Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικξ αιματος


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!εχω καθυστερηση αλλα επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο δε ξερω αν ειναι εγκυμοσυνη.πριν λιγες μερες εκανα γενικες αιματος κ ουρων για ασχετο λογο..αν υπαρχει εγκυμοσυνη φαινεται κατι στις εξετασεις αυτες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elisab είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!εχω καθυστερηση αλλα επειδη δεν εχω σταθερο κυκλο δε ξερω αν ειναι εγκυμοσυνη.πριν λιγες μερες εκανα γενικες αιματος κ ουρων για ασχετο λογο..αν υπαρχει εγκυμοσυνη φαινεται κατι στις εξετασεις αυτες;;

Καλησπερα δεν γνωριζω αν φαινεται η οχι και γιατι δεν εκανες μια χοριακη  να λυθει η απορια σου  και να σαι και σιγουρη?Σου ευχομαι να χεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπερα δεν γνωριζω αν φαινεται η οχι και γιατι δεν εκανες μια χοριακη  να λυθει η απορια σου  και να σαι και σιγουρη?Σου ευχομαι να χεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!χοριακη δεν εκανα γιατι δεν ειχα συνειδητοποιησει ακομα την καθυστερηση λογω του ασταθη κυκλου κ περιμενα να δω περιοδο αλλα τιποτα...σκεφτομαι να κανω τεστ αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elisab είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!χοριακη δεν εκανα γιατι δεν ειχα συνειδητοποιησει ακομα την καθυστερηση λογω του ασταθη κυκλου κ περιμενα να δω περιοδο αλλα τιποτα...σκεφτομαι να κανω τεστ αυριο..

Να κανεις για αρχη και μετα και μια χοριακουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elisab είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!χοριακη δεν εκανα γιατι δεν ειχα συνειδητοποιησει ακομα την καθυστερηση λογω του ασταθη κυκλου κ περιμενα να δω περιοδο αλλα τιποτα...σκεφτομαι να κανω τεστ αυριο..

Aπ τις γενικές εξετάσεις δεν φαίνεται η εγκυμοσύνη.Καλύτερα να έκανες χοριακή που είναι πιο αξιόπιστη αλλά εννοείτε ότι σε βολέψει.Σου εύχομαι θετικά αποτελέσματα!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...