Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ CLIMBAX


Recommended Posts

Kαλημέρα κοριτσια μου θελλω να ρωτησω αν καποια σας ειχε κανει ποτε θεραπεια για χλαμμυδια με αντιβιωση climbax και τις παρενεργειες τους αν υπηρχαν ?Εχουμε ξεκινησει εδω και μια εβδομαδα και οι διαρροιες δεν λενε  να υποχωρησουν ευχαριστω εκ των προτέρων.Θα ενημερωσω και το γιατρο βεβαιως αλλα θελλω γνωμες και αποψεις να την σταματησουμε:?:Δεν θελουμε την διακοπη της γιατι η διαρκεια της σε σχεση με αλλες θεραπειες  ειναι πολυ πιο μικρη  γιατι καταπολεμαμε και τα 2 μικροβια και δεν χρειαζετε να κανουμε 2 θεραπειες αλλα αν χρειαστει εννοειτε και θα την σταματησουμε τα φιλια μου και την καλημερα μου:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου αν το φάρμακο αυτο ειναι αντιβιοτικό τοτε πολυ απλα εχει χαλάσει η χλωρίδα του εντέρου σας..και χρειαζεστε προβιοτικά οπωσδήποτε!!!ultra levure 250mg και γρήγορα!!!μιλα βεβαια και με τον γιατρό αλλα το πιο πιθανό ειναι αυτο..δεν θα διακόψετε την αγωγή για κανενα λόγο!!!(μονο αν παθαινατε καποια αλλεργία..) τα προβιοτικά που σου έγραψα μην αμελείς να τα περνεις παντα οταν ακολουθείς αγωγή με αντιβίωση..εμεις οι γυναίκες εχουμε και τον κίνδυνο να χαλάσει η χλωρίδα της μήτρας μας,εκτός του εντέρου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου αν το φάρμακο αυτο ειναι αντιβιοτικό τοτε πολυ απλα εχει χαλάσει η χλωρίδα του εντέρου σας..και χρειαζεστε προβιοτικά οπωσδήποτε!!!ultra levure 250mg και γρήγορα!!!μιλα βεβαια και με τον γιατρό αλλα το πιο πιθανό ειναι αυτο..δεν θα διακόψετε την αγωγή για κανενα λόγο!!!(μονο αν παθαινατε καποια αλλεργία..) τα προβιοτικά που σου έγραψα μην αμελείς να τα περνεις παντα οταν ακολουθείς αγωγή με αντιβίωση..εμεις οι γυναίκες εχουμε και τον κίνδυνο να χαλάσει η χλωρίδα της μήτρας μας,εκτός του εντέρου..

Ποσα να ξέρω η ερημη , σ ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου εγω δεν τα εχω ξεκινησει ακομη γιατι την πεμπτη θα τις κανω τις εξετασεις αυτα τα παιρνεις πως?πριν φαγητο μετα?τα δινουν ετσι?Α! ναι τα εχω κιολας απο παλια μου τα εχει φερει μια φιλη νοσοκομα   αν δεν εχουν ληξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ε...εχω απορία!!πως το έγραψες αυτο απο κάτω???

Tο ανακαλυψα απο την τσεβη αχαχα οταν ηρθε ενημερωση στις ειδοποισεις οτι αλλαξε το status το ψαξα και εγω και το βρηκα να ταν η ζηλεια ψωρα αχαχα πλακα κανω στις ρυθμισεις πας εκει που λεει υπογραφη και βαζεις οτι θες η φωτο η γραφεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου αν το φάρμακο αυτο ειναι αντιβιοτικό τοτε πολυ απλα εχει χαλάσει η χλωρίδα του εντέρου σας..και χρειαζεστε προβιοτικά οπωσδήποτε!!!ultra levure 250mg και γρήγορα!!!μιλα βεβαια και με τον γιατρό αλλα το πιο πιθανό ειναι αυτο..δεν θα διακόψετε την αγωγή για κανενα λόγο!!!(μονο αν παθαινατε καποια αλλεργία..) τα προβιοτικά που σου έγραψα μην αμελείς να τα περνεις παντα οταν ακολουθείς αγωγή με αντιβίωση..εμεις οι γυναίκες εχουμε και τον κίνδυνο να χαλάσει η χλωρίδα της μήτρας μας,εκτός του εντέρου..

Εξοργισμενηηηηηηη.Πηρα τωρα τον ουρολογο και τ ακουσα και απο πανω δεν παιρνετε λεει προβιοτικα?Κακως απο την αρχη και φουλ φουλ ε δεν πανε καλα αυτοι οι γιατροι νομιζουν οτι εχουμε και εμεις τις γνωσεις τους και τα ξερουμε ολα και θεωρουν δεδομενα καποια πραγματα ανθρωποι ειμαστε δεν εχουμε σπουδασει ιατρικη πω πω να σαι καλα Κατερινακι μου με εσωσες τι περιμενε να μυρισω τα νυχια μου για τα προβιοτικα και εγω αυτο δεν τον γνωριζα που εχω παρει του κοσμου τις αντιβιωσεις και αν δεν κανουν τιποτα τωρα διακοπη της θεραπειας με τον    ..........α δε επρεπε να μας ειχε ενημερωσει :mad::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εξοργισμενηηηηηηη.Πηρα τωρα τον ουρολογο και τ ακουσα και απο πανω δεν παιρνετε λεει προβιοτικα?Κακως απο την αρχη και φουλ φουλ ε δεν πανε καλα αυτοι οι γιατροι νομιζουν οτι εχουμε και εμεις τις γνωσεις τους και τα ξερουμε ολα και θεωρουν δεδομενα καποια πραγματα ανθρωποι ειμαστε δεν εχουμε σπουδασει ιατρικη πω πω να σαι καλα Κατερινακι μου με εσωσες τι περιμενε να μυρισω τα νυχια μου για τα προβιοτικα και εγω αυτο δεν τον γνωριζα που εχω παρει του κοσμου τις αντιβιωσεις και αν δεν κανουν τιποτα τωρα διακοπη της θεραπειας με τον    ..........α δε επρεπε να μας ειχε ενημερωσει :mad::S

Αχ τι να πούμε...  Κακός που δεν είπες ότι είναι υποχρέωση του να σας ενημέρωσει και εγώ δεν το ήξερα τώρα εδωωωωωωωω το διάβασα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ τι να πούμε...  Κακός που δεν είπες ότι είναι υποχρέωση του να σας ενημέρωσει και εγώ δεν το ήξερα τώρα εδωωωωωωωω το διάβασα. 

Τιποτα να μαστε καλα και να ναι ολοι τους αχρηαστοι:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Ποσα να ξέρω η ερημη , σ ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου εγω δεν τα εχω ξεκινησει ακομη γιατι την πεμπτη θα τις κανω τις εξετασεις αυτα τα παιρνεις πως?πριν φαγητο μετα?τα δινουν ετσι?Α! ναι τα εχω κιολας απο παλια μου τα εχει φερει μια φιλη νοσοκομα   αν δεν εχουν ληξη

Δεν κανει τιποτα..η παθουςα απλα μοιράζεται τα δεδομένα..αχαχαχα..Ετσι τα περνεις,δεν ειναι κατι που πρεπει να προσέξεις ιδιατερο(οπως η γαστροπροστασια) τα δίνουν ετσι στο φαρμακειο δεν χρειαζονται συνταγή..δες αυτα που εχεις αν δεν εχουν λήξει ξεκινήστε τα,απλα αν ειναι των 50 mg χρειαζεσαι περισσότερα απο δυο την ημέρα..(Γι αυτο σου γράφω των 250 mg) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η karen είπε:

Tο ανακαλυψα απο την τσεβη αχαχα οταν ηρθε ενημερωση στις ειδοποισεις οτι αλλαξε το status το ψαξα και εγω και το βρηκα να ταν η ζηλεια ψωρα αχαχα πλακα κανω στις ρυθμισεις πας εκει που λεει υπογραφη και βαζεις οτι θες η φωτο η γραφεις 

Ναι..ναι ζηλιαααααα...αχαχαχαχαχα...μ´αρεσειιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Εξοργισμενηηηηηηη.Πηρα τωρα τον ουρολογο και τ ακουσα και απο πανω δεν παιρνετε λεει προβιοτικα?Κακως απο την αρχη και φουλ φουλ ε δεν πανε καλα αυτοι οι γιατροι νομιζουν οτι εχουμε και εμεις τις γνωσεις τους και τα ξερουμε ολα και θεωρουν δεδομενα καποια πραγματα ανθρωποι ειμαστε δεν εχουμε σπουδασει ιατρικη πω πω να σαι καλα Κατερινακι μου με εσωσες τι περιμενε να μυρισω τα νυχια μου για τα προβιοτικα και εγω αυτο δεν τον γνωριζα που εχω παρει του κοσμου τις αντιβιωσεις και αν δεν κανουν τιποτα τωρα διακοπη της θεραπειας με τον    ..........α δε επρεπε να μας ειχε ενημερωσει :mad::S

Φυσικά επρεπε να σας εχει ενημερώσει..τι να πω ρε παιδί μου!!!καταρχας πρωτα απο ολα θα επρεπε να ρωτάνε αν εχεις κάποιο θέμα με το στομαχι(γιατι θα πρεπει να σου δίνουν μαζι και γαστροπροστασια) και να λενε και για τα προβιοτικά..Ξεικινηστε τωρα..ελπιζω να σας κάνουν δουλιτσα και γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ τι να πούμε...  Κακός που δεν είπες ότι είναι υποχρέωση του να σας ενημέρωσει και εγώ δεν το ήξερα τώρα εδωωωωωωωω το διάβασα. 

Αχχχχ...αν δεν ειχατε και μενα...αχαχαχαχαχαχαχαχ....(γνωστή σε όλους φαρμακαποθήκη η δικιά σου..) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Εάν διαθέτετε δύο λεπτά, παρακαλώ συμπληρώστε το παρακάτω ερωτηματολόγιο που διεξάγεται στα πλαίσια μίας πανεπιστημιακής έρευνας για τα ελληνικά forums!! Σας ευχαριστούμε πολύ!! 

https://goo.gl/forms/BTrEqHa96AtwRHki1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι..ναι ζηλιαααααα...αχαχαχαχαχα...μ´αρεσειιιιιι!!!

Kai egw 8elw....... pws to kanate?????

XAXAX kai egw h zhliara edw eimai..euxaristw polu..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kai egw 8elw....... pws to kanate?????

XAXAX kai egw h zhliara edw eimai..euxaristw polu..

Α..εσυ θα μας αποκαλύψεις πρωτα πως έβαλες το banerακι απο κάτω!!???

πας στο ονομα σου,πατάς ρυθμίσεις και γράφεις εκει που λέει υπογραφή!!! @karen μου ευχαριστω πολυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Α..εσυ θα μας αποκαλύψεις πρωτα πως έβαλες το banerακι απο κάτω!!???

πας στο ονομα σου,πατάς ρυθμίσεις και γράφεις εκει που λέει υπογραφή!!! @karen μου ευχαριστω πολυυυυυ!!!

euxaristw polu molis to anakalupsa.... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2017 at 10:08 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Φυσικά επρεπε να σας εχει ενημερώσει..τι να πω ρε παιδί μου!!!καταρχας πρωτα απο ολα θα επρεπε να ρωτάνε αν εχεις κάποιο θέμα με το στομαχι(γιατι θα πρεπει να σου δίνουν μαζι και γαστροπροστασια) και να λενε και για τα προβιοτικά..Ξεικινηστε τωρα..ελπιζω να σας κάνουν δουλιτσα και γρήγορα..

Γονατίζω,μόνο για να βάλω δύναμη να ξανασηκωθώ..

"Keep the faith.."❤️❤️❤️

"Μόνο η Αγάπη Μπορεί!!!! ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!Αναβα8μίσεις φουλ χαχαχα!Ωραίο,Κατερινακι μου τα ξεκινησαμε αμεσως και γρηγορη ανταποκριση να σαι καλα κοπελα μου και ολος ο κοσμος ευτυχως ειστε και εσεις εδω και μια πληροφορια σας βοηθαει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον κατα τυχη το εβαλες :mrgreen: δεν πειραζει το μαθαμε ομως απο τις ρυθμισεις  και μετα πας εκει που γραφει υπογραφη ανοιγει το κουτακι και βαζεις το δικο σου status την καλημερα μου και περιμενω νεα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...