Μετάβαση σε περιεχόμενο

επαφη


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια...εχω ενα προβλημα και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ντρεπομαι λιγο να το πω αλλα δεν θελω να το κρατω μεσα μου...πριν λιγες μερες περασα μια βιοχημικη κυηση και απο τοτε και μετα κατα την κορυφωση για να το πω οσο πιο κοσμια μπορω νιωθω εναν εντονο αλλα λιγων δευτερολεπτων πονο στη μητρα...ξερετε που μπορει να οφειλεται αυτο??ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η stasoula είπε:

Καλησπερα κοριτσια...εχω ενα προβλημα και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ντρεπομαι λιγο να το πω αλλα δεν θελω να το κρατω μεσα μου...πριν λιγες μερες περασα μια βιοχημικη κυηση και απο τοτε και μετα κατα την κορυφωση για να το πω οσο πιο κοσμια μπορω νιωθω εναν εντονο αλλα λιγων δευτερολεπτων πονο στη μητρα...ξερετε που μπορει να οφειλεται αυτο??ευχαριστω

Καλησπερα κοριτσι! Δεν εχω η ιδια εμπειρια αλλα μετα τη βιοχημικη πηγες στο γιατρο; εκανες υπερηχο; αυτο το ρωταω αν τσεκαρε οτι ειναι ολα ενταξει επισης μηπως ειναι ασχετο και ειναι πχ καμια κυστουλα; με εναν υπερηχο θα τα αποκλεισεις ολα αυτα. Αλλο ενδεχομενο μηπως ειναι ψυχολογικο βρε παιδι μου, λεω τωρα γιατι καμια φορα το μυαλο μας παιζει περιεργα παιχνιδια. Τελος, εχμ... Ο πονος ειναι ενοχλητικος; γιατι καμια φορα οταν εχουμε πολυ εντονο οργασμο μπορει να νιωθουμε καπως σαν πονο, αλλα δεν ειναι κατι κακο. Εφοσον βεβαια εχεις αποκλεισει καθε αλλο ενδεχομενο, λεω μηπως ειναι φυσιολογικο και απλα πλεον εχεις πιο εντονο οργασμο; εκτος αν σου δημιουργει πολυ δυσφορια οποτε οκ δεν το θελουμε αυτο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η stasoula είπε:

Ναι όλα εντάξει από το γιατρό μου...Δεν υπήρχε θέμα...μπορεί να είναι περιστασιακο

Μπραβο κοπελα μου, καταρχας αυτο ειναι το σημαντικο οτι αποκλειουμε καθε παθολογικη αιτια. Αρα λογικα κανει εντονη συσπαση εκεινη την ωρα η μητρα σου και αυτο σε θορυβησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...