Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρά πριν τη Β χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα εγραψα και πριν αλλα εχω πολυ άγχος αυριο κανω τη Β χοριακη πρώτη μου εξωσωματικη ειναι! Απο εχθες εχω καφε υγρά! Μίλησα με τον γιατρο και μου αύξησε για δυο μερες εχθες κσι σημερα τα χαπάκια!! Λέτε να ειναι κατι κακό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου κάνεις δ μπορεί να σ πει. Η χοριακη αύριο θα δείξει. Εγώ είχα στις αρχές της εγκυμοσύνης μου καφέ και λίγο αίμα. Τώρα είμαι στη 18η βδομάδα. Κάνε ότι σ ειπε ο γιατρός σου. Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Margie17 είπε:

Καλησπέρα εγραψα και πριν αλλα εχω πολυ άγχος αυριο κανω τη Β χοριακη πρώτη μου εξωσωματικη ειναι! Απο εχθες εχω καφε υγρά! Μίλησα με τον γιατρο και μου αύξησε για δυο μερες εχθες κσι σημερα τα χαπάκια!! Λέτε να ειναι κατι κακό;

καλημερα. στην πρωτη εξωσωματικη μου ειχα καφε υγρα και πολυ αιμα.

και εβγαλα μια χοριακη μεγαλη.... εμεινα εγκυος και μετα απεβαλα για αλλους λογους.

μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε.

δεν παιζει ρολο αν εχεις υγρα, το μεγαυτερο ρολο το παιζει το αγχος αυτο να θυμασαι.

συνεχισε να ακους τις οδηγιες του γιατρου , κατα γραμμα....

ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ.

περιμενουμε εξελιξεις να με ενημερωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρικλεια μου καλημερα τελικα η χοριακη βγηκε 1 απετυχα αλλα τωρα θα παω με φυσικο κυκλο ελπιζω να πανε ολα καλα σε ολες μας! ο Θεος ειναι μεγαλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε φορά αυξάνονται οι πιθανότητες γι'αυτό να είσαι αισιοδοξη. Υπάρχει κάτι,το λεγόμενο scratch  (μπες online να το κοιτάξεις) Βοηθά πολύ στην εμφύτευση. Οπόταν μπορείς να ρωτήσεις κ το γιατρό σου κ να το κάνεις πριν ξαναξεκινήσεις τη διαδικασία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Margie17 είπε:

χαρικλεια μου καλημερα τελικα η χοριακη βγηκε 1 απετυχα αλλα τωρα θα παω με φυσικο κυκλο ελπιζω να πανε ολα καλα σε ολες μας! ο Θεος ειναι μεγαλος!!

δεν πειραζει μην τα βαζεις κατω.

και εγω εκανα μια εξωσωματικη και απετυχα.

μαζευα τα κομματια μου και τωρα θα ξανα κανω σε ενα μηνα.

πηγαινε βολτες με τον ανδρα σου να ζησετε το ερωτα σας... και θα ερθει οταν πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/20/2017 at 0:35 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

δεν πειραζει μην τα βαζεις κατω.

και εγω εκανα μια εξωσωματικη και απετυχα.

μαζευα τα κομματια μου και τωρα θα ξανα κανω σε ενα μηνα.

πηγαινε βολτες με τον ανδρα σου να ζησετε το ερωτα σας... και θα ερθει οταν πρεπει

Σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα!!! ευχομαι τα καλυτερα!!!μεγαλος πονος ομως. Αρχιζω σε φυσικο κυκλο τωρα αντε να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/19/2017 at 2:47 ΜΜ, ο/η hopeland είπε:

Κάθε φορά αυξάνονται οι πιθανότητες γι'αυτό να είσαι αισιοδοξη. Υπάρχει κάτι,το λεγόμενο scratch  (μπες online να το κοιτάξεις) Βοηθά πολύ στην εμφύτευση. Οπόταν μπορείς να ρωτήσεις κ το γιατρό σου κ να το κάνεις πριν ξαναξεκινήσεις τη διαδικασία....

 

στις On 3/19/2017 at 2:47 ΜΜ, ο/η hopeland είπε:

Κάθε φορά αυξάνονται οι πιθανότητες γι'αυτό να είσαι αισιοδοξη. Υπάρχει κάτι,το λεγόμενο scratch  (μπες online να το κοιτάξεις) Βοηθά πολύ στην εμφύτευση. Οπόταν μπορείς να ρωτήσεις κ το γιατρό σου κ να το κάνεις πριν ξαναξεκινήσεις τη διαδικασία....

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! θα το κοιταξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/15/2017 at 0:34 ΠΜ, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσι μου κάνεις δ μπορεί να σ πει. Η χοριακη αύριο θα δείξει. Εγώ είχα στις αρχές της εγκυμοσύνης μου καφέ και λίγο αίμα. Τώρα είμαι στη 18η βδομάδα. Κάνε ότι σ ειπε ο γιατρός σου. Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

καλημερα!!! απετυχε η πρωτη και τωρα παω με φυσικο κυκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/19/2017 at 2:47 ΜΜ, ο/η hopeland είπε:

Κάθε φορά αυξάνονται οι πιθανότητες γι'αυτό να είσαι αισιοδοξη. Υπάρχει κάτι,το λεγόμενο scratch  (μπες online να το κοιτάξεις) Βοηθά πολύ στην εμφύτευση. Οπόταν μπορείς να ρωτήσεις κ το γιατρό σου κ να το κάνεις πριν ξαναξεκινήσεις τη διαδικασία....

καλημερα!!! ρωτησα τον γιατρο μου οπως μου ειπες για το scratch και μου ειπε πως να μην το κανω γιατι προκαλει προβληματα στη μητρα μερικες φορες πετυχαινει και αλλες οχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εμένα μου το έκανε τη δεύτερη φορά κ δούλεψε άσχετα μετά αν έγινε αποβολή αλλά αν δεν μπορεί να σου εγκυηθεί 100% ότι είναι ασφαλές, καλύτερα μην το κάνεις. Πάλι θα πάνε όλα καλά, φθάνει να μην ανησυχείς κ να μην αγχώνεσαι.  Να σκέφτεσαι πως επειδή είναι η δεύτερη φορά οι πιθανότητες είναι πολύ περισσότερες κ σίγουρα θα πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...