Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Η γευση της γλυκοζης παλευεται μια χαρα. Οκ δεν ειναι και το πιο ευχαριστο πραγμα στον κοσμο γιατι ειναι κατι πολυ πολυ γλυκο αλλα κατεβαινει (λες και εφαγα πανω απο 5 σιροπιαστα γλυκα χαχα). Δλδ εκεινη την ωρα που το πινεις πιστευω οτι δεν αηδιαζεις, γιατι δεν ειναι κατι τρομερο. Μετα ισως προκαλεσει υπνηλια, αναγουλα, ζαλαδα. Εμενα ναι...μετα απο λιγα λεπτα με ανακατεψε αλλα περασε γρηγορα. Το πολυ να περασα 10 λεπτακια δυσκολα που επαιρνα βαθιες ανασες να μην τα βγαλω. Μετα αρχισε να υποχωρει και  στη 1 ωρα ημουν παλι περδικι. Αλλες κοπελες μπορει να μη νιωσουν και τιποτα ασχημο. Διπλα μου ειχα κι αλλη εγκυο για καμπυλη. Αυτη μου ειπε οτι ενιωσε υπνηλια και μικρη ζαλαδα. Τα αποτελεσματα μου ειπαν την Τριτη γιατι ειχα μεσα και ουρων και γενικη αιματος κτλ.  Αν ειχα σκετη καμπυλη πιστευω τη Δευτερα θα τα επαιρνα, δηλαδη την επομενη εργασιμη.
    • Καλημέρα! Τι μας τα δίνουν κι αυτοί τότε;των 50 είχε των 100 δεν έχουν.
    • Καλέ εννοείται θα τα καταφέρεις! Το συζητάς; Εδώ τα καταφέρνουν μαμάδες με μωράκια που έμειναν εβδομάδες σε θερμοκοιτιδα και έπιναν μόνο ξένο. Μικρά βηματάκια κάθε μέρα. Μην έχουμε και υπερβολικές απαιτησεις από ένα πλασματάκι 4 ημερών 🤗 Νομίζω θα βοηθήσει πολύ και η ομαδα που λέει το @zwoulini πρέπει να μας προσκαλέσει κάποιος για να γίνουμε μελη;
    • Καλημέρα! @Χρυσάφω περαστικά κορίτσι μου! @Starrr περιμένουμε τα νέα σου! @egw κάθε βράδυ είναι ξύπνα - κοιμήσου για μένα. Έρχεται ξημερώματα  η μικρή στο κρεβάτι μας και πάω εγώ στο δικό της γιατί δεν μπορώ το στριμωξίδι. Και μετά από λίγο έρχεται και ο σκύλος για να τον βγάλω έξω στην αυλή... θέλω να 😴 !!!
    • @misofeggaro αυτό με τις ψαροκροκέτες έκανε τα σάλια μου να τρέξουν! Και ένα ουζάκι, τυροκρεκέτες κλπ.....γιαμ γιαμ!
  • Νέες συζητήσεις