Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mou stamatisan oi nauties!


Recommended Posts

Geia sasmanoules kai mellouses manounes!!!Vriskome stin 10 evdomada kai proseksan pws den exw tis  nauties pou eixa san na psilostamatisan exei simvei se kamoia auto???To stithos mou einai kanonika prismeno opws itan stin arxi kai exw ta klassika ponakia xamila.Tin Deutera exw randevou gia deftero iperixo alla mexri tote tha skasw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kounelitsa είπε:

Geia sasmanoules kai mellouses manounes!!!Vriskome stin 10 evdomada kai proseksan pws den exw tis  nauties pou eixa san na psilostamatisan exei simvei se kamoia auto???To stithos mou einai kanonika prismeno opws itan stin arxi kai exw ta klassika ponakia xamila.Tin Deutera exw randevou gia deftero iperixo alla mexri tote tha skasw....

Γεια σου και εσενα μελουσα μαμα μη σκας και μην ανγχωνεσαι αναμονη για το 2 υπερηχο σου ολα καλα θα ειναι και για τους δυο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kounelitsa είπε:

Se eixaristw poli makari na einai ola kala :x

Δεν είναι κατι...απολύτως φυσιολογικό καθώς πλησιάζεις στο επόμενο τρίμηνο αρχίζουν να εξασθένουν και εσύ θα αρχίσεις να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχι τι αγχη τραβαμε, μια ωχ αυτα τα συμπτωματα μας παιδευουν και αν σταματησουν ωχ γιατι σταματησαν. Ετσι κι εγω στην αρχη, τωρα ειμαι στην 27η βδομαδα. Πχ εγω ειχα αναγουλες-ταση για εμετο κτλ γυρω στην 11η αν θυμαμαι καλα ηρεμησαν και ξαφνου στην 13η ειχα και εμετους λιγες μερες. Θελει ηρεμια, σημαντικο να ακους το σωμα σου αλλα κι αν σταματησει ενα συμπτωμα δεν ειναι απαραιτητα κακο! Το 1ο τριμηνο ειναι αγχωτικο για ολες αλλα θα δεις τι γρηγορα που θα περασουν αυτα! Ευχομαι ολα καλα και τη δευτερα θα στο πει και ο γιατρος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax re si ksereis posi agwnia exw?den kserw ti mou ginete mexri na paw ston iperixo!!!Eidika otan einai kai i prwti sou egkimosini!!!!Eimai poli xaroumeni pou mou exei simvei auto to thauma!!!!!tha paw deftera to prwi exw programatismeno rantevou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Μη φοβασαι και μην αγχωνεσαι!!Τα ιδια περασα και εγω πριν 2 εβδομαδες οταν ξαφνικα την 11η εβδομαδα σταματησαν ολα ακομα και το στηθος μου ξεπρηστηκε!!Αλλα Δοξα Τω Θεω ολα ειναι καλα!!Το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2017 at 2:08 ΜΜ, ο/η Kounelitsa είπε:

Ax re si ksereis posi agwnia exw?den kserw ti mou ginete mexri na paw ston iperixo!!!Eidika otan einai kai i prwti sou egkimosini!!!!Eimai poli xaroumeni pou mou exei simvei auto to thauma!!!!!tha paw deftera to prwi exw programatismeno rantevou

Τι νεα κοπελα μου; πηγες στο γιατρο; ελπιζω να σε καθησυχασε και να ειδες το μπεμπακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kounelitsa είπε:

Kalimera nai ola kala eutixws to mwraki mou einai kala doksa ton theo!!!!!Twra stis 20 Apriliou exw auxeniki diafaneia.Sas euxaristw poli!!!!

Πολυ χαιρομαι! Αντε με το καλο τα υπολοιπα, να βλεπεις και να χαιρεσαι το μωρο σου! Ψυχραιμια με το αγχος, μολις περασει και το 1ο τριμηνο, φεεεετα! Θα χαλαρωσεις! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...