Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαταραγμένη χλωρίδα


Recommended Posts

Κορίτσια μου Καλησπέρα σας!!Επερνα αντιβίωση και την τελείωσα πριν 10 μέρες αλλά η τρελή δεν πήρα τα ultra με τη σωστή δοσολογία και διαταράχτηκε η χλωρίδα μου.Μου έδωσε ο γιατρός τα Εva biolact(υπόθετα) έκανα και καλλιέργεια και βγήκε καθαρή.Εχετε να προτείνετε και κάτι ακόμα για να τη ισσοροπήσω πάλι?Πχ αν τρώω γιαούρτι θα με βοηθήσει τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου Καλησπέρα σας!!Επερνα αντιβίωση και την τελείωσα πριν 10 μέρες αλλά η τρελή δεν πήρα τα ultra με τη σωστή δοσολογία και διαταράχτηκε η χλωρίδα μου.Μου έδωσε ο γιατρός τα Εva biolact(υπόθετα) έκανα και καλλιέργεια και βγήκε καθαρή.Εχετε να προτείνετε και κάτι ακόμα για να τη ισσοροπήσω πάλι?Πχ αν τρώω γιαούρτι θα με βοηθήσει τώρα?

Αχ κοριτσι μ πωσ σε καταλαβαινω τα περασα κ εγω αυτα!!!να σ πω εμενα με εσωσαν τα ultra!!!αυτα τα υποθετα τ ειχα παρει παλια κ μετα απο δυο μερεσ εβγαλα κατι σαν μεγαλο σπυρι τ αφησα πονουσα απιστευτα δν εφυγε ουτε μ αντιβιωση κ τελικα πηγα στν γιατρο κ μ τ αφαιρεσε!!!μην τ θυμαμαι!!!βεβαια μν επηρεαστεισ γτ μπορει απλα να ετυχε δν μ ειπε κ μ σιγουρια αν ηταν απ αυτο ή απλα ετσι βγηκε!!!εχω ακουσει γ το κεφιρ υπαρχουν κ γιαουρτια κ γαλα κεφιρ...δν  τα δοκιμασα γτ δν πινω γαλα κ αφου ειδα οτι συνηλθα με τα ultra δν πηρα κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου Καλησπέρα σας!!Επερνα αντιβίωση και την τελείωσα πριν 10 μέρες αλλά η τρελή δεν πήρα τα ultra με τη σωστή δοσολογία και διαταράχτηκε η χλωρίδα μου.Μου έδωσε ο γιατρός τα Εva biolact(υπόθετα) έκανα και καλλιέργεια και βγήκε καθαρή.Εχετε να προτείνετε και κάτι ακόμα για να τη ισσοροπήσω πάλι?Πχ αν τρώω γιαούρτι θα με βοηθήσει τώρα?

καλησπέρα! Κάποια στιγμή που έπαθα μυκητίαση, εκτός από μια κρέμα που έβαζα για 7 μέρες κολπικά, ο γιατρός μου είχε πει γιαούρτι αλλά αυτό με την πέτσα. Είναι πολύ καλό αν τρως ένα με δυο την ημέρα είναι καλύτερα κι από τα ultra levour.. Αλλά αφού η καλλιέργεια είναι καθαρή , τι σε ανησυχεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!Απλά δεν μπορώ να φάω εύκολα το γιαούρτι με τη πέτσα γι αύτο προτίμω τα ultra.Δυστυχώς είμαι της χάπας:)!!Θα πάω σε λίγο μαρκετ και θα πάρω όμως να φάω,ας ζοριστώ!! Το κουλό είναι κι ας μην βγήκαν μύκητες αν διαταραχθεί η χλωρίδα έχει ως σύμπτωμα αίσθημα καύσου και λίγη ξηρότητα.Νιώθω λίγο καλύτερα με τα υπόθετα της EVA!!Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...