Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις δεσποινίδες :) 

Έχω απορία.. Λοιπόν, έχω κύκλο 28 μέρες, 4-5 μέρες περίοδο. Στις 09/03-13/03 ήταν η τελευταία μου έμμηνος ρύση. 18/03 ήρθα σε επαφή με τον σύντροφό μου, ενώ είχα ωορρηξία στις 20/03, και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω μερικά τσιμπήματα χαμηλά, περισσότερη όρεξη για φαγητό και ευαίσθητο στήθος. Η επόμενη μου περίοδος κυμαίνεται γύρω στις 04/04. Υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iolii91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις δεσποινίδες :) 

Έχω απορία.. Λοιπόν, έχω κύκλο 28 μέρες, 4-5 μέρες περίοδο. Στις 09/03-13/03 ήταν η τελευταία μου έμμηνος ρύση. 18/03 ήρθα σε επαφή με τον σύντροφό μου, ενώ είχα ωορρηξία στις 20/03, και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω μερικά τσιμπήματα χαμηλά, περισσότερη όρεξη για φαγητό και ευαίσθητο στήθος. Η επόμενη μου περίοδος κυμαίνεται γύρω στις 04/04. Υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα;;;;

Καλημερα!Θα μπορουσε να ειναι συμπτωματα...Περιμενε μερικες ημερες ακομα και κανε κανα τεστακι!Στο ευχομαι απο καρδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ! Επίσης να προσθέσω ότι 2 μέρες μετά την επαφή είχα ροζ υγρά, πρώτη φορά μου τυχαίνει. Τα τσιμπηματάκια μου συνεχίζονται όπως και οι λιγούρες μου. Πρόσεξα ότι συγχύζομαι εύκολα και ειμαι υπερευαίσθητη αυτές τις μέρες, όπως και πολλές υπνηλίες... Δεν ξέρω, μακάρι να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η iolii91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις δεσποινίδες :) 

Έχω απορία.. Λοιπόν, έχω κύκλο 28 μέρες, 4-5 μέρες περίοδο. Στις 09/03-13/03 ήταν η τελευταία μου έμμηνος ρύση. 18/03 ήρθα σε επαφή με τον σύντροφό μου, ενώ είχα ωορρηξία στις 20/03, και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω μερικά τσιμπήματα χαμηλά, περισσότερη όρεξη για φαγητό και ευαίσθητο στήθος. Η επόμενη μου περίοδος κυμαίνεται γύρω στις 04/04. Υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα;;;;

Γεια σου κοπέλα μου :) εγω να σου πω την αλήθεια στην  αρχή δεν είχα καθόλου όρεξη για φαγητο έκανα εμετούς με αποτέλεσμα να νομίζω πως ειναι καμία γκαστρεντεριτιδα, πήγα νοσοκομείο και εκει μου το είπαν.. Και μέχρι 5 μηνών είχα εμετούς και ήμουν χάλια.. τωρα που ειμαι στον 7ο κάπως συνήλθα!!! Στο εύχομαι από καρδιά να εισαι όμως :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2017 at 0:03 ΠΜ, ο/η iolii91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις δεσποινίδες :) 

Έχω απορία.. Λοιπόν, έχω κύκλο 28 μέρες, 4-5 μέρες περίοδο. Στις 09/03-13/03 ήταν η τελευταία μου έμμηνος ρύση. 18/03 ήρθα σε επαφή με τον σύντροφό μου, ενώ είχα ωορρηξία στις 20/03, και τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω μερικά τσιμπήματα χαμηλά, περισσότερη όρεξη για φαγητό και ευαίσθητο στήθος. Η επόμενη μου περίοδος κυμαίνεται γύρω στις 04/04. Υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα;;;;

Ναι υπάρχει κ στο εύχομαι. Κάνε υπομονή να περάσουν οι μέρες κ εύχομαι να έχεις καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι! Σήμερα ένιωσα ότι είχα ανεβασμένη θερμοκρασία σώματος και πολύ ευαίσθητο στήθος. Ας μη μιλήσω για νεύρα και κόπωση :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η iolii91 είπε:

Καλησπέρα και πάλι! Σήμερα ένιωσα ότι είχα ανεβασμένη θερμοκρασία σώματος και πολύ ευαίσθητο στήθος. Ας μη μιλήσω για νεύρα και κόπωση :mrgreen:

Καλημέρα!!.. άσε τα συμπτώματα στην άκρη! περίμενε να κάνεις ενα τεστ εγκυμοσύνης, clearblue κατά προτίμηση την Τρίτη 4/4 που περιμένεις περίοδο και θα είναι και 14 μέρες μετά την ωορρηξία και 16 μέρες μετά την επαφή.. θα φανεί σίγουρα τότε.. 

Μεχρι τις 4/4 μην ασχολείσαι με συμπτώματα, μην ψάχνεσαι και ΟΣΟ γίνεται απλα χαλάρωσε και ηρέμησε!
βγες εξω πέρνα καλά, άκου μουσικούλα και βγάλε από το μυαλό΄σου..
Αν δεν είσαι έγκυος θα είσαι στον επόμενο 'η μεθεπόμενο κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ειχες καποιο νεο; εγω παντως στις αρχες πριν μεινω εγκυος ειχα οοοολα τα συμπτωματα και εκανα τεστ που βγαιναν αρνητικα,ειναι η επιθυμια και το αγχος μαλλον. Οταν εμεινα εγκυος δεν ειχα καποιο συμπτωμα, απλα μου βρωμουσαν μια μερα τα φαγητα, την μεθεπομενη εκανα τεστ (29η μερα σε κυκλο οτι να ναι) και ηταν θετικο. Σου ευχομαι να εχεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...