτηκα δειλά, πήρα βαθιά ανάσα και είπα "ξεκινάμε!".... Ξαφνικά ο οδηγός φρεναρε απότομα! "Peacock, λυπάμαι κατεβαίνεις πάλι..." Έμεινα πίσω να βλέπω το λεωφορείο να χάνεται στη στροφή μαζί με τον αγώνα μου και την ελπίδα μου. 

Πάλι αιμορραγία, πάλι πηγματα, πάλι πόνος, πάλι εικόνες... Συνήθισα μάλλον... 

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας....

 

Λυπάμαι πολύ πάρα πολύ...

Καλό κουράγιο και δύναμη peacockακι!

Δεν έχω λόγια που να μπορούν να απαλύνουν τον πόνο σου μονο μια μεγάλη αγκαλιά έστω και απο εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...είμαι κι εγώ μια κοπέλα που θέλω να κάνω τουλάχιστον ένα παιδάκι...με μένα όλα καλά...ο άντρας μου έχει πρόβλημα με το σπέρμα του...μέχρι να το ανακαλύψουμε πέρασαν τα χρόνια...τώρα είμαι 42...κάναμε ήδη μια εξωσωματική αποτυχημένη και έχουμε άλλα 4 έμβρυα κατεψυγμένα...αλλά εμένα έχει να μου έρθει περίοδος από  τις 16 Ιουνίου...έκανα δύο χοριακές την μια 19 Ιουλίου & την άλλη 27 Ιουλίου...αρνητικές και οι δύο...ενδιάμεσα μου ήρθαν και 2 σταγόνες αίμα...και νόμισα ότι μου ήρθε η περίοδος...όμως τίποτα...μετά από την 2 αρνητική χοριακή μετά από μια εβδομάδα χωρίς περίοδο και πάλι έκανα τεστ εγκυμοσύνης...αρνητικό βγήκε...από τότε τίποτα...δεν έχω περίοδο...είναι 10 Αυγούστου...η γιατρός που με εξέτασε είπε ότι δεν βλέπει κάτι.. έκανα και εξετάσεις θυρεοειδούς...σε φυσιολογικά επίπεδα...μήπως μπαίνω σε κλιμακτήριο...??? Μου το είπαν και αυτό...δεν ξέρω τι να κάνω...θα πάω και σε άλλο γιατρό...εσείς τι γνώμη έχετε...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock ακι μας.. είναι πολύ συγκινητική η ιστορία σας..  Να το χαίρεστε το αγοράκι σας! Γερό και τυχερό που είναι σίγουρα με εσάς γονείς! 
Ολα τα καλά και πολλή αγάπη εύχομαι στο καινούριο σας ταξίδι.. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Να σου ζήσει, γερό να είναι! Καλά έκανες και το έγραψες να δώσεις ελπίδα και σε εμάς που προσπαθούμε και πολλές φορές απογοητευόμαστε. 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Καλώς δεχτηκατε στην αγκαλιά σας το πρίγκιπα της ζωής σας!! 😍😍😍😍

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε γλυκιά μου, πάντα υγιή και ευτυχισμένο να είναι το αγοράκι σας για μια ολόκληρη ζωή!! Ότι καλύτερο εύχομαι ολόψυχα!! 💖💖💖💖💖

Καλή ανάρρωση και σε εσένα γλυκιά μανούλα! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Τι να πει κανεις για αυτό...!! Δεν κρατας ολον τον κοσμο αγκαλια΄ τώρα? Χαλάλι οι αμέτρητες διαδρομές, διέγραψε τα όλα, τίποτα δεν ειναι ίδιο. Ενας άλλος ανθρωπος ξύπνησε στις 3/7 μαζί με αυτό το καστανό αγόρι. 

ΖΗΣΕ την κάθε στιγμή, ρούφα τις μυρωδιές, κράτα στη μνήμη σου κάθε ερέθισμα. Αφοσιωσου σε αυτο το πλάσμα, η καταιγίδα κόπασε και βγηκε ενα λαμπερο ουρανιο τόξο. Στέγνωσαν τα δάκρυα, μονο χαράς τώρα! ❤️ Ευχομαι το καστανό αγόρι να ειναι ευτυχισμένο και να γίνει ενας υπεροχος άνθρωπος που θα κανει τον κοσμο αυτό λίγο καλύτερο στην πορεία της ζωής του. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Συγκινητική η ιστορία σου κορίτσι μου γλυκό. Κάποτε ανέβηκα κ εγω στο τρένο και με κατέβασαν ακριβώς στη μέση της διαδρομής. 4 χρόνια τώρα το έχω πάρει μετά πόδια τι κ αν τρεχω είμαι στο ίδιο σημείο ταλαιπωρημενη αλλά ακόμα συνεχίζω κ ελπίζω να περάσει το τρενο κ για μένα κ να με πάει στο προορισμό. Χάρηκα για το αισιο τέλος να χαίρεσαι το παιδάκι σου να είναι πάντα γερό και καλοτυχο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Ποσο δυναμη και κουραγιο δινει το μηνυμα σου σε ολες εμας που προσπαθουμε και ποναμε. Να σας ζησει το μωρακι σας. Να ειναι καλοτυχο και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και χαμογελαστοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @peacock! Επιτέλους ήρθε η πολυπόθητη στιγμή! Την άξιζες με τα χίλια! Μια όμορφη ζωή στον μπέμπη με υγεία κι αγάπη! Κι εσείς γεροί να του δείχνετε τον κόσμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 7:29 ΠΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

@peacock ακι μας.. είναι πολύ συγκινητική η ιστορία σας..  Να το χαίρεστε το αγοράκι σας! Γερό και τυχερό που είναι σίγουρα με εσάς γονείς! 
Ολα τα καλά και πολλή αγάπη εύχομαι στο καινούριο σας ταξίδι.. 
 

Ευχαριστώ ☺️❤️ εσύ ξέρεις από την αρχή όλον αυτόν τον αγώνα! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 9:30 ΠΜ, ο/η Mary_piggy είπε:

Να σου ζήσει, γερό να είναι! Καλά έκανες και το έγραψες να δώσεις ελπίδα και σε εμάς που προσπαθούμε και πολλές φορές απογοητευόμαστε. 😇

Ευχαριστώ ☺️ 

Χαίρομαι αν μπορώ να δώσω ελπίδα σε κάποιο κορίτσι με την ιστορία μου... Δε ξεχνώ τι πέρασα...είμαι εδώ για όποια κοπέλα θέλει βοήθεια η σε κάποιον να μιλήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 10:43 ΠΜ, ο/η Kiddo είπε:

Καλώς δεχτηκατε στην αγκαλιά σας το πρίγκιπα της ζωής σας!! 😍😍😍😍

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε γλυκιά μου, πάντα υγιή και ευτυχισμένο να είναι το αγοράκι σας για μια ολόκληρη ζωή!! Ότι καλύτερο εύχομαι ολόψυχα!! 💖💖💖💖💖

Καλή ανάρρωση και σε εσένα γλυκιά μανούλα! 😘😘😘

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου ☺️ 

Είμαι εδώ και το ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 12:30 ΜΜ, ο/η Mummy2be είπε:

Τι να πει κανεις για αυτό...!! Δεν κρατας ολον τον κοσμο αγκαλια΄ τώρα? Χαλάλι οι αμέτρητες διαδρομές, διέγραψε τα όλα, τίποτα δεν ειναι ίδιο. Ενας άλλος ανθρωπος ξύπνησε στις 3/7 μαζί με αυτό το καστανό αγόρι. 

ΖΗΣΕ την κάθε στιγμή, ρούφα τις μυρωδιές, κράτα στη μνήμη σου κάθε ερέθισμα. Αφοσιωσου σε αυτο το πλάσμα, η καταιγίδα κόπασε και βγηκε ενα λαμπερο ουρανιο τόξο. Στέγνωσαν τα δάκρυα, μονο χαράς τώρα! ❤️ Ευχομαι το καστανό αγόρι να ειναι ευτυχισμένο και να γίνει ενας υπεροχος άνθρωπος που θα κανει τον κοσμο αυτό λίγο καλύτερο στην πορεία της ζωής του. 🥰

Ευχαριστώ για τις ευχές! 

Τα ίδια και περισσότερα θα περνούσα αρκεί να είχα αυτό το καστανό αγόρι στην αγκαλιά μου! Με τη γέννηση του....ξαναγεννήθηκα...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 12:33 ΜΜ, ο/η Zenia z είπε:

Συγκινητική η ιστορία σου κορίτσι μου γλυκό. Κάποτε ανέβηκα κ εγω στο τρένο και με κατέβασαν ακριβώς στη μέση της διαδρομής. 4 χρόνια τώρα το έχω πάρει μετά πόδια τι κ αν τρεχω είμαι στο ίδιο σημείο ταλαιπωρημενη αλλά ακόμα συνεχίζω κ ελπίζω να περάσει το τρενο κ για μένα κ να με πάει στο προορισμό. Χάρηκα για το αισιο τέλος να χαίρεσαι το παιδάκι σου να είναι πάντα γερό και καλοτυχο ❤

Λυπάμαι πολύ που έχεις ταλαιπωρηθεί τόσο.... Πραγματικά σε καταλαβαίνω... 

Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να έρθει σύντομα το ουράνιο τόξο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...