Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεες Εγκυουλες!!


Recommended Posts

Ανυπομονώ οσο δε φαντάζεσαι να ακουσω καρδούλα!!! Σημερα το πρωί ειχα λιγο λιτρινο σκούρο προς καφετι και ξεκίνησα ξάπλα και ουτροτζεσταν... Στην αρχη εκλαψα αλλα οι φιλες μου με εβαλαν στη θεση μου και τωρα ειμαι τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενας χρόνος μαζί με τη @mommy86 που ημασταν στα ίδια θεματα με τις ίδιες ανησυχίες...

Χαίρομαι με τα νεα σου κουκλακι μου ζωγραφιστό! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου αγαπημένο. Ποσες ανησυχίες, ποσα ονειρα, ποση στήριξη!!!! Οταν λεω φιλες εννοω εσας... Χωρις εσσς δε ξερω αν θα τα κατάφερνα!!! Ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολες σας και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εγκυοσκονη(γιατι η μπεμπεδοσκονη δεν ειδα να αποδίδει...) 

Σας ευχαριστώ φιλεναδες μου γλυκές και σας περιμένω σε αυτα τα νεα λημέρια!!!!! 

@Petalouditsa28, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @Lisaki 80,  @peacock και @Παρασκευαιδου

Παρασκευαιδου εσυ τα λημερια αυτα τα περπαταπερπατάς απο τον Φεβρουάριο βέβαια!!! 

Σας αγαπωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ευχάριστα Νέα! Μια όμορφη εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωράκι εύχομαι! Τελικά τα δύο χρόνια όπως μ έλεγε ο γιατρός μ είναι απολύτως φυσιολογικός χρόνος για αυτές τις ηλικίες. Εμείς τα καταφέραμε στους 26 μήνες με θέμα στο σπέρμα κ ένα μήνα πριν την εξωσωματική. 

Γρήγορα κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια π προσπαθούν με κάθε τρόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κι εμείς να ερθουμε σε τετοια θεματακια συντομα... μακαρι για όλα τα κορίτσια που προσπαθουν!

Σου στελνω μια μεγάαααλη αγκαλιά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς όπως τα λες.. Και εμείς θεμα με το σπέρμα με πολλες ανωμαλες μορφές και κινητικότητα στο τσακ καλη... Ολα πηγαν υπέροχα πμως και ετσι να συνεχισουν... Για ολες μας!!! Τελικά θαύματα γίνονται ετσι??!!! Μπραβο diwni  μου!!! Με το καλο να κρατησετε το μωράκι σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock δε νομίζω να με αφησετε μονη... Ειμαι σιγουρη πως πριν καν το καταλάβουμε θα ειμαστε ολες εδω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..νεα εγκυουλα είμαι και εγω μετα από πολύ κοπο....την δευτερα εκανα την αυχενικη και εχω στην κοιλιτσα μου ένα παιδι 6.5 εκατοστα με 165 παλμους..η αυχενικη μου είναι 1.5..περιμενουμε βεβαια και τα αποτελέσματα του papp-a...

 

 

αυτή είναι και η στορια μου....!!!πατηστε το βελακι πανω δεξια και μεταβείτε στο κατβ μερος της σελίδας..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diwni μου να σου ζησει!!! Να ειναι γερη και καλοτυχη η μπουμπου σου! 

Sofia89 συγχαρητηρια για την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλο να μας έρθουν τα μωρακια μας!! Εγω ακομη δεν ειμαι τοσο προχωρημένη και δε ξερω να σου απαντήσω. Σου ευχομαι να ειναι ολα καλα πάντως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎5‎/‎10‎/‎2017 at 8:39 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Sofia89 φοβερη η ιστορια σου!  Σου εύχομαι απο καρδιας να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Σε ευχαριστω παρα πολύ κουκλα μου..να εισαι καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ένα υπεροχο γερο μωρουλι..!!!οσο για την ιστορια μου οντως είναι ετσι τα πραγματα...αλλα ευχαριστω τον θεο που πλεον εχω στην κοιλιτσα μου το θαυματακι μου και ευχομαι να συνεχισουν όλα να πηγαινουν καλα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

@peacock μου αγαπημένο. Ποσες ανησυχίες, ποσα ονειρα, ποση στήριξη!!!! Οταν λεω φιλες εννοω εσας... Χωρις εσσς δε ξερω αν θα τα κατάφερνα!!! Ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολες σας και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εγκυοσκονη(γιατι η μπεμπεδοσκονη δεν ειδα να αποδίδει...) 

Σας ευχαριστώ φιλεναδες μου γλυκές και σας περιμένω σε αυτα τα νεα λημέρια!!!!! 

@Petalouditsa28, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @Lisaki 80,  @peacock και @Παρασκευαιδου

Παρασκευαιδου εσυ τα λημερια αυτα τα περπαταπερπατάς απο τον Φεβρουάριο βέβαια!!! 

Σας αγαπωωωω

Μάμμυ μου!! ευχομαι ολόψυχα ξανά και ξανά τα καλύτερα!!! με το καλό να ζήσεις το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Κορίτσια έκανα εχθές χοριακή. ...είμαι στην 6 εβδομάδα κύησης! !!!! 

Συνγχαρητηρια  κοριτσι μου..σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kwn/na 2 είπε:

Κορίτσια έκανα εχθές χοριακή. ...είμαι στην 6 εβδομάδα κύησης! !!!! 

Με το καλο κορίτσι μου!!! Ειμαστε σχεδον στα ιδια!!!! Συγχαρητηρια για την εγκυμοσύνη σου! 

Πηγες στο γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Κορίτσια μου με το καλό τα μωράκια μας...είμαι κ εγώ έγκυος 12 εβδομάδων και έχω κ ένα αγοράκι 15 μηνών!!!! 

Συγχαρητηρια κσι σε σένα τονια!!!! Με το καλο να δεχτεις και το δεύτερο μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2017 at 3:47 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

@peacock μου αγαπημένο. Ποσες ανησυχίες, ποσα ονειρα, ποση στήριξη!!!! Οταν λεω φιλες εννοω εσας... Χωρις εσσς δε ξερω αν θα τα κατάφερνα!!! Ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολες σας και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εγκυοσκονη(γιατι η μπεμπεδοσκονη δεν ειδα να αποδίδει...) 

Σας ευχαριστώ φιλεναδες μου γλυκές και σας περιμένω σε αυτα τα νεα λημέρια!!!!! 

@Petalouditsa28, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @Lisaki 80,  @peacock και @Παρασκευαιδου

Παρασκευαιδου εσυ τα λημερια αυτα τα περπαταπερπατάς απο τον Φεβρουάριο βέβαια!!! 

Σας αγαπωωωω

Αγαπούλα μου γλυκιά.ποοοσοοο χαίρομαι για Σένα μόνο να ξερες!!! ? ? ? 

Χοροπηδουσα σαν το χαζό όταν είδα για την εγκυμοσύνη σου... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2017 at 10:55 ΠΜ, ο/η mommy86 είπε:

Συγχαρητηρια κσι σε σένα τονια!!!! Με το καλο να δεχτεις και το δεύτερο μωράκι σου!!! 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου με το καλό κ το δικό σας νινακι.... Ανυπομονώ να περάσει ο καιρός να το πάρω αγκαλιά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας !!!!!! Εγω ειμαι παλια στο forum αλλα μωλις την Δευτερα εμαθα μετα απο την τεταρτη εξωσωματικη πως ολα πηγανε καλα και εχω μια τελεια θετικη χωριακη οποτε καταλαβενετε την χαρα μου και την αγωνια μου την αλλη Τεταρτη θα κανω τον πρωτο μου υπερηχο!!!!!!!!!!!να δουμε αν ειναι ενα η δυο!!!!!!!!!!!!ακομα δεν το πιστευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2017 at 4:47 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

@peacock μου αγαπημένο. Ποσες ανησυχίες, ποσα ονειρα, ποση στήριξη!!!! Οταν λεω φιλες εννοω εσας... Χωρις εσσς δε ξερω αν θα τα κατάφερνα!!! Ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολες σας και ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εγκυοσκονη(γιατι η μπεμπεδοσκονη δεν ειδα να αποδίδει...) 

Σας ευχαριστώ φιλεναδες μου γλυκές και σας περιμένω σε αυτα τα νεα λημέρια!!!!! 

@Petalouditsa28, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @Lisaki 80,  @peacock και @Παρασκευαιδου

Παρασκευαιδου εσυ τα λημερια αυτα τα περπαταπερπατάς απο τον Φεβρουάριο βέβαια!!! 

Σας αγαπωωωω

Δεν θα πω τίποτε άλλο παρά μόνο Σ´αγαπω!!!τα υπόλοιπα τα ξερεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η love30 είπε:

Γεια σας κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας !!!!!! Εγω ειμαι παλια στο forum αλλα μωλις την Δευτερα εμαθα μετα απο την τεταρτη εξωσωματικη πως ολα πηγανε καλα και εχω μια τελεια θετικη χωριακη οποτε καταλαβενετε την χαρα μου και την αγωνια μου την αλλη Τεταρτη θα κανω τον πρωτο μου υπερηχο!!!!!!!!!!!να δουμε αν ειναι ενα η δυο!!!!!!!!!!!!ακομα δεν το πιστευω!!!!

Συγχαρητηρια!!!! Τελικά με υπομονή και επιμονή ολα γίνονται!!!! Σου ευχομαι απο τη ψυχη μου να σουπανε ολα υπεροχα εως το τελος, να εχεις μια πολυ πολυ ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλια το η τα μωρακι/μωρακια σου πουε τοση δυναμη ψυχης απεκτησες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...